Dubioza predviđa ko Nadrealisti birvaktile
24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
- BoixosNois1899
- Postovi: 12604
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Jer ih je Kanada odučila od fudbala sa šest golova razlike i jer su do sad odigrali očajno prvenstvo. Ne znaju ni oni sami kako su izvukli onaj bod protiv Švicarske.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Kad bi kako Zeland izvukao X protiv Egipta, treceplasirani iz te grupe ne bi mogao biti bolji od nas ako dobijemo Katar.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Super, ova Belgija naj kasnije 8mini finala pada od BIH. Amerika nista, prepast ce se u playoffu a Tabak ili Dzeko ce svaku gresku kaznjavati, jedino ako Kanada uprska a mi pretjeramo protiv Katara pa budemo 2 i lagano na Koreance.
-
MiranGlasnic
- Postovi: 971
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
ljudi su danas poginuli braneci svoj gol, slicno nasoj partiji protiv Kanade.MiranGlasnic je napisao/la: ↑21 jun 2026, 23:20Ne slažem se. Ne mislim da smo istu utakmicu gledali.
-
MiranGlasnic
- Postovi: 971
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Da. Nije mi jasno šta su pokazali kako se igra…i odakle zaključak da bi nas Iran satro?Shevko je napisao/la: ↑21 jun 2026, 23:22ljudi su danas poginuli braneci svoj gol, slicno nasoj partiji protiv Kanade.MiranGlasnic je napisao/la: ↑21 jun 2026, 23:20Ne slažem se. Ne mislim da smo istu utakmicu gledali.
- invincible1921
- Postovi: 11399
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ma nema izgovora fkt...najvaznija utakmiva u historiji rep protiv ekipe od koje smo jaci bar 3/4 puta...katar je rang ekipa iz nase lige, tipa borca ili zrinskog.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 23:12Jer ih je Kanada odučila od fudbala sa šest golova razlike i jer su do sad odigrali očajno prvenstvo. Ne znaju ni oni sami kako su izvukli onaj bod protiv Švicarske.
Nisu San marino, al su dosta slabiji od kipra...OVO MORAMO DOBIT ZNACI MORAMO...ako nedaj Boze kiksamo pa to je vjerovatno najveci choke u historiji naseg sporta..a nije da je mala kobkurencija
Eto spomenuse Iran...iran je jaci od katara i to dosta jaci, a prema naprijed doslovno nula
=\_1921_/=
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
+1 pa cak i formacija 3-5-2 ili 3-4-3 dolazi u obzir. Ako vec napadas ne trebaju ti 4 pozadiTracy3McGrady je napisao/la: ↑21 jun 2026, 17:57Meni uopšte nije problem izgubiti na terenu, ali brate dragi pokažite malo mooda, nemoguće je da igraš takvu igru da parkiraš autobus pozadi I nadaš se da preživiš. Gledam sinoć Njemačku Protiv Obale Slonovače, i Afrikanci napadaju cijelo vrijeme, i na kraju izgubili ali mogu biti ponosni na prikazano. Sta hoću reći, sa onakvom igrom mogu sa svima igrati, mi sa ovakvom igrom daj Bože da nadigramo Katar. Nekako unaprijed znamo da nemamo šanse protiv nekih reprezentacija i živim za dan kad ćemo to prevazići.
Po mom skromnom mišljenju, mi trebamo da igramo 4231 formaciju, imamo igrače za to, i moramo početi razmišljati kako ćemo zabiti a ne samo kako "preživjeti"
Moja želja za srijedu.
--------------------Vasilj
-Dedić----Katić---???(Tarik)--Seo
-
---------Šunjić-----------Bašić (Gigovic)
-Esmir--------Mahmić-------------Kerim
-
---------------------Džeko
Kad ne bude Džeko, može i Demirovic. Sa 4 ofanzivna ti bi mogao biti i malo opasniji prema naprijed.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Good pointDaduli je napisao/la: ↑21 jun 2026, 13:39Apsolutno se slažem.izdzezveubrazil je napisao/la: ↑21 jun 2026, 13:20To je zapravo i jedini kvalitet koji Radeljić ima, pas igra. U tom je daleko iznad onoga što bi se od štopera njegovog profila očekivalo.
Mada ja ne bih krenuo ni s jednim ni s drugim već sa Kolašincem na štoperu. Dedić i Memić bekovi.
Da je neki drugi protivnik i da ne moram pobijediti išao bih sa jednim od ove dvojice. Malić i Mujakić ni pod razno.
Vasilj
Dedic Katic Sejo Memic
Gigovic Sunjic
Esmir Mahmic Kerim
Dzeko/Lukkic
Posto ocito Dzeko nema dovoljno snage ja bih krenuonsa Lukicem a Dzeku uvvesti zadnjih 30 min zavidno od rezultata
-
Zabogamiloga
- Postovi: 31
- Pridružen/a: 27 feb 2026, 19:22
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
4-5-1 je formacija za nas. Protiv Katara nam trebaju 2 visoka naprijed, bit ce dosta centaršuteva
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Kolega, jedan od onih sam koji shvata da Demirovic mora igrati jer vec godinama nemamo igraca njegovih osobina. Tek napadaca kao sto je on nikada nismo imali.dinoze je napisao/la: ↑21 jun 2026, 22:28Demirovic je po statistici u top deset igraca na SP po dobijenim odbramenim duelima, toliko o tome koliko je nevidljiv.Drum je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:32Kako ja kontam, Memic i Demirovic su totalna neforma. Pustimo gol post Demirovica. Nego, on je nevidljiv.
Kosta nas Dzekino neigranje od baraza. U Maju se vratio i odigrao ukupno 65 min u tri utakmice. I opet povreda. A vidjeli smo kako je odigrao 240 min u barazu.
Kada ti ovakva tri igraca nisu na nivou, uz rovitog Sunjica i vec poznatog Tahirovica na sredini terena, ne treba mnogo do trenutnog.
Ne treba zaboraviti Esmirovu glavu zasicenu jos i prije SP. Kao ni Kerimov nastup od pocetka u jednoj tako vaznoj utakmici.
A boga mi, nije isto na SP poceti sa Tabakom umjesto Jove. I svaka cast Jovi. Neka se Demir ugleda na momka.
Mi ne shvatamo koliko toga ispliva samo da jedan na lijevu nogu ustane jer forsiramo timsku odbranu.
Ne ide ...
Ne sporim ja da se trosi zbog presinga i vracanja blize nasem golu. Zato i mora biti u prvih 11.
Ima njih mnogo napadaca fizikalaca koji uprkos oranju terena zbog odbrane, i dalje aktivno ucestvuju u fazi napada i stvaraju prilike sebi i suigracima.
Vec sam napisao. Protiv Velsa i Ita imao je 5 situacija pred golom protivnika. Ponavljam, situacija. Nek nije zabio. Idemo na SP i zabice ga za bodove.
I onda vs Kanada 1na1 sa golmanom i onakva reakcija. Kazu ovdje da je zbog umora. Bas zbog umora najmanje sta je trebao uraditi, jeste ocajan pokusaj jel driblinga ili cega vec.
Aha. U barazu je i penal je promasio. Jel bio opet umor ili je Demirovicu krajnje vrijeme za psihologa i instrukcije ...
- invincible1921
- Postovi: 11399
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Djecem izmislili smo defanzivnog napadacaDrum je napisao/la: ↑21 jun 2026, 23:42Kolega, jedan od onih sam koji shvata da Demirovic mora igrati jer vec godinama nemamo igraca njegovih osobina. Tek napadaca kao sto je on nikada nismo imali.dinoze je napisao/la: ↑21 jun 2026, 22:28Demirovic je po statistici u top deset igraca na SP po dobijenim odbramenim duelima, toliko o tome koliko je nevidljiv.Drum je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:32
Kako ja kontam, Memic i Demirovic su totalna neforma. Pustimo gol post Demirovica. Nego, on je nevidljiv.
Kosta nas Dzekino neigranje od baraza. U Maju se vratio i odigrao ukupno 65 min u tri utakmice. I opet povreda. A vidjeli smo kako je odigrao 240 min u barazu.
Kada ti ovakva tri igraca nisu na nivou, uz rovitog Sunjica i vec poznatog Tahirovica na sredini terena, ne treba mnogo do trenutnog.
Ne treba zaboraviti Esmirovu glavu zasicenu jos i prije SP. Kao ni Kerimov nastup od pocetka u jednoj tako vaznoj utakmici.
A boga mi, nije isto na SP poceti sa Tabakom umjesto Jove. I svaka cast Jovi. Neka se Demir ugleda na momka.
Mi ne shvatamo koliko toga ispliva samo da jedan na lijevu nogu ustane jer forsiramo timsku odbranu.
Ne ide ...
Ne sporim ja da se trosi zbog presinga i vracanja blize nasem golu. Zato i mora biti u prvih 11.
Ima njih mnogo napadaca fizikalaca koji uprkos oranju terena zbog odbrane, i dalje aktivno ucestvuju u fazi napada i stvaraju prilike sebi i suigracima.
Vec sam napisao. Protiv Velsa i Ita imao je 5 situacija pred golom protivnika. Ponavljam, situacija. Nek nije zabio. Idemo na SP i zabice ga za bodove.
I onda vs Kanada 1na1 sa golmanom i onakva reakcija. Kazu ovdje da je zbog umora. Bas zbog umora najmanje sta je trebao uraditi, jeste ocajan pokusaj jel driblinga ili cega vec.
Aha. U barazu je i penal je promasio. Jel bio opet umor ili je Demirovicu krajnje vrijeme za psihologa i instrukcije ...
=\_1921_/=
- Pensioner26
- Postovi: 4222
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ja kada vidim bilo koju postavku sa Šunjićem, Tahirovićem i Gigovićem dobijam akutni neurodermatitis.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Kakav Alzir, dosli bi ti Mexico ili Juzna Koreja
- Pensioner26
- Postovi: 4222
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ne znaš koja je gora opcija od domaćina, Meksiko ili SAD. Takodjer niti Alžir nije lagan plijen zbog toga što su izgubili od svjetskih prvaka. Sve tri bi bile teške utakmice i ni u jednoj ne bi bili favoriti.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Lukić je car. Definitivno ozbiljna opcija. Ja bi takodje krenuo sa njim a Džeko i Tabaković da udjuBajroni je napisao/la: ↑21 jun 2026, 23:39Good pointDaduli je napisao/la: ↑21 jun 2026, 13:39Apsolutno se slažem.izdzezveubrazil je napisao/la: ↑21 jun 2026, 13:20
To je zapravo i jedini kvalitet koji Radeljić ima, pas igra. U tom je daleko iznad onoga što bi se od štopera njegovog profila očekivalo.
Mada ja ne bih krenuo ni s jednim ni s drugim već sa Kolašincem na štoperu. Dedić i Memić bekovi.
Da je neki drugi protivnik i da ne moram pobijediti išao bih sa jednim od ove dvojice. Malić i Mujakić ni pod razno.
Vasilj
Dedic Katic Sejo Memic
Gigovic Sunjic
Esmir Mahmic Kerim
Dzeko/Lukkic
Posto ocito Dzeko nema dovoljno snage ja bih krenuonsa Lukicem a Dzeku uvvesti zadnjih 30 min zavidno od rezultata
Glory Glory Man United
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Pensioner26 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 00:01Ne znaš koja je gora opcija od domaćina, Meksiko ili SAD. Takodjer niti Alžir nije lagan plijen zbog toga što su izgubili od svjetskih prvaka. Sve tri bi bile teške utakmice i ni u jednoj ne bi bili favoriti.
Kada se spominje Mex, bas njih nikako ne bih volio. Domacini ludi za nogometom.
Ameri jesu domacini al njima mozemo ogaditi nogomet, da bi ga jos vise batalili ubuduce.
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, darker10, Edincapitano, enobarca, GG3, Goalgetter, Sveti i 60 gostiju.



