FC Barcelona

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Dokle će ekipa dogurati u Ligi prvaka ove sezone?

Anketa je završila: 27 feb 2026, 23:24.

Osmina finala
6
21%
Četvrtfinale
10
36%
Polufinale
2
7%
Finale
1
4%
Osvajaju Ligu prvaka
9
32%
 
Ukupno glasova: 28

Sport90
Postovi: 1776
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sport90 » 23 jun 2026, 19:44

Romariooo je napisao/la:
23 jun 2026, 13:18
Ako dodje alvarez bice to brutalno dobro prema naprijed, a i prema nazad jer onda cemo imati brutalno dobar presing na protivnika, sve brzi i okretni igraci koji ce da napadaju ko ose

Iako alvarez nije klasicni spic, nadavat ce se on golova itekako i bice nesto ko david vilja trenutno dobro pojacanje

S vremenom ce se vjerovatno pojaviti drugi problem kao i u pepovo doba, kad protivnici skontaju da se ne mogu s nama nadigravati onda ce uslijediti binkeri i parkirani autobusi, a tu igraci poput alvareza slabo sta mogu, treba dvoesti i nekog jeftinog napadaca starijeg hrmpaliju da se ima ko uvesti da razbija bunkere


Jasno je da ce atletico sve uraditi da ne dodje do ovog tranfera i da ako dodje izvuku sto vise love, ne znam kako neko ocekuje da ce oni sad skinuti gace i prodati ponajbitnijeg igraca

Jasno mi je da ima logike i da ga nasi plate 150 miliona, samo mi nije jasno sto za gordona toliku lovu izvalise
Mogao bi biti kao Villa, i to bi moglo biti dobro za Barcu samo ako bi Yamal mogao biti Messsi i sloziti 30+ komada u iducoj sezoni. A ako Alvarez treba biti taj koji ce 30+ dati onda nece na dobro izaci

let3
Postovi: 31813
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 23 jun 2026, 21:00

Sport90 je napisao/la:
23 jun 2026, 19:42
Beli98 je napisao/la:
23 jun 2026, 18:36
soe je napisao/la:
23 jun 2026, 14:12

Atleticu je malo ocigledno, sta ja i ti mislimo nije bitno.
Ma prodali bi oni njega i za manje od 120m da je neki drugi klub umjesto Barce u pitanju. Problem je sto je to Barcelona.
120 mil Eura za Juliana je previse. 50-60 mil je mjera za igrača njegove kvalitete, Bolje ostaviti 120 mil u kasi i igrati sa nekim juniorom nego preplatiti igrača atletika i dobiti za to Grizmana - prosjek
Za 50 miliona vise ne mozes dovesti ni dobrog veznjaka iz neke slabije lige, a kamoli Alvareza iz Atletica. A napadaci su uvijek bili najskuplji.
Brate 2026 je godina, nije 2010 :mrgreen:

Lavcina
Postovi: 1742
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lavcina » 24 jun 2026, 00:16

Ovaj Gordon mi bas izgleda panjina. Na sta smo mi bacili 80mil€.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6815
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 24 jun 2026, 00:50

Sport90 je napisao/la:
23 jun 2026, 19:44
Romariooo je napisao/la:
23 jun 2026, 13:18
Ako dodje alvarez bice to brutalno dobro prema naprijed, a i prema nazad jer onda cemo imati brutalno dobar presing na protivnika, sve brzi i okretni igraci koji ce da napadaju ko ose

Iako alvarez nije klasicni spic, nadavat ce se on golova itekako i bice nesto ko david vilja trenutno dobro pojacanje

S vremenom ce se vjerovatno pojaviti drugi problem kao i u pepovo doba, kad protivnici skontaju da se ne mogu s nama nadigravati onda ce uslijediti binkeri i parkirani autobusi, a tu igraci poput alvareza slabo sta mogu, treba dvoesti i nekog jeftinog napadaca starijeg hrmpaliju da se ima ko uvesti da razbija bunkere


Jasno je da ce atletico sve uraditi da ne dodje do ovog tranfera i da ako dodje izvuku sto vise love, ne znam kako neko ocekuje da ce oni sad skinuti gace i prodati ponajbitnijeg igraca

Jasno mi je da ima logike i da ga nasi plate 150 miliona, samo mi nije jasno sto za gordona toliku lovu izvalise
Mogao bi biti kao Villa, i to bi moglo biti dobro za Barcu samo ako bi Yamal mogao biti Messsi i sloziti 30+ komada u iducoj sezoni. A ako Alvarez treba biti taj koji ce 30+ dati onda nece na dobro izaci

Ne mislim da ce bilo ko drasticno odskakati ko mesi sa statistikom, rasporedit ce se to na obojicu, i feran ce nabrati solidnu cifru i rafinja i tako ce to biti dobro mislim

Nadavat ce se julioan golova sigurno, sto onih laganih, sto slobodnjaka, sto njegovog snalazenja s loptom i brzine solidne, svestran je igrac i ima dobar osjecaj za gol i to je najbitnije, to sto nije puno davao u citiju gdje je haland bio glavni, ili u atleticu koji igra tvrdo, ne znaci da u barci nece se nadavati


Samo opusteno, da je srece da dodje, a u ostalo cemo se uvjeriti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Sport90
Postovi: 1776
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sport90 » 24 jun 2026, 08:14

Romariooo je napisao/la:
24 jun 2026, 00:50
Sport90 je napisao/la:
23 jun 2026, 19:44
Romariooo je napisao/la:
23 jun 2026, 13:18
Ako dodje alvarez bice to brutalno dobro prema naprijed, a i prema nazad jer onda cemo imati brutalno dobar presing na protivnika, sve brzi i okretni igraci koji ce da napadaju ko ose

Iako alvarez nije klasicni spic, nadavat ce se on golova itekako i bice nesto ko david vilja trenutno dobro pojacanje

S vremenom ce se vjerovatno pojaviti drugi problem kao i u pepovo doba, kad protivnici skontaju da se ne mogu s nama nadigravati onda ce uslijediti binkeri i parkirani autobusi, a tu igraci poput alvareza slabo sta mogu, treba dvoesti i nekog jeftinog napadaca starijeg hrmpaliju da se ima ko uvesti da razbija bunkere


Jasno je da ce atletico sve uraditi da ne dodje do ovog tranfera i da ako dodje izvuku sto vise love, ne znam kako neko ocekuje da ce oni sad skinuti gace i prodati ponajbitnijeg igraca

Jasno mi je da ima logike i da ga nasi plate 150 miliona, samo mi nije jasno sto za gordona toliku lovu izvalise
Mogao bi biti kao Villa, i to bi moglo biti dobro za Barcu samo ako bi Yamal mogao biti Messsi i sloziti 30+ komada u iducoj sezoni. A ako Alvarez treba biti taj koji ce 30+ dati onda nece na dobro izaci

Ne mislim da ce bilo ko drasticno odskakati ko mesi sa statistikom, rasporedit ce se to na obojicu, i feran ce nabrati solidnu cifru i rafinja i tako ce to biti dobro mislim

Nadavat ce se julioan golova sigurno, sto onih laganih, sto slobodnjaka, sto njegovog snalazenja s loptom i brzine solidne, svestran je igrac i ima dobar osjecaj za gol i to je najbitnije, to sto nije puno davao u citiju gdje je haland bio glavni, ili u atleticu koji igra tvrdo, ne znaci da u barci nece se nadavati


Samo opusteno, da je srece da dodje, a u ostalo cemo se uvjeriti
A evo citam i Aguero misli da bi bio perfektan za Barcu, tako da ja vjerovatno nesto krivo vidim. Bilo kako bilo ja sam misljenja da je to mjesto 9tke prioritet, pa sve ostalo. Nije mi jasan ovaj transfer Gordona i sta su sa njim htjeli postici i zasto su ga onako iznenada doveli. Da li planiraju Raphinhu pustiit u S. Arabiju za nekih 100 mil ili jednostavno su procijenili da im treba jos jedan takav igrac. Mada ja mislim da Gordon moze igrati i u sredini gdje igra Olmo.

Avatar
topnik1
Postovi: 11732
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la topnik1 » 24 jun 2026, 09:23

Sport90 je napisao/la:
24 jun 2026, 08:14
Romariooo je napisao/la:
24 jun 2026, 00:50
Sport90 je napisao/la:
23 jun 2026, 19:44


Mogao bi biti kao Villa, i to bi moglo biti dobro za Barcu samo ako bi Yamal mogao biti Messsi i sloziti 30+ komada u iducoj sezoni. A ako Alvarez treba biti taj koji ce 30+ dati onda nece na dobro izaci

Ne mislim da ce bilo ko drasticno odskakati ko mesi sa statistikom, rasporedit ce se to na obojicu, i feran ce nabrati solidnu cifru i rafinja i tako ce to biti dobro mislim

Nadavat ce se julioan golova sigurno, sto onih laganih, sto slobodnjaka, sto njegovog snalazenja s loptom i brzine solidne, svestran je igrac i ima dobar osjecaj za gol i to je najbitnije, to sto nije puno davao u citiju gdje je haland bio glavni, ili u atleticu koji igra tvrdo, ne znaci da u barci nece se nadavati


Samo opusteno, da je srece da dodje, a u ostalo cemo se uvjeriti
A evo citam i Aguero misli da bi bio perfektan za Barcu, tako da ja vjerovatno nesto krivo vidim. Bilo kako bilo ja sam misljenja da je to mjesto 9tke prioritet, pa sve ostalo. Nije mi jasan ovaj transfer Gordona i sta su sa njim htjeli postici i zasto su ga onako iznenada doveli. Da li planiraju Raphinhu pustiit u S. Arabiju za nekih 100 mil ili jednostavno su procijenili da im treba jos jedan takav igrac. Mada ja mislim da Gordon moze igrati i u sredini gdje igra Olmo.
Gordon tesko da moze igrati i na svojoj poziciji a kamoli na poziciji Olma,lik je panjina i trkaca kokos u sto cete se brzo uvjeriti ,znam pratim EPL :kafa:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Sport90
Postovi: 1776
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sport90 » 24 jun 2026, 09:26

topnik1 je napisao/la:
24 jun 2026, 09:23
Sport90 je napisao/la:
24 jun 2026, 08:14
Romariooo je napisao/la:
24 jun 2026, 00:50



Ne mislim da ce bilo ko drasticno odskakati ko mesi sa statistikom, rasporedit ce se to na obojicu, i feran ce nabrati solidnu cifru i rafinja i tako ce to biti dobro mislim

Nadavat ce se julioan golova sigurno, sto onih laganih, sto slobodnjaka, sto njegovog snalazenja s loptom i brzine solidne, svestran je igrac i ima dobar osjecaj za gol i to je najbitnije, to sto nije puno davao u citiju gdje je haland bio glavni, ili u atleticu koji igra tvrdo, ne znaci da u barci nece se nadavati


Samo opusteno, da je srece da dodje, a u ostalo cemo se uvjeriti
A evo citam i Aguero misli da bi bio perfektan za Barcu, tako da ja vjerovatno nesto krivo vidim. Bilo kako bilo ja sam misljenja da je to mjesto 9tke prioritet, pa sve ostalo. Nije mi jasan ovaj transfer Gordona i sta su sa njim htjeli postici i zasto su ga onako iznenada doveli. Da li planiraju Raphinhu pustiit u S. Arabiju za nekih 100 mil ili jednostavno su procijenili da im treba jos jedan takav igrac. Mada ja mislim da Gordon moze igrati i u sredini gdje igra Olmo.
Gordon tesko da moze igrati i na svojoj poziciji a kamoli na poziciji Olma,lik je panjina i trkaca kokos u sto cete se brzo uvjeriti ,znam pratim EPL :kafa:
sve na to lici. bas onako iznenadjujuci transfer i rijetko kome jasan i logican.

let3
Postovi: 31813
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 24 jun 2026, 12:56

Bojim se da ovo sa Alvarezom ne bude kao i prosle godine sa Nicom.
Potrosit ce citavo ljeto da oblijecu oko jednog igraca i na kraju dobiju kar.inu dok im se citav svijet smije.

Barca kad se ufati jednog igraca, ona ne popusta. Ima li kakav plan B ? valjda ima jos napadaca na trzistu osim Alvareza.
Valjda im je Nico bio lekcija.

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []