FC Barcelona
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899
Re: FC Barcelona
Da smo pametni pa sad prodati Raphinhu za 80mil€. Ali ko da gledam zbog navijača se nece prodati i za koju sezonu ode besplatno. Pa cemo se opet upitati kako to mogu kupovati Bayern, PSG, Liverpool ali mi ne? Eto tu je razlog.
Mada kakva nam je transfer politika bolji smo kad nemamo para. Za yebenog Gordona das 80mil€. Natezes se oko Alvareza vjerovatno za cifru od 120-150mil€. A iskreno nije on ta prevaga na terenu. Isporucit ce on dobru statistiku (kako i ne bi kad te Pedri i Yamal hrane loptama). Ali nije takav igrac vrijedan toliko.
Jedino gora solucija od bacanja toliko para na Alvareza, ce biti ta, da ce se cijelo ljeto natezati sa Atletikom i na kraju nece dovesti ni Alvareza ni nekog drugog napadaca. Ostacemo na glavnom napadacu zvanom Ferran Torres. E jedino je to gora solucija.
A da imamo normalnog sportskog direktora koji zna prepoznati potencial igraca pa, da ga dovede za jedno 50-60mil€ i imas napadaca za iducih 10 godina. I pustis ova natezanja sa ciganima.
Mada kakva nam je transfer politika bolji smo kad nemamo para. Za yebenog Gordona das 80mil€. Natezes se oko Alvareza vjerovatno za cifru od 120-150mil€. A iskreno nije on ta prevaga na terenu. Isporucit ce on dobru statistiku (kako i ne bi kad te Pedri i Yamal hrane loptama). Ali nije takav igrac vrijedan toliko.
Jedino gora solucija od bacanja toliko para na Alvareza, ce biti ta, da ce se cijelo ljeto natezati sa Atletikom i na kraju nece dovesti ni Alvareza ni nekog drugog napadaca. Ostacemo na glavnom napadacu zvanom Ferran Torres. E jedino je to gora solucija.
A da imamo normalnog sportskog direktora koji zna prepoznati potencial igraca pa, da ga dovede za jedno 50-60mil€ i imas napadaca za iducih 10 godina. I pustis ova natezanja sa ciganima.
Re: FC Barcelona
Ma ja, da je igrati fudbal managera pa prepoznati napadaca od 50 miliona. Bayern ubo sa Oliseom pa bi sad svi za te pare, uboli smo i mi s Pedrijem doveli ga za milion, da je sportskog direktora što takve nalazi.
Don't hate what you don't understand.
Re: FC Barcelona
Ne trebas biti vrli ekspert. Jednostavno zapises si par imena sto odskacu statisticki, odes pogledas par tekmi i sam procjenis ko ti najbolje odgovara sistemu koji gajis.
Evo ih par onako iz glave:
Igor Thiago (24) Brentford 2.strijelac Premier lige
Folarin Balogun (24) Monaco
Esteban Lepaul (26) Rennes 1 strijelac Ligue1
A mozemo i iskusnije Osimhen, Undav, Guirassy. Vjerujem, da u pola manja cijema od Alvareza, laksi za dovesti, a statisticki nista slabiji ne bi bili.
Ali mi cemo spiskati preko 200mil€ za 2 igraca koja uopste nece biti neka dodatna prevaga na terenu, a odbrana ce i dalje primati amaterske golove.
Mjesto Gordona bi dosta bolji bio dolazak Godtsa iz Ajaxa, za kojeg smo se kao nesto i zanimali. 21 godina 35mil€ trzisna vrijednost. Nakon ovakvr sezone Ajaxa, da im ponudiš 50mil€ prihvatili bi.
Re: FC Barcelona
Sve je to divno na football manageru.
Gordon je potreban zbog fizičkog stanja Raphe, najsličniji igrač njemu i Flick ga je tražio tako da su ga platili 100 miliona opravdano je.
Alvarez se traži što zbog igračkih kvaliteta što zbog spektakla, valja dovesti 105 000 navijača na stadion.
Dajem ruku u vatru da će od tih sto si nabrojao jedan ili nijedan postati igrač za top 5 klubova svijeta.
Gordon je potreban zbog fizičkog stanja Raphe, najsličniji igrač njemu i Flick ga je tražio tako da su ga platili 100 miliona opravdano je.
Alvarez se traži što zbog igračkih kvaliteta što zbog spektakla, valja dovesti 105 000 navijača na stadion.
Dajem ruku u vatru da će od tih sto si nabrojao jedan ili nijedan postati igrač za top 5 klubova svijeta.
Don't hate what you don't understand.
Re: FC Barcelona
A možda je Undavu i Guirasiju duplo manja cijena jer su i duplo slabiji igrači ?Lavcina je napisao/la: ↑21 jun 2026, 23:39Ne trebas biti vrli ekspert. Jednostavno zapises si par imena sto odskacu statisticki, odes pogledas par tekmi i sam procjenis ko ti najbolje odgovara sistemu koji gajis.
Evo ih par onako iz glave:
Igor Thiago (24) Brentford 2.strijelac Premier lige
Folarin Balogun (24) Monaco
Esteban Lepaul (26) Rennes 1 strijelac Ligue1
A mozemo i iskusnije Osimhen, Undav, Guirassy. Vjerujem, da u pola manja cijema od Alvareza, laksi za dovesti, a statisticki nista slabiji ne bi bili.
Ali mi cemo spiskati preko 200mil€ za 2 igraca koja uopste nece biti neka dodatna prevaga na terenu, a odbrana ce i dalje primati amaterske golove.
Mjesto Gordona bi dosta bolji bio dolazak Godtsa iz Ajaxa, za kojeg smo se kao nesto i zanimali. 21 godina 35mil€ trzisna vrijednost. Nakon ovakvr sezone Ajaxa, da im ponudiš 50mil€ prihvatili bi.
Re: FC Barcelona
Evo Alvarez konačno javno hajmo reci zatražio transfer. Stvarno su papci u Atleticu ako ga ne puste u Barcu, došao je tu za velike pare doduše ali eto zaraditi će na njemu.
Pustila bi njega gofna rado u Arsenal, a bilo im je drago uzeti Villu, Suareza i tako.
Pustila bi njega gofna rado u Arsenal, a bilo im je drago uzeti Villu, Suareza i tako.
Don't hate what you don't understand.
- BoixosNois1899
- Postovi: 12606
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Ovo djeluje ko zicer ali ne bi bio prvi put da ne uspiju završiti već faktički gotov transfer. Još pogotovo kad uzmeš u obzir činjenicu da su ovi cigani na drugoj strani.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: FC Barcelona
Da je iole normalan klub s druge strane transfer Alvareza bi već bio završen, no s obzirom da je to Atletico mišljenja sam da će sve učiniti da ode bilo gdje samo ne kod nas.
Re: FC Barcelona
Nek plate 500 miliona klauzulu i moze ici.xaviesta je napisao/la: ↑22 jun 2026, 23:09Evo Alvarez konačno javno hajmo reci zatražio transfer. Stvarno su papci u Atleticu ako ga ne puste u Barcu, došao je tu za velike pare doduše ali eto zaraditi će na njemu.
Pustila bi njega gofna rado u Arsenal, a bilo im je drago uzeti Villu, Suareza i tako.
Re: FC Barcelona
Neka Atletico ostavi nezadovoljnog igraca koji zeli da idesoe je napisao/la: ↑23 jun 2026, 07:51Nek plate 500 miliona klauzulu i moze ici.xaviesta je napisao/la: ↑22 jun 2026, 23:09Evo Alvarez konačno javno hajmo reci zatražio transfer. Stvarno su papci u Atleticu ako ga ne puste u Barcu, došao je tu za velike pare doduše ali eto zaraditi će na njemu.
Pustila bi njega gofna rado u Arsenal, a bilo im je drago uzeti Villu, Suareza i tako.
Re: FC Barcelona
On ima ugovor još par godina i nije u poziciji da izvoljeva.Elrond je napisao/la: ↑23 jun 2026, 07:57Neka Atletico ostavi nezadovoljnog igraca koji zeli da idesoe je napisao/la: ↑23 jun 2026, 07:51Nek plate 500 miliona klauzulu i moze ici.xaviesta je napisao/la: ↑22 jun 2026, 23:09Evo Alvarez konačno javno hajmo reci zatražio transfer. Stvarno su papci u Atleticu ako ga ne puste u Barcu, došao je tu za velike pare doduše ali eto zaraditi će na njemu.
Pustila bi njega gofna rado u Arsenal, a bilo im je drago uzeti Villu, Suareza i tako.![]()
- StrikeWarzone
- Postovi: 2783
- Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Mene zanima što se Lautaro Martinez npr. ne spominje?
Onako mi je na um pao dok sam gledao juče Argentinu...
Onako mi je na um pao dok sam gledao juče Argentinu...
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!
Re: FC Barcelona
Bezbroj slicnih prijmera unazad par godina, svaki put je igrac dobio sta zeli na kraju. Ako igrac ne zeli vise da igra, tu je kraj. Zadnji primjer Isak prosle godine.
Re: FC Barcelona
Re: FC Barcelona
Ako dodje alvarez bice to brutalno dobro prema naprijed, a i prema nazad jer onda cemo imati brutalno dobar presing na protivnika, sve brzi i okretni igraci koji ce da napadaju ko ose
Iako alvarez nije klasicni spic, nadavat ce se on golova itekako i bice nesto ko david vilja trenutno dobro pojacanje
S vremenom ce se vjerovatno pojaviti drugi problem kao i u pepovo doba, kad protivnici skontaju da se ne mogu s nama nadigravati onda ce uslijediti binkeri i parkirani autobusi, a tu igraci poput alvareza slabo sta mogu, treba dvoesti i nekog jeftinog napadaca starijeg hrmpaliju da se ima ko uvesti da razbija bunkere
Jasno je da ce atletico sve uraditi da ne dodje do ovog tranfera i da ako dodje izvuku sto vise love, ne znam kako neko ocekuje da ce oni sad skinuti gace i prodati ponajbitnijeg igraca
Jasno mi je da ima logike i da ga nasi plate 150 miliona, samo mi nije jasno sto za gordona toliku lovu izvalise
Iako alvarez nije klasicni spic, nadavat ce se on golova itekako i bice nesto ko david vilja trenutno dobro pojacanje
S vremenom ce se vjerovatno pojaviti drugi problem kao i u pepovo doba, kad protivnici skontaju da se ne mogu s nama nadigravati onda ce uslijediti binkeri i parkirani autobusi, a tu igraci poput alvareza slabo sta mogu, treba dvoesti i nekog jeftinog napadaca starijeg hrmpaliju da se ima ko uvesti da razbija bunkere
Jasno je da ce atletico sve uraditi da ne dodje do ovog tranfera i da ako dodje izvuku sto vise love, ne znam kako neko ocekuje da ce oni sad skinuti gace i prodati ponajbitnijeg igraca
Jasno mi je da ima logike i da ga nasi plate 150 miliona, samo mi nije jasno sto za gordona toliku lovu izvalise
NE DAJTE MI LAGAT' !!!
Re: FC Barcelona
Pa niko njega nece sprijeciti da ide kad dože adekvatna ponuda, ono sto je Barcelona ponudila je malo valjda je to jasno.
Re: FC Barcelona
Sta je malo covjece pa ne traze Messija iz primea?soe je napisao/la: ↑23 jun 2026, 14:00Pa niko njega nece sprijeciti da ide kad dože adekvatna ponuda, ono sto je Barcelona ponudila je malo valjda je to jasno.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FC Barcelona
Ako predje u Barku propast ce kao i vecina drugih igraca.
Re: FC Barcelona
Ti si teski idiot,nisi ti za foruma,pravac vrtic.
Re: FC Barcelona
Atleticu je malo ocigledno, sta ja i ti mislimo nije bitno.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.





