Post
Postao/la emir79 » 27 apr 2013, 18:03
JohnnyDinamitas je napisao/la:pogledam ovdje s vremena na vrijeme, jedini "nogometni" forum gdje se stalno prica o dzekinoj plati umjesto sportskoj perspektivi, ko god zeli dzeki dobro mora da mu pozeli transfer na ljeto. ne brini te se za njegovu platu, imat ce on sta pojesti i u dortmundu, a ako igra i zabija onda dolaze i sponzorski ugovori, lewandowski potpisao s adidasom na cetiri godine. treba covjeku biti zao da svoj potencijal nemoze pokazati, i ne vjerujem da mu je toliko stalo do plate koliko je nekima ovdje, vidjet ce te najkasnije kad predje na ljeto za manje pare u drugi klub.
Kad je ikad i Dzeko potpisao ugovor sa Adidasom
Naravno ima i toga sto ti kazes. Al yebi ga, tesko se odluciti i za duplo manju platu.
Ja iskreno od srca zelim da on dodje u Dortmund, ali ne po svaku cijenu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97