FC Barcelona

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Dokle će ekipa dogurati u Ligi prvaka ove sezone?

Anketa je završila: 27 feb 2026, 23:24.

Osmina finala
6
21%
Četvrtfinale
10
36%
Polufinale
2
7%
Finale
1
4%
Osvajaju Ligu prvaka
9
32%
 
Ukupno glasova: 28

Lavcina
Postovi: 1741
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lavcina » 21 jun 2026, 17:30

Da smo pametni pa sad prodati Raphinhu za 80mil€. Ali ko da gledam zbog navijača se nece prodati i za koju sezonu ode besplatno. Pa cemo se opet upitati kako to mogu kupovati Bayern, PSG, Liverpool ali mi ne? Eto tu je razlog.

Mada kakva nam je transfer politika bolji smo kad nemamo para. Za yebenog Gordona das 80mil€. Natezes se oko Alvareza vjerovatno za cifru od 120-150mil€. A iskreno nije on ta prevaga na terenu. Isporucit ce on dobru statistiku (kako i ne bi kad te Pedri i Yamal hrane loptama). Ali nije takav igrac vrijedan toliko.
Jedino gora solucija od bacanja toliko para na Alvareza, ce biti ta, da ce se cijelo ljeto natezati sa Atletikom i na kraju nece dovesti ni Alvareza ni nekog drugog napadaca. Ostacemo na glavnom napadacu zvanom Ferran Torres. E jedino je to gora solucija.
A da imamo normalnog sportskog direktora koji zna prepoznati potencial igraca pa, da ga dovede za jedno 50-60mil€ i imas napadaca za iducih 10 godina. I pustis ova natezanja sa ciganima.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5824
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 21 jun 2026, 18:24

Ma ja, da je igrati fudbal managera pa prepoznati napadaca od 50 miliona. Bayern ubo sa Oliseom pa bi sad svi za te pare, uboli smo i mi s Pedrijem doveli ga za milion, da je sportskog direktora što takve nalazi.
Don't hate what you don't understand.

Lavcina
Postovi: 1741
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lavcina » 21 jun 2026, 23:39

xaviesta je napisao/la:
21 jun 2026, 18:24
Ma ja, da je igrati fudbal managera pa prepoznati napadaca od 50 miliona. Bayern ubo sa Oliseom pa bi sad svi za te pare, uboli smo i mi s Pedrijem doveli ga za milion, da je sportskog direktora što takve nalazi.
Ne trebas biti vrli ekspert. Jednostavno zapises si par imena sto odskacu statisticki, odes pogledas par tekmi i sam procjenis ko ti najbolje odgovara sistemu koji gajis.

Evo ih par onako iz glave:
Igor Thiago (24) Brentford 2.strijelac Premier lige
Folarin Balogun (24) Monaco
Esteban Lepaul (26) Rennes 1 strijelac Ligue1

A mozemo i iskusnije Osimhen, Undav, Guirassy. Vjerujem, da u pola manja cijema od Alvareza, laksi za dovesti, a statisticki nista slabiji ne bi bili.

Ali mi cemo spiskati preko 200mil€ za 2 igraca koja uopste nece biti neka dodatna prevaga na terenu, a odbrana ce i dalje primati amaterske golove.

Mjesto Gordona bi dosta bolji bio dolazak Godtsa iz Ajaxa, za kojeg smo se kao nesto i zanimali. 21 godina 35mil€ trzisna vrijednost. Nakon ovakvr sezone Ajaxa, da im ponudiš 50mil€ prihvatili bi.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5824
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 21 jun 2026, 23:53

Sve je to divno na football manageru.

Gordon je potreban zbog fizičkog stanja Raphe, najsličniji igrač njemu i Flick ga je tražio tako da su ga platili 100 miliona opravdano je.

Alvarez se traži što zbog igračkih kvaliteta što zbog spektakla, valja dovesti 105 000 navijača na stadion.

Dajem ruku u vatru da će od tih sto si nabrojao jedan ili nijedan postati igrač za top 5 klubova svijeta.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
jasmin10
Postovi: 14899
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 jun 2026, 13:04

Lavcina je napisao/la:
21 jun 2026, 23:39
xaviesta je napisao/la:
21 jun 2026, 18:24
Ma ja, da je igrati fudbal managera pa prepoznati napadaca od 50 miliona. Bayern ubo sa Oliseom pa bi sad svi za te pare, uboli smo i mi s Pedrijem doveli ga za milion, da je sportskog direktora što takve nalazi.
Ne trebas biti vrli ekspert. Jednostavno zapises si par imena sto odskacu statisticki, odes pogledas par tekmi i sam procjenis ko ti najbolje odgovara sistemu koji gajis.

Evo ih par onako iz glave:
Igor Thiago (24) Brentford 2.strijelac Premier lige
Folarin Balogun (24) Monaco
Esteban Lepaul (26) Rennes 1 strijelac Ligue1

A mozemo i iskusnije Osimhen, Undav, Guirassy. Vjerujem, da u pola manja cijema od Alvareza, laksi za dovesti, a statisticki nista slabiji ne bi bili.

Ali mi cemo spiskati preko 200mil€ za 2 igraca koja uopste nece biti neka dodatna prevaga na terenu, a odbrana ce i dalje primati amaterske golove.

Mjesto Gordona bi dosta bolji bio dolazak Godtsa iz Ajaxa, za kojeg smo se kao nesto i zanimali. 21 godina 35mil€ trzisna vrijednost. Nakon ovakvr sezone Ajaxa, da im ponudiš 50mil€ prihvatili bi.
A možda je Undavu i Guirasiju duplo manja cijena jer su i duplo slabiji igrači ?

Avatar
xaviesta
Postovi: 5824
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 22 jun 2026, 23:09

Evo Alvarez konačno javno hajmo reci zatražio transfer. Stvarno su papci u Atleticu ako ga ne puste u Barcu, došao je tu za velike pare doduše ali eto zaraditi će na njemu.
Pustila bi njega gofna rado u Arsenal, a bilo im je drago uzeti Villu, Suareza i tako.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12604
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 23 jun 2026, 00:10

Ovo djeluje ko zicer ali ne bi bio prvi put da ne uspiju završiti već faktički gotov transfer. Još pogotovo kad uzmeš u obzir činjenicu da su ovi cigani na drugoj strani.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

breelem
Postovi: 257
Pridružen/a: 02 apr 2017, 00:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la breelem » 23 jun 2026, 06:32

Da je iole normalan klub s druge strane transfer Alvareza bi već bio završen, no s obzirom da je to Atletico mišljenja sam da će sve učiniti da ode bilo gdje samo ne kod nas.

Avatar
soe
Postovi: 1029
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la soe » 23 jun 2026, 07:51

xaviesta je napisao/la:
22 jun 2026, 23:09
Evo Alvarez konačno javno hajmo reci zatražio transfer. Stvarno su papci u Atleticu ako ga ne puste u Barcu, došao je tu za velike pare doduše ali eto zaraditi će na njemu.
Pustila bi njega gofna rado u Arsenal, a bilo im je drago uzeti Villu, Suareza i tako.
Nek plate 500 miliona klauzulu i moze ici.

Avatar
Elrond
Postovi: 301
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Elrond » 23 jun 2026, 07:57

soe je napisao/la:
23 jun 2026, 07:51
xaviesta je napisao/la:
22 jun 2026, 23:09
Evo Alvarez konačno javno hajmo reci zatražio transfer. Stvarno su papci u Atleticu ako ga ne puste u Barcu, došao je tu za velike pare doduše ali eto zaraditi će na njemu.
Pustila bi njega gofna rado u Arsenal, a bilo im je drago uzeti Villu, Suareza i tako.
Nek plate 500 miliona klauzulu i moze ici.
Neka Atletico ostavi nezadovoljnog igraca koji zeli da ide :kafa:

Avatar
soe
Postovi: 1029
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la soe » 23 jun 2026, 08:08

Elrond je napisao/la:
23 jun 2026, 07:57
soe je napisao/la:
23 jun 2026, 07:51
xaviesta je napisao/la:
22 jun 2026, 23:09
Evo Alvarez konačno javno hajmo reci zatražio transfer. Stvarno su papci u Atleticu ako ga ne puste u Barcu, došao je tu za velike pare doduše ali eto zaraditi će na njemu.
Pustila bi njega gofna rado u Arsenal, a bilo im je drago uzeti Villu, Suareza i tako.
Nek plate 500 miliona klauzulu i moze ici.
Neka Atletico ostavi nezadovoljnog igraca koji zeli da ide :kafa:
On ima ugovor još par godina i nije u poziciji da izvoljeva.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2783
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la StrikeWarzone » 23 jun 2026, 08:25

Mene zanima što se Lautaro Martinez npr. ne spominje?
Onako mi je na um pao dok sam gledao juče Argentinu...
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
Elrond
Postovi: 301
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Elrond » 23 jun 2026, 08:48

soe je napisao/la:
23 jun 2026, 08:08
Elrond je napisao/la:
23 jun 2026, 07:57
soe je napisao/la:
23 jun 2026, 07:51


Nek plate 500 miliona klauzulu i moze ici.
Neka Atletico ostavi nezadovoljnog igraca koji zeli da ide :kafa:
On ima ugovor još par godina i nije u poziciji da izvoljeva.
Bezbroj slicnih prijmera unazad par godina, svaki put je igrac dobio sta zeli na kraju. Ako igrac ne zeli vise da igra, tu je kraj. Zadnji primjer Isak prosle godine.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13411
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 23 jun 2026, 08:52

Elrond je napisao/la:
23 jun 2026, 08:48
soe je napisao/la:
23 jun 2026, 08:08
Elrond je napisao/la:
23 jun 2026, 07:57


Neka Atletico ostavi nezadovoljnog igraca koji zeli da ide :kafa:
On ima ugovor još par godina i nije u poziciji da izvoljeva.
Bezbroj slicnih prijmera unazad par godina, svaki put je igrac dobio sta zeli na kraju. Ako igrac ne zeli vise da igra, tu je kraj. Zadnji primjer Isak prosle godine.
Atlético igrače tretira kao robove :yawn:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6814
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 23 jun 2026, 13:18

Ako dodje alvarez bice to brutalno dobro prema naprijed, a i prema nazad jer onda cemo imati brutalno dobar presing na protivnika, sve brzi i okretni igraci koji ce da napadaju ko ose

Iako alvarez nije klasicni spic, nadavat ce se on golova itekako i bice nesto ko david vilja trenutno dobro pojacanje

S vremenom ce se vjerovatno pojaviti drugi problem kao i u pepovo doba, kad protivnici skontaju da se ne mogu s nama nadigravati onda ce uslijediti binkeri i parkirani autobusi, a tu igraci poput alvareza slabo sta mogu, treba dvoesti i nekog jeftinog napadaca starijeg hrmpaliju da se ima ko uvesti da razbija bunkere


Jasno je da ce atletico sve uraditi da ne dodje do ovog tranfera i da ako dodje izvuku sto vise love, ne znam kako neko ocekuje da ce oni sad skinuti gace i prodati ponajbitnijeg igraca

Jasno mi je da ima logike i da ga nasi plate 150 miliona, samo mi nije jasno sto za gordona toliku lovu izvalise
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
soe
Postovi: 1029
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la soe » 23 jun 2026, 14:00

Elrond je napisao/la:
23 jun 2026, 08:48
soe je napisao/la:
23 jun 2026, 08:08
Elrond je napisao/la:
23 jun 2026, 07:57


Neka Atletico ostavi nezadovoljnog igraca koji zeli da ide :kafa:
On ima ugovor još par godina i nije u poziciji da izvoljeva.
Bezbroj slicnih prijmera unazad par godina, svaki put je igrac dobio sta zeli na kraju. Ako igrac ne zeli vise da igra, tu je kraj. Zadnji primjer Isak prosle godine.
Pa niko njega nece sprijeciti da ide kad dože adekvatna ponuda, ono sto je Barcelona ponudila je malo valjda je to jasno.

Avatar
Beli98
Postovi: 3260
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Beli98 » 23 jun 2026, 14:03

soe je napisao/la:
23 jun 2026, 14:00
Elrond je napisao/la:
23 jun 2026, 08:48
soe je napisao/la:
23 jun 2026, 08:08

On ima ugovor još par godina i nije u poziciji da izvoljeva.
Bezbroj slicnih prijmera unazad par godina, svaki put je igrac dobio sta zeli na kraju. Ako igrac ne zeli vise da igra, tu je kraj. Zadnji primjer Isak prosle godine.
Pa niko njega nece sprijeciti da ide kad dože adekvatna ponuda, ono sto je Barcelona ponudila je malo valjda je to jasno.
Sta je malo covjece pa ne traze Messija iz primea?
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
PSV
Postovi: 1144
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la PSV » 23 jun 2026, 14:03

soe je napisao/la:
23 jun 2026, 08:08
Elrond je napisao/la:
23 jun 2026, 07:57
soe je napisao/la:
23 jun 2026, 07:51


Nek plate 500 miliona klauzulu i moze ici.
Neka Atletico ostavi nezadovoljnog igraca koji zeli da ide :kafa:
On ima ugovor još par godina i nije u poziciji da izvoljeva.
Ako predje u Barku propast ce kao i vecina drugih igraca. :yawn:

Avatar
Markinhio
Postovi: 1357
Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
Lokacija: Barcelona
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Markinhio » 23 jun 2026, 14:06

PSV je napisao/la:
23 jun 2026, 14:03
soe je napisao/la:
23 jun 2026, 08:08
Elrond je napisao/la:
23 jun 2026, 07:57


Neka Atletico ostavi nezadovoljnog igraca koji zeli da ide :kafa:
On ima ugovor još par godina i nije u poziciji da izvoljeva.
Ako predje u Barku propast ce kao i vecina drugih igraca. :yawn:
Ti si teski idiot,nisi ti za foruma,pravac vrtic.

Avatar
soe
Postovi: 1029
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la soe » 23 jun 2026, 14:12

Beli98 je napisao/la:
23 jun 2026, 14:03
soe je napisao/la:
23 jun 2026, 14:00
Elrond je napisao/la:
23 jun 2026, 08:48


Bezbroj slicnih prijmera unazad par godina, svaki put je igrac dobio sta zeli na kraju. Ako igrac ne zeli vise da igra, tu je kraj. Zadnji primjer Isak prosle godine.
Pa niko njega nece sprijeciti da ide kad dože adekvatna ponuda, ono sto je Barcelona ponudila je malo valjda je to jasno.
Sta je malo covjece pa ne traze Messija iz primea?
Atleticu je malo ocigledno, sta ja i ti mislimo nije bitno.

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []