18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
darker10
Postovi: 5834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la darker10 » 19 jun 2026, 00:15

NoDi80 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:11

Napali smo Svicarsku ulaskom Basica i Bajraktarevica, to je bio i presudni momenat koji nas je kostao kontri
To uopste nisu bile lose izmjene .Razumite da moras nesto pokusat uradit i u napadu da bi pobijedio.I Katarane ces morat napast ako hoce gol ,vi zaboravljate da ce i oni u toj utakmici imat sansu za prolaz.

Avatar
alemsa
Postovi: 16974
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la alemsa » 19 jun 2026, 00:15

rishovski je napisao/la:
19 jun 2026, 00:04
Velizar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
treba banovat ove glupane sto pisu da sa cetri boda necemo proci

igramo 4-5-1 protiv Katara....naravno sa mahmicem kao prednjim veznim.

ako ne budemo vodili, nadat se da je Hare spreman da nam jos jednom spasi dupe (mada mislim da je sergej ispucao sve sretne jokere)
Pa ljudino moze se desiti da svi u grupi na kraju budemo imali 4 boda i da zbog ovog debakla veceras ispadnes na gol razliku :D Ne mozes banovat ljude kad ta opcija stvarno postoji :mrgreen:
Navijamo ovdje za X, i mozemo biti drugi

dinoze
Postovi: 2365
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dinoze » 19 jun 2026, 00:17

zeljovac21 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:13
Najgore sto mi ovaj hrkljuš igramo vec 10 godina, smjenjivalo se bruku trenera i nista se nije promijenilo. Bezidejno, bez organizacije. Na ovom svjetskom ima bruku ekipa koje nemaju bolje igrace od nas u veznom redu pa opet igraju fudbal za razliku od nas.
Tako sam ja mislio za Kongo pa otvorio transfermarkt, ljudi jaci od nas.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4401
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RollingPaper » 19 jun 2026, 00:17

Kako je ova Kanada ubojita reprezentacija. Fiziciki maestralna. Ja ne znam kako smo mi uspjeli bod uzet

lakilone
Postovi: 1361
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la lakilone » 19 jun 2026, 00:18

RollingPaper je napisao/la:
19 jun 2026, 00:17
Kako je ova Kanada ubojita reprezentacija. Fiziciki maestralna. Ja ne znam kako smo mi uspjeli bod uzet
Zabise ga Kanadjani
Željezničar über alles

napapijri1987
Postovi: 1112
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la napapijri1987 » 19 jun 2026, 00:18

rishovski je napisao/la:
19 jun 2026, 00:04
Velizar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
treba banovat ove glupane sto pisu da sa cetri boda necemo proci

igramo 4-5-1 protiv Katara....naravno sa mahmicem kao prednjim veznim.

ako ne budemo vodili, nadat se da je Hare spreman da nam jos jednom spasi dupe (mada mislim da je sergej ispucao sve sretne jokere)
Pa ljudino moze se desiti da svi u grupi na kraju budemo imali 4 boda i da zbog ovog debakla veceras ispadnes na gol razliku :D Ne mozes banovat ljude kad ta opcija stvarno postoji :mrgreen:
Da bismo svi imali 4 boda Katar veceras mora dobiti Kanadu. U zadnjem kolu mi dobijamo Katar a Kanada Svicu.
To je naucna fantastika.
Kanada dobija Katar. Mi dobijamo Katar w Svicarska Kanadu.
Gol razlika ce se gledat jesmo li drugi ili treci.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 4052
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Alminjo99 » 19 jun 2026, 00:18

Satrat ce Kanada ove arape
Rezultat je trend, ideal je vječan!

AmorVincitOmnia
Postovi: 37
Pridružen/a: 29 maj 2026, 22:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la AmorVincitOmnia » 19 jun 2026, 00:18

Wolffire je napisao/la:
19 jun 2026, 00:12
Hahah kako kod nas nema sredine. Sad niti jedan igrac ne valja i svi su amateri.
Ovi sto su najvise euforicni postanu najveci pljuvaci nakon prvog poraza. Zato se treba drzati zlatne sredine. Moze biti dobro a moze biti i lose. Za mene je veliki uspjeh sto igramo SP, sve preko toga je jedan veliki bonus.
Pa i selektor Hrvatske nedavno na onom Bahinom simpoziju rece da je plasman Hrvatske na SP veliki uspjeh. Covjek koji ima dvije medalje na mundijalima je zadovoljan plasmanom... A nasi euforicni pljuvaci bi bili nezadovoljni da dodjemo do finala i izgubimo.
Zadnja izmjena: AmorVincitOmnia, dana/u 19 jun 2026, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4401
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RollingPaper » 19 jun 2026, 00:19

napapijri1987 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:18
rishovski je napisao/la:
19 jun 2026, 00:04
Velizar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
treba banovat ove glupane sto pisu da sa cetri boda necemo proci

igramo 4-5-1 protiv Katara....naravno sa mahmicem kao prednjim veznim.

ako ne budemo vodili, nadat se da je Hare spreman da nam jos jednom spasi dupe (mada mislim da je sergej ispucao sve sretne jokere)
Pa ljudino moze se desiti da svi u grupi na kraju budemo imali 4 boda i da zbog ovog debakla veceras ispadnes na gol razliku :D Ne mozes banovat ljude kad ta opcija stvarno postoji :mrgreen:
Da bismo svi imali 4 boda Katar veceras mora dobiti Kanadu. U zadnjem kolu mi dobijamo Katar a Kanada Svicu.
To je naucna fantastika.
Kanada dobija Katar. Mi dobijamo Katar w Svicarska Kanadu.
Gol razlika ce se gledat jesmo li drugi ili treci.
Ma sa ova 4 primljena gola, ne mozemo mi sa gol razlikom bit drugi nema teorije. Treba samo vidit kakve su nam sanse da budemo medju 4 najbolje treceplasirane i da idemo dalje kao treci

Avatar
sljivo
Postovi: 13816
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la sljivo » 19 jun 2026, 00:20

Al kakav raspad nakon prvog primljenog gola :tokralju:

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la scholsey » 19 jun 2026, 00:20

Alminjo99 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:18
Satrat ce Kanada ove arape
Njih bi svi trebali satrati jer su jadni u svakom smislu fudbala.
The saddest thing in life is wasted talent.

NoDi80
Postovi: 19022
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NoDi80 » 19 jun 2026, 00:21

dinoze je napisao/la:
19 jun 2026, 00:06


Ma ljudi ne razumiju koliko smo uopste sretni da uopste BiH Igra na SP.
Kada ce se to opet desitu, za 10 godina mozda.
Ne moze se ocekivati da mozemo pobjediti Svicu, nismo mi taj nivo uopste.

Treba uzivati svaki minut na SP, probati uzeti Katar ako prodjemo grupu u sljedecoj rundi nam je svakako ispadanje.
Zato uzivanje i lagano.
Tako je brate, dosli nakon 10 godina na veliki turnir i sad kao mi neki favoriti. Ono i ja sam se nadao pobjedi, ali nismo mi Francuska da imamo 10 utakmica bez poraza
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 19 jun 2026, 00:23, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

thomashasler
Postovi: 472
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:15
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la thomashasler » 19 jun 2026, 00:21

napapijri1987 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:18
rishovski je napisao/la:
19 jun 2026, 00:04
Velizar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
treba banovat ove glupane sto pisu da sa cetri boda necemo proci

igramo 4-5-1 protiv Katara....naravno sa mahmicem kao prednjim veznim.

ako ne budemo vodili, nadat se da je Hare spreman da nam jos jednom spasi dupe (mada mislim da je sergej ispucao sve sretne jokere)
Pa ljudino moze se desiti da svi u grupi na kraju budemo imali 4 boda i da zbog ovog debakla veceras ispadnes na gol razliku :D Ne mozes banovat ljude kad ta opcija stvarno postoji :mrgreen:
Da bismo svi imali 4 boda Katar veceras mora dobiti Kanadu. U zadnjem kolu mi dobijamo Katar a Kanada Svicu.
To je naucna fantastika.
Kanada dobija Katar. Mi dobijamo Katar w Svicarska Kanadu.
Gol razlika ce se gledat jesmo li drugi ili treci.
Ili ČETVRTI! Osim ako Katar ne uzme Kanadu 4 razlike. Ili mi Katar zadnju 4 razlike

Avatar
Beduin
Postovi: 19489
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Beduin » 19 jun 2026, 00:22

Ako se nekad trebao desiti poraz i da nas se prizemlji, to je onda veceras. Bolan poraz samo zato sto ne visok, nista vise.
Nakon ove 2 utakmice itekako struka treba razmisliti na cemu smo sa 2 vezna i to ovakva kakve imamo. Jednostavno ne mozes parirati nikome na sredini terena niti sakriti loptu, nesto iskreirati, a ne mozes vjecno se oslanjati ma bunarenje ili neku aman kontru.

Veceras se ispostavilo da ono sto forum smatra najboljim je daleko od realnosti, nego samo navijacki. Protiv ekipe koja nije toliko trkacni monstruozna mi nismo mogli nesto iskreirati, krila nista odraditi nisu mogla, a protiv sporov Rodrigeza ti nisi mogao jednu akciju napraviti. Kasnije se sva krila sjatila lijevo i Dedic sam ostavljen da igra u oba pravca, to je i Svicarska odlicno primjetila i razvila nas po toj nasoj desnoj strani. Esmir usao i UZASAN, Kerim takodjer cijelau tekmu skoro pa nista.
Poslije SP jednostavno treba uigravati formaciju sa Mahmicem kao tim ofanzivnim veznim i ganjati neku kreaciju i pass igru.

Ono sto me posebno veceras zabrinulo i negativni iznenadilo jeste visok presing kojeg nismo igrali i tako trazili gresku protivnik. Pa neka se i potrosimo, imamo kasnije 5 izmjene mater mi j3bem. Tu smo najvise zatajili, bas mi je izgledalo kao da smo se prepali i previse se povukli i prepustili igru Svicarskoj. Neka izvucemo pouku veceras, odgleda SŠ utakmicu i dobro analizira kako lose smo odigrali.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

FerdinandF
Postovi: 647
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 19 jun 2026, 00:22

Gol razlika i kartoni će nas koštati prolaza ako uopšte dobijemo Katat

Avatar
rishovski
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rishovski » 19 jun 2026, 00:22

napapijri1987 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:18
rishovski je napisao/la:
19 jun 2026, 00:04
Velizar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
treba banovat ove glupane sto pisu da sa cetri boda necemo proci

igramo 4-5-1 protiv Katara....naravno sa mahmicem kao prednjim veznim.

ako ne budemo vodili, nadat se da je Hare spreman da nam jos jednom spasi dupe (mada mislim da je sergej ispucao sve sretne jokere)
Pa ljudino moze se desiti da svi u grupi na kraju budemo imali 4 boda i da zbog ovog debakla veceras ispadnes na gol razliku :D Ne mozes banovat ljude kad ta opcija stvarno postoji :mrgreen:
Da bismo svi imali 4 boda Katar veceras mora dobiti Kanadu. U zadnjem kolu mi dobijamo Katar a Kanada Svicu.
To je naucna fantastika.
Kanada dobija Katar. Mi dobijamo Katar w Svicarska Kanadu.
Gol razlika ce se gledat jesmo li drugi ili treci.
Znam ja to...ali lik govori kao nemoguce je ispast sa 4 boda a itekako je moguce :D Iako se neće desiti u nasoj grupi...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

dinoze
Postovi: 2365
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dinoze » 19 jun 2026, 00:22

RollingPaper je napisao/la:
19 jun 2026, 00:17
Kako je ova Kanada ubojita reprezentacija. Fiziciki maestralna. Ja ne znam kako smo mi uspjeli bod uzet
Mi ako u buducnosti ne budemo privukli dva tri crnca da igraju za nas mi necemo imati sance protiv ekipa koje igraju fizicki.

Shevko
Postovi: 589
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Shevko » 19 jun 2026, 00:23

ovdje na dnu tabelu mozete pratiti tabelu prvih 8 najbolje 3-plasirane. Najgore je sto cemo morati cekati ostale grupe ako pobijedimo Qatar

https://www.foxsports.com/soccer/fifa-w ... /standings

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1640
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 19 jun 2026, 00:23

Tebi vezni red treba da drzi debilcina koja grije klupu u Bronbiju, mi kao ozbiljna repka hahahahah

Avatar
DamirT
Postovi: 31008
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 19 jun 2026, 00:24

dinoze je napisao/la:
19 jun 2026, 00:22
RollingPaper je napisao/la:
19 jun 2026, 00:17
Kako je ova Kanada ubojita reprezentacija. Fiziciki maestralna. Ja ne znam kako smo mi uspjeli bod uzet
Mi ako u buducnosti ne budemo privukli dva tri crnca da igraju za nas mi necemo imati sance protiv ekipa koje igraju fizicki.
Treba vidjeti Henryevu djecu, ima li kakav voljan da igra za nas :kafa:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, AzRimiRzA, Beduin, Godfather, Google Adsense [Bot], HariTz, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, Majestic-12 [Bot], nmkdak1ng, Shevko, tuzlanskinacin i 113 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []