Benjamin Tahirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

tuzlanskinacin
Postovi: 1540
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la tuzlanskinacin » 22 jun 2026, 13:28

AllGunsBlazing je napisao/la:
22 jun 2026, 13:08
tuzlanskinacin je napisao/la:
21 jun 2026, 19:43
I da se ogradim ni Memic nije zasluzio kritike i pljuvanje ali je bio po meni najtanji na mecu protiv Svicarske, a neki drugi se pljuju.
Najtanji, ali poslije Tahirovica. S tim da je taj igrac koji je bio drugi najtanji u ekipi igrao 4 pozicije na terenu u 90 minuta, a dvije pozicije maltene nikada nije igrao do sad. Ako je ono glavom amaterska greska igraca, a jeste, sta je onda staviti igraca na poziciju koju nikada nije igrao?
Koje 4 pozicije, poceo kao desni vezni u 4 4 2, pa presao na lijevu steanu gdje je igrao sa Kerimom istu poziciju koju je i ranije igrao u repki jer he morao pomagati Koladincu u defanzivi a to Kerim ne moze znaci igrao lijevog veznog i na kraju presao nakon crvenog na desnog beka sto je u par navrata i ranije pokrivao u repci a i u klubovima kroz karijeru. Memic je polivalentan igrac koji upravo pokriva i inace sve te pozicije. Tako da ja nit znam koha mu je 4. pozicija niti koja mu je nova, al aj. Kakvu je gresku Benjo napravio? Tacno je nema progresivnih ofanzivnih dodavanja al to nije nikad ni imao on je takav igrac a sto vi ocete da on bude Vitinha jbg brate moj ne mos od veganske pljeskavice ocekivat da je dobra ko prava, ha ja. A gresku neki spominju sto je ofulio loptu pa jbg desi se al nas nije kosto niceg sigurno to je sve šbb kbb. Ja kazem nema se sta kritikovat Memic al nije realno da je sav hejt usmjeren na druge a na njega nista kada uzmemo u obzir da vraca loptu na nepostavljenu odbranu umjesto izbacuje u korner. A onda jos pri 3-1 pravi jedan naivan i blag kontakt koji je znao da ce svirati ako ga napravi kao penal jer je sve vrijeme svaka odluka isla na atranu Svicarskw.
#CarsijaOdjebi

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9788
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la AllGunsBlazing » 22 jun 2026, 13:34

tuzlanskinacin je napisao/la:
22 jun 2026, 13:28
Koje 4 pozicije, poceo kao desni vezni u 4 4 2, pa presao na lijevu steanu gdje je igrao sa Kerimom istu poziciju koju je i ranije igrao u repki jer he morao pomagati Koladincu u defanzivi a to Kerim ne moze znaci igrao lijevog veznog i na kraju presao nakon crvenog na desnog beka sto je u par navrata i ranije pokrivao u repci a i u klubovima kroz karijeru. Memic je polivalentan igrac koji upravo pokriva i inace sve te pozicije. Tako da ja nit znam koha mu je 4. pozicija niti koja mu je nova, al aj. Kakvu je gresku Benjo napravio? Tacno je nema progresivnih ofanzivnih dodavanja al to nije nikad ni imao on je takav igrac a sto vi ocete da on bude Vitinha jbg brate moj ne mos od veganske pljeskavice ocekivat da je dobra ko prava, ha ja. A gresku neki spominju sto je ofulio loptu pa jbg desi se al nas nije kosto niceg sigurno to je sve šbb kbb. Ja kazem nema se sta kritikovat Memic al nije realno da je sav hejt usmjeren na druge a na njega nista kada uzmemo u obzir da vraca loptu na nepostavljenu odbranu umjesto izbacuje u korner. A onda jos pri 3-1 pravi jedan naivan i blag kontakt koji je znao da ce svirati ako ga napravi kao penal jer je sve vrijeme svaka odluka isla na atranu Svicarskw.
Igrao u repki, nigdje drugo. Ne pokriva ni poziciju lijevog beka, odnosno "wing back" koju je igrao poslije. Pokriva jedino poziciju desnog beka. Dakle, primarno desni vezni/krilo, pokriva desnog beka. Sve ostalo su Barbarezove fiks ideje jer je "brz". Pozvan je u reprezentaciju iskljucivo kao desni vezni. To je igrao u svom klubu zbog cega je i dobio poziv u reprezentaciju.

Sto se Tahirovica tice, opet tu kritika ide samo Barbarezu. Momak je ogranicen, kod nas neizostavan.
Celik!3,2,2.

insimadop
Postovi: 388
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la insimadop » 22 jun 2026, 13:43

Ja ne mogu da vjerujem koliko svi kolektivno pljujete pas igru našeg Benjamina Tahirovića, a onda svi kolektivno zaboravljate kako je u raskoraku, skoro pa padu, maestralno prebacio odbranu i asistirao za pogodak u Cardiffu.

Doduše protivniku.

SanaBosna
Postovi: 1358
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la SanaBosna » 22 jun 2026, 14:28

Super!!! Bendjiii Tahiragaaaa

Futbol
Postovi: 149
Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Futbol » 22 jun 2026, 15:12

insimadop je napisao/la:
22 jun 2026, 13:43
Ja ne mogu da vjerujem koliko svi kolektivno pljujete pas igru našeg Benjamina Tahirovića, a onda svi kolektivno zaboravljate kako je u raskoraku, skoro pa padu, maestralno prebacio odbranu i asistirao za pogodak u Cardiffu.

Doduše protivniku.
To su sve hejteri. Vidjet će kad Benny na jednoj utakmici napravi 30 tačnih dodavanja I začepi usta svima.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Drum, Edbh21, FerdinandF, Google [Bot], Maverick, MiranGlasnic, Proximic, Semrush [Bot] i 38 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []