24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
dubioza144
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dubioza144 » 22 jun 2026, 12:57

Protiv koga igramo kad izbacimo amere
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Marokanci58
Postovi: 660
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Marokanci58 » 22 jun 2026, 13:00

insimadop je napisao/la:
22 jun 2026, 12:06
DamirT je napisao/la:
22 jun 2026, 11:55
RodjeniiBrato je napisao/la:
22 jun 2026, 11:53
Ako dobijemo katar u meču s Amerima nama je glavno da primimo rano gol i da krenemo igrat fudbal.
Tuzno ali istinito.
Možda da sami sebi namjenski dadnemo autogol u 5. da bismo proigrali onda kako treba
Ovo treba uvježbati odmah protiv Katra pa onda izvesti protiv Amerike. Autogolove u prvoj minuti kako se ne bi branili ostalih 90
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1169
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la ArtVandelay » 22 jun 2026, 13:10

Kako stoji naša stvar nakon jučerašnjih utakmica? Jesu li dobri rezultati, po nas, tj. naše izglede za prolaz kao 1 od 8 najboljih trećeplasiranih? I kakva nam matematika odgovara u ostatku? Mislim na utakmice trećeg kola ovih drugih reprezentacija.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Avatar
Konzerva
Postovi: 2413
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Konzerva » 22 jun 2026, 13:11

Mi ako ne krenemo od starta, ofanzivno i agresivno kao da nam se o zivotu radi, nema onda od nas nista budem li vidio ono vracanje nazad golmanu, BOze dragi koliko mi samo zivaca potegnu sa onim vracanjem nazad....bude li vise odbrane i vracanja lopte golmanutacno mi dodje da odem u italiju i da se izvinem Italijanima sto smo ih izbacili, jer ono je totalan antifudbal kada konstantno vracas loptu Vasilju a on zbog pritiska njihovih napdaca stresa se i izbija u aute i sta ja znam gdje, pa mi smo upravo primili gol protiv talijana vracajuci loptu nazad golmanima.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

KarlMarx
Postovi: 937
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la KarlMarx » 22 jun 2026, 13:14

ArtVandelay je napisao/la:
22 jun 2026, 13:10
Kako stoji naša stvar nakon jučerašnjih utakmica? Jesu li dobri rezultati, po nas, tj. naše izglede za prolaz kao 1 od 8 najboljih trećeplasiranih? I kakva nam matematika odgovara u ostatku? Mislim na utakmice trećeg kola ovih drugih reprezentacija.
Odlično stoji, mi ako dobijemo katar ćemo biti između 4 do 6 od treceplasiranih reprezentacija.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11401
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la invincible1921 » 22 jun 2026, 13:16

ArtVandelay je napisao/la:
22 jun 2026, 13:10
Kako stoji naša stvar nakon jučerašnjih utakmica? Jesu li dobri rezultati, po nas, tj. naše izglede za prolaz kao 1 od 8 najboljih trećeplasiranih? I kakva nam matematika odgovara u ostatku? Mislim na utakmice trećeg kola ovih drugih reprezentacija.
Ma nece uopste 9 ekipa imati 4 boda,,,,jer da bi se to desilo treba prkaticno u zadnjem kolu da se na 8 utakmica potrefi znak 1 x 2 koji tebi ne odgovara. To se nece desit, et ako smo tolki maleri da se desi, nek onda ispadnemo,,,mada i u tom slucaju sumnjam da bi imali najgoru go razliku. Po mojoj procjeni 4b ce imati 6 ekipa, ove dvije ostale ce se gledati gol razlika izmejdu onih kojih imaju 3
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 22 jun 2026, 13:18, ukupno mijenjano 2 puta.
=\_1921_/=

doe182
Postovi: 11
Pridružen/a: 15 jun 2014, 19:52
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la doe182 » 22 jun 2026, 13:17

dubioza144 je napisao/la:
22 jun 2026, 12:57
Protiv koga igramo kad izbacimo amere
Egipat

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 485
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 22 jun 2026, 13:17

dubioza144 je napisao/la:
22 jun 2026, 12:57
Protiv koga igramo kad izbacimo amere
Pobjednik meča 1G vs 3AEHIJ.
Sudeći po objavi ispod to su najvjerovatnije Egipat vs Senegal jer ne očekuje da iz grupa A, E i H prođu dalje trećeplasirani.
Al u teoriji te može zakačiti bilo ko od Egipat/Belgija/Iran iz G koji bi igrali protiv Korea/Češka/Južna Afrika iz A ili Slonovi/Ekvador/Curacao iz E,
Španija/Urugvaj/Zelenorćani iz H, bilo ko iz I (koja je najvjerovatnije uparivanje).

Pošteno, pa kako bude.

Avatar
perun
Postovi: 940
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la perun » 22 jun 2026, 13:22

ArtVandelay je napisao/la:
22 jun 2026, 13:10
Kako stoji naša stvar nakon jučerašnjih utakmica? Jesu li dobri rezultati, po nas, tj. naše izglede za prolaz kao 1 od 8 najboljih trećeplasiranih? I kakva nam matematika odgovara u ostatku? Mislim na utakmice trećeg kola ovih drugih reprezentacija.
Naša stvar stoji tako da već strepimo od gegenpressinga amera i eventualnog utjecaja politike na suđenje u šesnaestini finala :lol:
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11401
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la invincible1921 » 22 jun 2026, 13:24

Halix131 je napisao/la:
22 jun 2026, 12:37
Ma pun mi vise ovih " nije nimalo naivna ekipa".

Pa gdje taj ponos Sergej, gdje inat ?

Daj Ciro ustani, nafuraj ih.

Ovo je uistinu najvažnija, najveća i najbitnija utakmica reprezentacije ikada. Ako Kanada može 6 pa možemo i mi 7 " **** cemo im majku"

Za taj ponos vise, u inat za državu, za narod za sebe, za proteklu patnju, za grb za radost i sreću za ljubav prema jednoj Bosni i Hercegovini

Cuj nisu naivni, jesmo mi u pm :roll:
Sve stoji da je ovo veliki upsjeh sto smo se plasirali itd itd....ali ako se uzme u obzir vaznost utakmice i (ne)kvalitet protivnika, ovo ako ne dobijemo ce biti najveci choke u historiji naseg sporta...pa nek prica ko sta hoce.
=\_1921_/=

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9224
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Edin TM87 » 22 jun 2026, 13:27

kouadio je napisao/la:
19 jun 2026, 15:50
Edin TM87 je napisao/la:
19 jun 2026, 15:21
Iniesta12 je napisao/la:
19 jun 2026, 14:33


Bravo, odlicna analiza....
Nije odlična, jer u startu prvi iz naše grupe ide na 3G ili 3J u 95% slučajeva, za Ekvador je šansa manja od 2%...

Ostalo ok.
ne znam ali football meets data ovako prediktuje
Pa to je bilo u pola drugog kola kad nije većina grupa još nije odigrala svoje tekme.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4222
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Pensioner26 » 22 jun 2026, 13:28

invincible1921 je napisao/la:
22 jun 2026, 13:24
Halix131 je napisao/la:
22 jun 2026, 12:37
Ma pun mi vise ovih " nije nimalo naivna ekipa".

Pa gdje taj ponos Sergej, gdje inat ?

Daj Ciro ustani, nafuraj ih.

Ovo je uistinu najvažnija, najveća i najbitnija utakmica reprezentacije ikada. Ako Kanada može 6 pa možemo i mi 7 " **** cemo im majku"

Za taj ponos vise, u inat za državu, za narod za sebe, za proteklu patnju, za grb za radost i sreću za ljubav prema jednoj Bosni i Hercegovini

Cuj nisu naivni, jesmo mi u pm :roll:
Sve stoji da je ovo veliki upsjeh sto smo se plasirali itd itd....ali ako se uzme u obzir vaznost utakmice i (ne)kvalitet protivnika, ovo ako ne dobijemo ce biti najveci choke u historiji naseg sporta...pa nek prica ko sta hoce.
Definitivno. Sve se poklopilo da ostvarimo historijski uspjeh. Ako se ne desi, onda yebaji ga.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Virtu4l » 22 jun 2026, 13:32

Samo zamislite da vam je neko prije godinu dana rekao da ćemo imati posljednju utakmicu u grupi na SP protiv Katara za prolaz, šta bi mu rekli i kako bi regovali. :beba:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

LenyYoro15
Postovi: 716
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la LenyYoro15 » 22 jun 2026, 13:37

Virtu4l je napisao/la:
22 jun 2026, 13:32
Samo zamislite da vam je neko prije godinu dana rekao da ćemo imati posljednju utakmicu u grupi na SP protiv Katara za prolaz, šta bi mu rekli i kako bi regovali. :beba:
Za ove papke koji sve živo pljuju i ništa ne valja sada također preporučujem da zamisle da smo sa Qatarom igrali prvo kolo i uzeli 3 boda, u drugom igrali sa Canadom remi i da sada kao senzacija prvenstva igramo sa Švicarskom za 1. mjesto u grupi.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3578
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Slobodas » 22 jun 2026, 13:47

slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

SanaBosna
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la SanaBosna » 22 jun 2026, 13:50

tuzlanskinacin je napisao/la:
22 jun 2026, 12:41
Eto nece biti nabrijani i zeljeti pobjedu, nece napadati i uci ce kao da je prijateljska. Jeste vi bolesni? I znate li da pricate o ekipi koja je na inat i ponos izbacila Wels i Italiju. I tada se ovako pisalo, to sto vi ne vidite sve i sto ste vi licno luzeri i imate takav mentalitet je vas problem, ovi momci ce odigrati srce svaku narednu utakmicu a svi koji su sumnjali neka ne slave sve naredne uspjwhw Barbe i ovih momaka.
sve to stoji, ali ima razlog zasto se raja osjeca tako, kako smo odigrali protiv vels i italiju je bilo fenomenalno, borba, zelja, trud, napad znaci momci odigrali za 10, onda kad vidis koliko smo se povukli u ove dvije utakmice jako je cudno jer svi mi znamo sta ovi momci mogu pruziti, eto zasto narod se tako osjeca.
Zadnja izmjena: SanaBosna, dana/u 22 jun 2026, 13:53, ukupno mijenjano 1 put.

Iniesta12
Postovi: 214
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Iniesta12 » 22 jun 2026, 13:51

perun je napisao/la:
22 jun 2026, 13:22
ArtVandelay je napisao/la:
22 jun 2026, 13:10
Kako stoji naša stvar nakon jučerašnjih utakmica? Jesu li dobri rezultati, po nas, tj. naše izglede za prolaz kao 1 od 8 najboljih trećeplasiranih? I kakva nam matematika odgovara u ostatku? Mislim na utakmice trećeg kola ovih drugih reprezentacija.
Naša stvar stoji tako da već strepimo od gegenpressinga amera i eventualnog utjecaja politike na suđenje u šesnaestini finala :lol:
A tako ce to i biti, jos ce ti usrani Ameri preko Fife dati novac da izgradis stadion, a takvu fin.injekciju neces moci odbiti, i laganih 2-0 za Amere...

insimadop
Postovi: 388
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la insimadop » 22 jun 2026, 13:53

SanaBosna je napisao/la:
22 jun 2026, 13:50
tuzlanskinacin je napisao/la:
22 jun 2026, 12:41
Eto nece biti nabrijani i zeljeti pobjedu, nece napadati i uci ce kao da je prijateljska. Jeste vi bolesni? I znate li da pricate o ekipi koja je na inat i ponos izbacila Wels i Italiju. I tada se ovako pisalo, to sto vi ne vidite sve i sto ste vi licno luzeri i imate takav mentalitet je vas problem, ovi momci ce odigrati srce svaku narednu utakmicu a svi koji su sumnjali neka ne slave sve naredne uspjwhw Barbe i ovih momaka.
sve to stoji, ali ima razlog zasto se raja osjeca tako, kako smo odigrali protiv vels i italiju je bilo fenomenalno, borba, zelja, trud, napad znaci momci odigrali za 10, onda kad vidis koliko smo se povukli u ove dvije utakmice jako je cudno jer svi mi znamo sta ovi momci mogu u pruziti, eto zasto narod se tako osjeca.
Tačno. Da smo prošli Wales i Italiju igrom kakvu prikazujemo na SP, vjerujem da hajp ne bi bio ovoliki koliki je. Naravno, opet bismo očekivali da prođemu OVU grupu.

Momci su tada pokazali da znaju i mogu, zašto sad ne isporučuju, to je pitanje. Da li je do selektora ili do psihe igrača?

SanaBosna
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la SanaBosna » 22 jun 2026, 13:55

insimadop je napisao/la:
22 jun 2026, 13:53
SanaBosna je napisao/la:
22 jun 2026, 13:50
tuzlanskinacin je napisao/la:
22 jun 2026, 12:41
Eto nece biti nabrijani i zeljeti pobjedu, nece napadati i uci ce kao da je prijateljska. Jeste vi bolesni? I znate li da pricate o ekipi koja je na inat i ponos izbacila Wels i Italiju. I tada se ovako pisalo, to sto vi ne vidite sve i sto ste vi licno luzeri i imate takav mentalitet je vas problem, ovi momci ce odigrati srce svaku narednu utakmicu a svi koji su sumnjali neka ne slave sve naredne uspjwhw Barbe i ovih momaka.
sve to stoji, ali ima razlog zasto se raja osjeca tako, kako smo odigrali protiv vels i italiju je bilo fenomenalno, borba, zelja, trud, napad znaci momci odigrali za 10, onda kad vidis koliko smo se povukli u ove dvije utakmice jako je cudno jer svi mi znamo sta ovi momci mogu u pruziti, eto zasto narod se tako osjeca.
Tačno. Da smo prošli Wales i Italiju igrom kakvu prikazujemo na SP, vjerujem da hajp ne bi bio ovoliki koliki je. Naravno, opet bismo očekivali da prođemu OVU grupu.

Momci su tada pokazali da znaju i mogu, zašto sad ne isporučuju, to je pitanje. Da li je do selektora ili do psihe igrača?
jeste, ja bi momcima rekao igrajte kako znate pa bolje je izgubiti ali si muski odigrao pa svi bi rekli svaka cast ali izgubiti onako eh onda je to vec problem

LenyYoro15
Postovi: 716
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la LenyYoro15 » 22 jun 2026, 14:01

Pogledaj ponovo utakmicu sa Welsom do 70. minute. Da ne kažem da su ljudi i u produžecima imali šansu bolju od penala.
Rezultat vas zaslijepi.
Niti samo tada briljirali, niti smo sada puno lošiji od toga.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], EnesSS, Google Adsense [Bot], Jurica95, Mataruge, MiranGlasnic, Shevko, tuzlanskinacin i 61 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []