24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
soccerfan
Postovi: 9853
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la soccerfan » 21 jun 2026, 23:12

Virtu4l je napisao/la:
21 jun 2026, 23:10
Hashanaga je napisao/la:
21 jun 2026, 23:03
Utakmica će se igrati u San Francisco-u, gdje je i Golden Gate iz dubiozije pjesme.
Da jbt, baš strašna simbolika. :bow:
Dubioza predviđa ko Nadrealisti birvaktile 😂
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12606
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la BoixosNois1899 » 21 jun 2026, 23:12

Kljukusar je napisao/la:
21 jun 2026, 23:04
Mene samo zanima kako smo mi toliko sigurni da cemo Katar dobiti a jedna Belgija ne moze Irana dobiti.
Jer ih je Kanada odučila od fudbala sa šest golova razlike i jer su do sad odigrali očajno prvenstvo. Ne znaju ni oni sami kako su izvukli onaj bod protiv Švicarske.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6109
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Ghuraba » 21 jun 2026, 23:12

Kad bi kako Zeland izvukao X protiv Egipta, treceplasirani iz te grupe ne bi mogao biti bolji od nas ako dobijemo Katar.

doe182
Postovi: 11
Pridružen/a: 15 jun 2014, 19:52
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la doe182 » 21 jun 2026, 23:13

Super, ova Belgija naj kasnije 8mini finala pada od BIH. Amerika nista, prepast ce se u playoffu a Tabak ili Dzeko ce svaku gresku kaznjavati, jedino ako Kanada uprska a mi pretjeramo protiv Katara pa budemo 2 i lagano na Koreance.

Querty
Postovi: 346
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Querty » 21 jun 2026, 23:14

Kljukusar je napisao/la:
21 jun 2026, 23:04
Iran pokazao kako se igra.
Da, da i da.

Ovo je igra, borba, do iznemoglosti.

Jedna Belgija im do sutra ne bi zabila.

Ovaj Iran bi nas satro, u hendikepu.

Shevko
Postovi: 532
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Shevko » 21 jun 2026, 23:19

Ghuraba je napisao/la:
21 jun 2026, 23:12
Kad bi kako Zeland izvukao X protiv Egipta, treceplasirani iz te grupe ne bi mogao biti bolji od nas ako dobijemo Katar.
tesko, onda bi valjao neki X izmedju Irana i Egipta.

MiranGlasnic
Postovi: 978
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la MiranGlasnic » 21 jun 2026, 23:20

Querty je napisao/la:
21 jun 2026, 23:14
Kljukusar je napisao/la:
21 jun 2026, 23:04
Iran pokazao kako se igra.
Da, da i da.

Ovo je igra, borba, do iznemoglosti.

Jedna Belgija im do sutra ne bi zabila.

Ovaj Iran bi nas satro, u hendikepu.
Ne slažem se. Ne mislim da smo istu utakmicu gledali.

Shevko
Postovi: 532
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Shevko » 21 jun 2026, 23:22

MiranGlasnic je napisao/la:
21 jun 2026, 23:20
Querty je napisao/la:
21 jun 2026, 23:14
Kljukusar je napisao/la:
21 jun 2026, 23:04
Iran pokazao kako se igra.
Da, da i da.

Ovo je igra, borba, do iznemoglosti.

Jedna Belgija im do sutra ne bi zabila.

Ovaj Iran bi nas satro, u hendikepu.
Ne slažem se. Ne mislim da smo istu utakmicu gledali.
ljudi su danas poginuli braneci svoj gol, slicno nasoj partiji protiv Kanade.

MiranGlasnic
Postovi: 978
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la MiranGlasnic » 21 jun 2026, 23:27

Shevko je napisao/la:
21 jun 2026, 23:22
MiranGlasnic je napisao/la:
21 jun 2026, 23:20
Querty je napisao/la:
21 jun 2026, 23:14


Da, da i da.

Ovo je igra, borba, do iznemoglosti.

Jedna Belgija im do sutra ne bi zabila.

Ovaj Iran bi nas satro, u hendikepu.
Ne slažem se. Ne mislim da smo istu utakmicu gledali.
ljudi su danas poginuli braneci svoj gol, slicno nasoj partiji protiv Kanade.
Da. Nije mi jasno šta su pokazali kako se igra…i odakle zaključak da bi nas Iran satro? :wtf:

Avatar
invincible1921
Postovi: 11401
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la invincible1921 » 21 jun 2026, 23:29

BoixosNois1899 je napisao/la:
21 jun 2026, 23:12
Kljukusar je napisao/la:
21 jun 2026, 23:04
Mene samo zanima kako smo mi toliko sigurni da cemo Katar dobiti a jedna Belgija ne moze Irana dobiti.
Jer ih je Kanada odučila od fudbala sa šest golova razlike i jer su do sad odigrali očajno prvenstvo. Ne znaju ni oni sami kako su izvukli onaj bod protiv Švicarske.
Ma nema izgovora fkt...najvaznija utakmiva u historiji rep protiv ekipe od koje smo jaci bar 3/4 puta...katar je rang ekipa iz nase lige, tipa borca ili zrinskog.

Nisu San marino, al su dosta slabiji od kipra...OVO MORAMO DOBIT ZNACI MORAMO...ako nedaj Boze kiksamo pa to je vjerovatno najveci choke u historiji naseg sporta..a nije da je mala kobkurencija

Eto spomenuse Iran...iran je jaci od katara i to dosta jaci, a prema naprijed doslovno nula
=\_1921_/=

Bajroni
Postovi: 208
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Bajroni » 21 jun 2026, 23:31

Tracy3McGrady je napisao/la:
21 jun 2026, 17:57
Meni uopšte nije problem izgubiti na terenu, ali brate dragi pokažite malo mooda, nemoguće je da igraš takvu igru da parkiraš autobus pozadi I nadaš se da preživiš. Gledam sinoć Njemačku Protiv Obale Slonovače, i Afrikanci napadaju cijelo vrijeme, i na kraju izgubili ali mogu biti ponosni na prikazano. Sta hoću reći, sa onakvom igrom mogu sa svima igrati, mi sa ovakvom igrom daj Bože da nadigramo Katar. Nekako unaprijed znamo da nemamo šanse protiv nekih reprezentacija i živim za dan kad ćemo to prevazići.

Po mom skromnom mišljenju, mi trebamo da igramo 4231 formaciju, imamo igrače za to, i moramo početi razmišljati kako ćemo zabiti a ne samo kako "preživjeti"

Moja želja za srijedu.

--------------------Vasilj
-Dedić----Katić---???(Tarik)--Seo
-
---------Šunjić-----------Bašić (Gigovic)
-Esmir--------Mahmić-------------Kerim
-
---------------------Džeko


Kad ne bude Džeko, može i Demirovic. Sa 4 ofanzivna ti bi mogao biti i malo opasniji prema naprijed.
+1 pa cak i formacija 3-5-2 ili 3-4-3 dolazi u obzir. Ako vec napadas ne trebaju ti 4 pozadi

Bajroni
Postovi: 208
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Bajroni » 21 jun 2026, 23:39

Daduli je napisao/la:
21 jun 2026, 13:39
izdzezveubrazil je napisao/la:
21 jun 2026, 13:20
Daduli je napisao/la:
21 jun 2026, 13:14


Možda i treba, ali ni po čemu Hadžikadunić nije iznad radeljića u tom segmentu.
To je zapravo i jedini kvalitet koji Radeljić ima, pas igra. U tom je daleko iznad onoga što bi se od štopera njegovog profila očekivalo.
Apsolutno se slažem.
Mada ja ne bih krenuo ni s jednim ni s drugim već sa Kolašincem na štoperu. Dedić i Memić bekovi.
Da je neki drugi protivnik i da ne moram pobijediti išao bih sa jednim od ove dvojice. Malić i Mujakić ni pod razno.
Good point
Vasilj
Dedic Katic Sejo Memic
Gigovic Sunjic
Esmir Mahmic Kerim
Dzeko/Lukkic
Posto ocito Dzeko nema dovoljno snage ja bih krenuonsa Lukicem a Dzeku uvvesti zadnjih 30 min zavidno od rezultata

Zabogamiloga
Postovi: 32
Pridružen/a: 27 feb 2026, 19:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Zabogamiloga » 21 jun 2026, 23:40

4-5-1 je formacija za nas. Protiv Katara nam trebaju 2 visoka naprijed, bit ce dosta centaršuteva

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Drum » 21 jun 2026, 23:42

dinoze je napisao/la:
21 jun 2026, 22:28
Drum je napisao/la:
21 jun 2026, 20:32
Zgemboo89 je napisao/la:
21 jun 2026, 20:00

Sta je razlog
Kako ja kontam, Memic i Demirovic su totalna neforma. Pustimo gol post Demirovica. Nego, on je nevidljiv.

Kosta nas Dzekino neigranje od baraza. U Maju se vratio i odigrao ukupno 65 min u tri utakmice. I opet povreda. A vidjeli smo kako je odigrao 240 min u barazu.

Kada ti ovakva tri igraca nisu na nivou, uz rovitog Sunjica i vec poznatog Tahirovica na sredini terena, ne treba mnogo do trenutnog.

Ne treba zaboraviti Esmirovu glavu zasicenu jos i prije SP. Kao ni Kerimov nastup od pocetka u jednoj tako vaznoj utakmici.

A boga mi, nije isto na SP poceti sa Tabakom umjesto Jove. I svaka cast Jovi. Neka se Demir ugleda na momka.

Mi ne shvatamo koliko toga ispliva samo da jedan na lijevu nogu ustane jer forsiramo timsku odbranu.

Ne ide ...
Demirovic je po statistici u top deset igraca na SP po dobijenim odbramenim duelima, toliko o tome koliko je nevidljiv.
Kolega, jedan od onih sam koji shvata da Demirovic mora igrati jer vec godinama nemamo igraca njegovih osobina. Tek napadaca kao sto je on nikada nismo imali.

Ne sporim ja da se trosi zbog presinga i vracanja blize nasem golu. Zato i mora biti u prvih 11.

Ima njih mnogo napadaca fizikalaca koji uprkos oranju terena zbog odbrane, i dalje aktivno ucestvuju u fazi napada i stvaraju prilike sebi i suigracima.

Vec sam napisao. Protiv Velsa i Ita imao je 5 situacija pred golom protivnika. Ponavljam, situacija. Nek nije zabio. Idemo na SP i zabice ga za bodove.

I onda vs Kanada 1na1 sa golmanom i onakva reakcija. Kazu ovdje da je zbog umora. Bas zbog umora najmanje sta je trebao uraditi, jeste ocajan pokusaj jel driblinga ili cega vec.

Aha. U barazu je i penal je promasio. Jel bio opet umor ili je Demirovicu krajnje vrijeme za psihologa i instrukcije ...

Avatar
invincible1921
Postovi: 11401
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la invincible1921 » 21 jun 2026, 23:47

Drum je napisao/la:
21 jun 2026, 23:42
dinoze je napisao/la:
21 jun 2026, 22:28
Drum je napisao/la:
21 jun 2026, 20:32


Kako ja kontam, Memic i Demirovic su totalna neforma. Pustimo gol post Demirovica. Nego, on je nevidljiv.

Kosta nas Dzekino neigranje od baraza. U Maju se vratio i odigrao ukupno 65 min u tri utakmice. I opet povreda. A vidjeli smo kako je odigrao 240 min u barazu.

Kada ti ovakva tri igraca nisu na nivou, uz rovitog Sunjica i vec poznatog Tahirovica na sredini terena, ne treba mnogo do trenutnog.

Ne treba zaboraviti Esmirovu glavu zasicenu jos i prije SP. Kao ni Kerimov nastup od pocetka u jednoj tako vaznoj utakmici.

A boga mi, nije isto na SP poceti sa Tabakom umjesto Jove. I svaka cast Jovi. Neka se Demir ugleda na momka.

Mi ne shvatamo koliko toga ispliva samo da jedan na lijevu nogu ustane jer forsiramo timsku odbranu.

Ne ide ...
Demirovic je po statistici u top deset igraca na SP po dobijenim odbramenim duelima, toliko o tome koliko je nevidljiv.
Kolega, jedan od onih sam koji shvata da Demirovic mora igrati jer vec godinama nemamo igraca njegovih osobina. Tek napadaca kao sto je on nikada nismo imali.

Ne sporim ja da se trosi zbog presinga i vracanja blize nasem golu. Zato i mora biti u prvih 11.

Ima njih mnogo napadaca fizikalaca koji uprkos oranju terena zbog odbrane, i dalje aktivno ucestvuju u fazi napada i stvaraju prilike sebi i suigracima.

Vec sam napisao. Protiv Velsa i Ita imao je 5 situacija pred golom protivnika. Ponavljam, situacija. Nek nije zabio. Idemo na SP i zabice ga za bodove.

I onda vs Kanada 1na1 sa golmanom i onakva reakcija. Kazu ovdje da je zbog umora. Bas zbog umora najmanje sta je trebao uraditi, jeste ocajan pokusaj jel driblinga ili cega vec.

Aha. U barazu je i penal je promasio. Jel bio opet umor ili je Demirovicu krajnje vrijeme za psihologa i instrukcije ...
Djecem izmislili smo defanzivnog napadaca :D
=\_1921_/=

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4222
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Pensioner26 » 21 jun 2026, 23:48

Ja kada vidim bilo koju postavku sa Šunjićem, Tahirovićem i Gigovićem dobijam akutni neurodermatitis.

Bajroni
Postovi: 208
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Bajroni » 21 jun 2026, 23:54

Cartman je napisao/la:
21 jun 2026, 11:08
Malo me iritira sto ce drugoplasirani iz nase grupe vjerovatno dobit Alzir u sljedecoj rundi a mi ako prodjemo idemo na SAD. Ali ruku na srce, mogli smo vrlo lako izgubit prvu utakmicu iako je Demirovic mogao osigurat pobjedu.
Kakav Alzir, dosli bi ti Mexico ili Juzna Koreja

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4222
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Pensioner26 » 22 jun 2026, 00:01

Bajroni je napisao/la:
21 jun 2026, 23:54
Cartman je napisao/la:
21 jun 2026, 11:08
Malo me iritira sto ce drugoplasirani iz nase grupe vjerovatno dobit Alzir u sljedecoj rundi a mi ako prodjemo idemo na SAD. Ali ruku na srce, mogli smo vrlo lako izgubit prvu utakmicu iako je Demirovic mogao osigurat pobjedu.
Kakav Alzir, dosli bi ti Mexico ili Juzna Koreja
Ne znaš koja je gora opcija od domaćina, Meksiko ili SAD. Takodjer niti Alžir nije lagan plijen zbog toga što su izgubili od svjetskih prvaka. Sve tri bi bile teške utakmice i ni u jednoj ne bi bili favoriti.

Daduli
Postovi: 1026
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Daduli » 22 jun 2026, 00:03

Bajroni je napisao/la:
21 jun 2026, 23:39
Daduli je napisao/la:
21 jun 2026, 13:39
izdzezveubrazil je napisao/la:
21 jun 2026, 13:20


To je zapravo i jedini kvalitet koji Radeljić ima, pas igra. U tom je daleko iznad onoga što bi se od štopera njegovog profila očekivalo.
Apsolutno se slažem.
Mada ja ne bih krenuo ni s jednim ni s drugim već sa Kolašincem na štoperu. Dedić i Memić bekovi.
Da je neki drugi protivnik i da ne moram pobijediti išao bih sa jednim od ove dvojice. Malić i Mujakić ni pod razno.
Good point
Vasilj
Dedic Katic Sejo Memic
Gigovic Sunjic
Esmir Mahmic Kerim
Dzeko/Lukkic
Posto ocito Dzeko nema dovoljno snage ja bih krenuonsa Lukicem a Dzeku uvvesti zadnjih 30 min zavidno od rezultata
Lukić je car. Definitivno ozbiljna opcija. Ja bi takodje krenuo sa njim a Džeko i Tabaković da udju
Glory Glory Man United

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Drum » 22 jun 2026, 00:12

Pensioner26 je napisao/la:
22 jun 2026, 00:01
Bajroni je napisao/la:
21 jun 2026, 23:54
Cartman je napisao/la:
21 jun 2026, 11:08
Malo me iritira sto ce drugoplasirani iz nase grupe vjerovatno dobit Alzir u sljedecoj rundi a mi ako prodjemo idemo na SAD. Ali ruku na srce, mogli smo vrlo lako izgubit prvu utakmicu iako je Demirovic mogao osigurat pobjedu.
Kakav Alzir, dosli bi ti Mexico ili Juzna Koreja
Ne znaš koja je gora opcija od domaćina, Meksiko ili SAD. Takodjer niti Alžir nije lagan plijen zbog toga što su izgubili od svjetskih prvaka. Sve tri bi bile teške utakmice i ni u jednoj ne bi bili favoriti.

Kada se spominje Mex, bas njih nikako ne bih volio. Domacini ludi za nogometom.

Ameri jesu domacini al njima mozemo ogaditi nogomet, da bi ga jos vise batalili ubuduce.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Atlanta, Bing [Bot], kouadio, LeCoq, MiranGlasnic, Shevko, UnitedWA i 50 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []