24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la signalidunapark » 19 jun 2026, 17:36

Fudo je napisao/la:
19 jun 2026, 17:32
Iznenadice ih Barbarez bunkerom, ima da se izgube katrani ko cevap u svemiru.
Btw eno Demirovic jos trci, nek mu neko javi da je zavrsila tekma.
Slobodno reci da navijaš da ispadnemo. Nemoj se stidit.

RaZuti
Postovi: 849
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la RaZuti » 19 jun 2026, 17:45

Ružan rezultat jučer, blago nerealan, a i potpuno smo se raspali na kraju. Treba Barbarez da makne Tahirovića i Demirovića iz prvih 11 za naredne utakmice poslije SP, jer ovo ne ide.

Kljukusar
Postovi: 161
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Kljukusar » 19 jun 2026, 17:45

Barbarezova taktika protiv Katra: Bunker sa privremenim izbacajima lopte na protivnicku polovinu uz dovu i molitvu da se nesto desi u napadu.

Telalovic
Postovi: 702
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Telalovic » 19 jun 2026, 17:46

Uz malo srece mozemo ih iznenaditi i uzeti bod. Bio bi to veliki uspjeh

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Fudo » 19 jun 2026, 17:49

signalidunapark je napisao/la:
19 jun 2026, 17:36
Fudo je napisao/la:
19 jun 2026, 17:32
Iznenadice ih Barbarez bunkerom, ima da se izgube katrani ko cevap u svemiru.
Btw eno Demirovic jos trci, nek mu neko javi da je zavrsila tekma.
Slobodno reci da navijaš da ispadnemo. Nemoj se stidit.
Ne svim srcem uz bih. Ide mi na onu stvar, sto ovo moze puno bolje da se iskoristi, ali neka mudrost, prkos, tvrdoglavost i sebicnost nekih ljudi to ne dzvoljava. Mrak mi na oci padne kad vidim Demirovica i Tahirovica u prvih 11. Kakva dva Panja. Druga stvar igras 4 4 2 i dva klasicna spica ali igras bunker, ono wtf. Nabijas loptu, ali kome ce neko produziti kad su svi u 16 m. Zar nije bolje bilo staviti nekog ko mozda moze da podvali loptu a igrati sa jednim napadacem, u isto vrijem i ojacas sredinu jer smo tu daleko najgori na ovom SP. Sta imas od trckaranja Demirovica i ako kojim scifi trikom uzme loptu ist k, jer mu je osjecaj za pas i zavrsnicu ko u slona. Tahirovic se boji svoje sjenke, a on nam treba graditi, zadrzati loptu...ali ipak Barbarez nastavlja po svom jet kao da hoce nesto da dokaze. A tacno se vidi na press, da je kao zapet kao puska, nekako drzak djeluje, a novinari ko da nesmiju ni da pisnu prema njemu, sve neka pitanja koja su vise odgovori nego pitanja.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3490
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la PeppermintSA » 19 jun 2026, 17:58

Fudo je napisao/la:
19 jun 2026, 17:32
Iznenadice ih Barbarez bunkerom, ima da se izgube katrani ko cevap u svemiru.
Btw eno Demirovic jos trci, nek mu neko javi da je zavrsila tekma.
“Mi imamo svoj put” i “moramo pokazati ponos”

Avatar
kouadio
Postovi: 86
Pridružen/a: 03 apr 2026, 13:54
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la kouadio » 19 jun 2026, 18:01

Amerika-Australija večeras, jako bitna tekma za nas,tekma koja vjerovatno i odlučuje pobjednika ove grupe s kojim se križamo. Btw igraju na Lumen FIeldu,tu i mi igramo s Katarom

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la signalidunapark » 19 jun 2026, 18:01

Fudo je napisao/la:
19 jun 2026, 17:49
signalidunapark je napisao/la:
19 jun 2026, 17:36
Fudo je napisao/la:
19 jun 2026, 17:32
Iznenadice ih Barbarez bunkerom, ima da se izgube katrani ko cevap u svemiru.
Btw eno Demirovic jos trci, nek mu neko javi da je zavrsila tekma.
Slobodno reci da navijaš da ispadnemo. Nemoj se stidit.
Ne svim srcem uz bih. Ide mi na onu stvar, sto ovo moze puno bolje da se iskoristi, ali neka mudrost, prkos, tvrdoglavost i sebicnost nekih ljudi to ne dzvoljava. Mrak mi na oci padne kad vidim Demirovica i Tahirovica u prvih 11. Kakva dva Panja. Druga stvar igras 4 4 2 i dva klasicna spica ali igras bunker, ono wtf. Nabijas loptu, ali kome ce neko produziti kad su svi u 16 m. Zar nije bolje bilo staviti nekog ko mozda moze da podvali loptu a igrati sa jednim napadacem, u isto vrijem i ojacas sredinu jer smo tu daleko najgori na ovom SP. Sta imas od trckaranja Demirovica i ako kojim scifi trikom uzme loptu ist k, jer mu je osjecaj za pas i zavrsnicu ko u slona. Tahirovic se boji svoje sjenke, a on nam treba graditi, zadrzati loptu...ali ipak Barbarez nastavlja po svom jet kao da hoce nesto da dokaze. A tacno se vidi na press, da je kao zapet kao puska, nekako drzak djeluje, a novinari ko da nesmiju ni da pisnu prema njemu, sve neka pitanja koja su vise odgovori nego pitanja.
E vidiš, nagledao sam se ove reprezentacije zadnjih 20+ godina i vidio sam igru s jednim napadačem i trojicom u vezi, a da napadač (Džeko) ne pomiriše loptu cijelu utakmicu.
Naslušao sam se raznih je.bavanja majki zbog pozivanja i nepozivanja igrača, prizivanja spasiteljskih igrača koji nisu opravdali očekivanja, ukiva ja igrača u zvijezde, pa onda kenjanje po njima...itd.
Poanta je sljedeća...da, može bolje, ali neznato bolje i to bolje ovisi o možda jednoj promjeni u sastavu, raspoloženju tog dana i protivniku. Za Tahirovića se slažem, ali za Demirovića ne jer bi čovjek igrao kod SVAKOG trenera na svijetu, da je naš selektor.

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la darker10 » 19 jun 2026, 18:06

Samo da ne bude "strpljiva" igra 70 minuta pa da se onda kao nesto krene.Treba ih udarit od prve minute.

Avatar
DamirT
Postovi: 30845
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DamirT » 19 jun 2026, 18:08

darker10 je napisao/la:
19 jun 2026, 18:06
Samo da ne bude "strpljiva" igra 70 minuta pa da se onda kao nesto krene.Treba ih udarit od prve minute.
Definitivno. Nemamo sta cekati, kad sa svakim drugim rezultatom osim pobjede ispadamo.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la darker10 » 19 jun 2026, 18:16

DamirT je napisao/la:
19 jun 2026, 18:08
darker10 je napisao/la:
19 jun 2026, 18:06
Samo da ne bude "strpljiva" igra 70 minuta pa da se onda kao nesto krene.Treba ih udarit od prve minute.
Definitivno. Nemamo sta cekati, kad sa svakim drugim rezultatom osim pobjede ispadamo.
Samo

Dzeko
Alajbeg Mahmic Bajraktar
Haziahmet Sunjic

i idi na 2-0 do poluvremena :mrgreen:


Koja steta recimo sto se onaj zet Janelt nije uspio zavrsit .

Avatar
emir_
Postovi: 6395
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la emir_ » 19 jun 2026, 18:21

darker10 je napisao/la:
19 jun 2026, 18:16
DamirT je napisao/la:
19 jun 2026, 18:08
darker10 je napisao/la:
19 jun 2026, 18:06
Samo da ne bude "strpljiva" igra 70 minuta pa da se onda kao nesto krene.Treba ih udarit od prve minute.
Definitivno. Nemamo sta cekati, kad sa svakim drugim rezultatom osim pobjede ispadamo.
Samo

Dzeko
Alajbeg Mahmic Bajraktar
Haziahmet Sunjic

i idi na 2-0 do poluvremena :mrgreen:


Koja steta recimo sto se onaj zet Janelt nije uspio zavrsit .
Janelt bi bio taj cheat code koje druge repke imaju u ovim afričkim igračima a posebno u veznom redu. Ovaj za Qatar srećom neće igrati pa moramo početi kako si naveo.
4-IN-A-ROW

Lavcina
Postovi: 1741
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Lavcina » 19 jun 2026, 18:22

Ovako da izadjemo ima da im uvalimo 3 do poluvremena. Ali Barbarez ce opet to ziheraski postaviti i u drugom poluvremenu tek ganjati pobjedu.

….Hadzikadunic - Katic - Kolasinac
Dedic —-— Sunjic —-—Mahmic ——- Memic
…Bajraktarevic….Alajbegovic
………………Tabakovic

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4856
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 19 jun 2026, 18:26

Fudo je napisao/la:
19 jun 2026, 17:49
signalidunapark je napisao/la:
19 jun 2026, 17:36
Fudo je napisao/la:
19 jun 2026, 17:32
Iznenadice ih Barbarez bunkerom, ima da se izgube katrani ko cevap u svemiru.
Btw eno Demirovic jos trci, nek mu neko javi da je zavrsila tekma.
Slobodno reci da navijaš da ispadnemo. Nemoj se stidit.
Ne svim srcem uz bih. Ide mi na onu stvar, sto ovo moze puno bolje da se iskoristi, ali neka mudrost, prkos, tvrdoglavost i sebicnost nekih ljudi to ne dzvoljava. Mrak mi na oci padne kad vidim Demirovica i Tahirovica u prvih 11. Kakva dva Panja. Druga stvar igras 4 4 2 i dva klasicna spica ali igras bunker, ono wtf. Nabijas loptu, ali kome ce neko produziti kad su svi u 16 m. Zar nije bolje bilo staviti nekog ko mozda moze da podvali loptu a igrati sa jednim napadacem, u isto vrijem i ojacas sredinu jer smo tu daleko najgori na ovom SP. Sta imas od trckaranja Demirovica i ako kojim scifi trikom uzme loptu ist k, jer mu je osjecaj za pas i zavrsnicu ko u slona. Tahirovic se boji svoje sjenke, a on nam treba graditi, zadrzati loptu...ali ipak Barbarez nastavlja po svom jet kao da hoce nesto da dokaze. A tacno se vidi na press, da je kao zapet kao puska, nekako drzak djeluje, a novinari ko da nesmiju ni da pisnu prema njemu, sve neka pitanja koja su vise odgovori nego pitanja.
Bas me interesuje sta mu je postavila spanjolka kao pitanje poslije utakmice sa svicarskom. Nije nas novinar pa se iskontrolisao 😂😂
- 1 9 4 6 -

pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Madal » 19 jun 2026, 18:28

emir_ je napisao/la:
19 jun 2026, 16:05

Tvoj stav na moj komentar mi je neznatno bitan.
Dva napadača kojima niko ne moze ni dodati loptu je igrač manje na terenu. Ne mogu ni skočiti da zadrže loptu.

Edin je to uspio par puta a Jovo oborio rekord protiv Kanade. Drugi napadač je redvno tehnički i organizacioni višak. Bez učinka. Bez udarca na go. Bez ključnog pasa. Beskoristan
Ma argument je tragikomican. Francuska ne igra znaci ne trebamo ni mi.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

JalaBrat
Postovi: 91
Pridružen/a: 21 dec 2024, 19:26

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la JalaBrat » 19 jun 2026, 18:29

nije cudo sto se zena razvela od fude

Marokanci58
Postovi: 650
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Marokanci58 » 19 jun 2026, 18:36

Imam osjećaj da će pročepit Demirovića KONAČNO :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
BRATSTVO GRAČANiCA

Marokanci58
Postovi: 650
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Marokanci58 » 19 jun 2026, 18:38

Al marva ubjeđena da smo MI KAO NEKI FAVORIT U OVOM DUELU a počinjemo sa 9 na njihovih 11. Automatski branjenje svi u 16 jer fale dva igrača, jedan u vezi Tahirović i jedan viška napadač. BARBAREZU NEZNALICO
BRATSTVO GRAČANiCA

dinoze
Postovi: 2352
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dinoze » 19 jun 2026, 18:41

RaZuti je napisao/la:
19 jun 2026, 17:45
Ružan rezultat jučer, blago nerealan, a i potpuno smo se raspali na kraju. Treba Barbarez da makne Tahirovića i Demirovića iz prvih 11 za naredne utakmice poslije SP, jer ovo ne ide.
Nije rezultat nerealan, tacno toliki je svica bolja od nas i tacno toliko je imala vise volje da nesto napravi.

Avatar
DamirT
Postovi: 30845
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DamirT » 19 jun 2026, 18:42

darker10 je napisao/la:
19 jun 2026, 18:16
DamirT je napisao/la:
19 jun 2026, 18:08
darker10 je napisao/la:
19 jun 2026, 18:06
Samo da ne bude "strpljiva" igra 70 minuta pa da se onda kao nesto krene.Treba ih udarit od prve minute.
Definitivno. Nemamo sta cekati, kad sa svakim drugim rezultatom osim pobjede ispadamo.
Samo

Dzeko
Alajbeg Mahmic Bajraktar
Haziahmet Sunjic

i idi na 2-0 do poluvremena :mrgreen:


Koja steta recimo sto se onaj zet Janelt nije uspio zavrsit .
Da smo njega imali, sad bi mozda vec razmisljali o prvom mjestu. :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, dena24, GIBRA, Harare, MiranGlasnic, Proximic, random11, Zgemboo89 i 46 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []