Mogao bi biti kao Villa, i to bi moglo biti dobro za Barcu samo ako bi Yamal mogao biti Messsi i sloziti 30+ komada u iducoj sezoni. A ako Alvarez treba biti taj koji ce 30+ dati onda nece na dobro izaciRomariooo je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:18Ako dodje alvarez bice to brutalno dobro prema naprijed, a i prema nazad jer onda cemo imati brutalno dobar presing na protivnika, sve brzi i okretni igraci koji ce da napadaju ko ose
Iako alvarez nije klasicni spic, nadavat ce se on golova itekako i bice nesto ko david vilja trenutno dobro pojacanje
S vremenom ce se vjerovatno pojaviti drugi problem kao i u pepovo doba, kad protivnici skontaju da se ne mogu s nama nadigravati onda ce uslijediti binkeri i parkirani autobusi, a tu igraci poput alvareza slabo sta mogu, treba dvoesti i nekog jeftinog napadaca starijeg hrmpaliju da se ima ko uvesti da razbija bunkere
Jasno je da ce atletico sve uraditi da ne dodje do ovog tranfera i da ako dodje izvuku sto vise love, ne znam kako neko ocekuje da ce oni sad skinuti gace i prodati ponajbitnijeg igraca
Jasno mi je da ima logike i da ga nasi plate 150 miliona, samo mi nije jasno sto za gordona toliku lovu izvalise
FC Barcelona
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899
Re: FC Barcelona
Re: FC Barcelona
Za 50 miliona vise ne mozes dovesti ni dobrog veznjaka iz neke slabije lige, a kamoli Alvareza iz Atletica. A napadaci su uvijek bili najskuplji.
Brate 2026 je godina, nije 2010
Re: FC Barcelona
Ovaj Gordon mi bas izgleda panjina. Na sta smo mi bacili 80mil€.
Re: FC Barcelona
Sport90 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 19:44Mogao bi biti kao Villa, i to bi moglo biti dobro za Barcu samo ako bi Yamal mogao biti Messsi i sloziti 30+ komada u iducoj sezoni. A ako Alvarez treba biti taj koji ce 30+ dati onda nece na dobro izaciRomariooo je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:18Ako dodje alvarez bice to brutalno dobro prema naprijed, a i prema nazad jer onda cemo imati brutalno dobar presing na protivnika, sve brzi i okretni igraci koji ce da napadaju ko ose
Iako alvarez nije klasicni spic, nadavat ce se on golova itekako i bice nesto ko david vilja trenutno dobro pojacanje
S vremenom ce se vjerovatno pojaviti drugi problem kao i u pepovo doba, kad protivnici skontaju da se ne mogu s nama nadigravati onda ce uslijediti binkeri i parkirani autobusi, a tu igraci poput alvareza slabo sta mogu, treba dvoesti i nekog jeftinog napadaca starijeg hrmpaliju da se ima ko uvesti da razbija bunkere
Jasno je da ce atletico sve uraditi da ne dodje do ovog tranfera i da ako dodje izvuku sto vise love, ne znam kako neko ocekuje da ce oni sad skinuti gace i prodati ponajbitnijeg igraca
Jasno mi je da ima logike i da ga nasi plate 150 miliona, samo mi nije jasno sto za gordona toliku lovu izvalise
Ne mislim da ce bilo ko drasticno odskakati ko mesi sa statistikom, rasporedit ce se to na obojicu, i feran ce nabrati solidnu cifru i rafinja i tako ce to biti dobro mislim
Nadavat ce se julioan golova sigurno, sto onih laganih, sto slobodnjaka, sto njegovog snalazenja s loptom i brzine solidne, svestran je igrac i ima dobar osjecaj za gol i to je najbitnije, to sto nije puno davao u citiju gdje je haland bio glavni, ili u atleticu koji igra tvrdo, ne znaci da u barci nece se nadavati
Samo opusteno, da je srece da dodje, a u ostalo cemo se uvjeriti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!
Re: FC Barcelona
A evo citam i Aguero misli da bi bio perfektan za Barcu, tako da ja vjerovatno nesto krivo vidim. Bilo kako bilo ja sam misljenja da je to mjesto 9tke prioritet, pa sve ostalo. Nije mi jasan ovaj transfer Gordona i sta su sa njim htjeli postici i zasto su ga onako iznenada doveli. Da li planiraju Raphinhu pustiit u S. Arabiju za nekih 100 mil ili jednostavno su procijenili da im treba jos jedan takav igrac. Mada ja mislim da Gordon moze igrati i u sredini gdje igra Olmo.Romariooo je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:50Sport90 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 19:44Mogao bi biti kao Villa, i to bi moglo biti dobro za Barcu samo ako bi Yamal mogao biti Messsi i sloziti 30+ komada u iducoj sezoni. A ako Alvarez treba biti taj koji ce 30+ dati onda nece na dobro izaciRomariooo je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:18Ako dodje alvarez bice to brutalno dobro prema naprijed, a i prema nazad jer onda cemo imati brutalno dobar presing na protivnika, sve brzi i okretni igraci koji ce da napadaju ko ose
Iako alvarez nije klasicni spic, nadavat ce se on golova itekako i bice nesto ko david vilja trenutno dobro pojacanje
S vremenom ce se vjerovatno pojaviti drugi problem kao i u pepovo doba, kad protivnici skontaju da se ne mogu s nama nadigravati onda ce uslijediti binkeri i parkirani autobusi, a tu igraci poput alvareza slabo sta mogu, treba dvoesti i nekog jeftinog napadaca starijeg hrmpaliju da se ima ko uvesti da razbija bunkere
Jasno je da ce atletico sve uraditi da ne dodje do ovog tranfera i da ako dodje izvuku sto vise love, ne znam kako neko ocekuje da ce oni sad skinuti gace i prodati ponajbitnijeg igraca
Jasno mi je da ima logike i da ga nasi plate 150 miliona, samo mi nije jasno sto za gordona toliku lovu izvalise
Ne mislim da ce bilo ko drasticno odskakati ko mesi sa statistikom, rasporedit ce se to na obojicu, i feran ce nabrati solidnu cifru i rafinja i tako ce to biti dobro mislim
Nadavat ce se julioan golova sigurno, sto onih laganih, sto slobodnjaka, sto njegovog snalazenja s loptom i brzine solidne, svestran je igrac i ima dobar osjecaj za gol i to je najbitnije, to sto nije puno davao u citiju gdje je haland bio glavni, ili u atleticu koji igra tvrdo, ne znaci da u barci nece se nadavati
Samo opusteno, da je srece da dodje, a u ostalo cemo se uvjeriti
Re: FC Barcelona
Gordon tesko da moze igrati i na svojoj poziciji a kamoli na poziciji Olma,lik je panjina i trkaca kokos u sto cete se brzo uvjeriti ,znam pratim EPLSport90 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:14A evo citam i Aguero misli da bi bio perfektan za Barcu, tako da ja vjerovatno nesto krivo vidim. Bilo kako bilo ja sam misljenja da je to mjesto 9tke prioritet, pa sve ostalo. Nije mi jasan ovaj transfer Gordona i sta su sa njim htjeli postici i zasto su ga onako iznenada doveli. Da li planiraju Raphinhu pustiit u S. Arabiju za nekih 100 mil ili jednostavno su procijenili da im treba jos jedan takav igrac. Mada ja mislim da Gordon moze igrati i u sredini gdje igra Olmo.Romariooo je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:50
Ne mislim da ce bilo ko drasticno odskakati ko mesi sa statistikom, rasporedit ce se to na obojicu, i feran ce nabrati solidnu cifru i rafinja i tako ce to biti dobro mislim
Nadavat ce se julioan golova sigurno, sto onih laganih, sto slobodnjaka, sto njegovog snalazenja s loptom i brzine solidne, svestran je igrac i ima dobar osjecaj za gol i to je najbitnije, to sto nije puno davao u citiju gdje je haland bio glavni, ili u atleticu koji igra tvrdo, ne znaci da u barci nece se nadavati
Samo opusteno, da je srece da dodje, a u ostalo cemo se uvjeriti
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
Re: FC Barcelona
sve na to lici. bas onako iznenadjujuci transfer i rijetko kome jasan i logican.topnik1 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:23Gordon tesko da moze igrati i na svojoj poziciji a kamoli na poziciji Olma,lik je panjina i trkaca kokos u sto cete se brzo uvjeriti ,znam pratim EPLSport90 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:14A evo citam i Aguero misli da bi bio perfektan za Barcu, tako da ja vjerovatno nesto krivo vidim. Bilo kako bilo ja sam misljenja da je to mjesto 9tke prioritet, pa sve ostalo. Nije mi jasan ovaj transfer Gordona i sta su sa njim htjeli postici i zasto su ga onako iznenada doveli. Da li planiraju Raphinhu pustiit u S. Arabiju za nekih 100 mil ili jednostavno su procijenili da im treba jos jedan takav igrac. Mada ja mislim da Gordon moze igrati i u sredini gdje igra Olmo.Romariooo je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:50
Ne mislim da ce bilo ko drasticno odskakati ko mesi sa statistikom, rasporedit ce se to na obojicu, i feran ce nabrati solidnu cifru i rafinja i tako ce to biti dobro mislim
Nadavat ce se julioan golova sigurno, sto onih laganih, sto slobodnjaka, sto njegovog snalazenja s loptom i brzine solidne, svestran je igrac i ima dobar osjecaj za gol i to je najbitnije, to sto nije puno davao u citiju gdje je haland bio glavni, ili u atleticu koji igra tvrdo, ne znaci da u barci nece se nadavati
Samo opusteno, da je srece da dodje, a u ostalo cemo se uvjeriti![]()
Re: FC Barcelona
Bojim se da ovo sa Alvarezom ne bude kao i prosle godine sa Nicom.
Potrosit ce citavo ljeto da oblijecu oko jednog igraca i na kraju dobiju kar.inu dok im se citav svijet smije.
Barca kad se ufati jednog igraca, ona ne popusta. Ima li kakav plan B ? valjda ima jos napadaca na trzistu osim Alvareza.
Valjda im je Nico bio lekcija.
Potrosit ce citavo ljeto da oblijecu oko jednog igraca i na kraju dobiju kar.inu dok im se citav svijet smije.
Barca kad se ufati jednog igraca, ona ne popusta. Ima li kakav plan B ? valjda ima jos napadaca na trzistu osim Alvareza.
Valjda im je Nico bio lekcija.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
