Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 27 apr 2013, 17:09

emir79 je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Uzmite u obzir, da je tih 8.5 Mio. brutto, znaci Netto zaradjuje oko 5-6 Milliona (bez poreza) ;) .
7,5 je netto ;)
Nije bas 7.5, oko 7 Milliona je, tacnije 6.8 ;)

http://matchincome.com/2013/01/04/edin- ... or-income/

Avatar
emir79
Postovi: 8908
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la emir79 » 27 apr 2013, 17:12

Goalgetter je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Uzmite u obzir, da je tih 8.5 Mio. brutto, znaci Netto zaradjuje oko 5-6 Milliona (bez poreza) ;) .
7,5 je netto ;)
Nije bas 7.5, oko 7 Milliona je, tacnije 6.8 ;)

http://matchincome.com/2013/01/04/edin- ... or-income/
Pa tu smo negdje obojica :mrgreen:

Tesko se odreci ovolike sume, sto jest jest. doduse u drugom ugovoru za Wolfsburg on je imo 5 miliona netto. Vidicemo, sta ce biti, iskreno ja bi volio da dodje u Bundesligu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

JohnnyDinamitas
Postovi: 202
Pridružen/a: 21 avg 2011, 17:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JohnnyDinamitas » 27 apr 2013, 17:54

pogledam ovdje s vremena na vrijeme, jedini "nogometni" forum gdje se stalno prica o dzekinoj plati umjesto sportskoj perspektivi, ko god zeli dzeki dobro mora da mu pozeli transfer na ljeto. ne brini te se za njegovu platu, imat ce on sta pojesti i u dortmundu, a ako igra i zabija onda dolaze i sponzorski ugovori, lewandowski potpisao s adidasom na cetiri godine. treba covjeku biti zao da svoj potencijal nemoze pokazati, i ne vjerujem da mu je toliko stalo do plate koliko je nekima ovdje, vidjet ce te najkasnije kad predje na ljeto za manje pare u drugi klub.

Avatar
emir79
Postovi: 8908
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la emir79 » 27 apr 2013, 18:03

JohnnyDinamitas je napisao/la:pogledam ovdje s vremena na vrijeme, jedini "nogometni" forum gdje se stalno prica o dzekinoj plati umjesto sportskoj perspektivi, ko god zeli dzeki dobro mora da mu pozeli transfer na ljeto. ne brini te se za njegovu platu, imat ce on sta pojesti i u dortmundu, a ako igra i zabija onda dolaze i sponzorski ugovori, lewandowski potpisao s adidasom na cetiri godine. treba covjeku biti zao da svoj potencijal nemoze pokazati, i ne vjerujem da mu je toliko stalo do plate koliko je nekima ovdje, vidjet ce te najkasnije kad predje na ljeto za manje pare u drugi klub.
Kad je ikad i Dzeko potpisao ugovor sa Adidasom ;)

Naravno ima i toga sto ti kazes. Al yebi ga, tesko se odluciti i za duplo manju platu.
Ja iskreno od srca zelim da on dodje u Dortmund, ali ne po svaku cijenu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1053
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AzRimiRzA » 27 apr 2013, 18:35

JohnnyDinamitas je napisao/la:pogledam ovdje s vremena na vrijeme, jedini "nogometni" forum gdje se stalno prica o dzekinoj plati umjesto sportskoj perspektivi, ko god zeli dzeki dobro mora da mu pozeli transfer na ljeto. ne brini te se za njegovu platu, imat ce on sta pojesti i u dortmundu, a ako igra i zabija onda dolaze i sponzorski ugovori, lewandowski potpisao s adidasom na cetiri godine. treba covjeku biti zao da svoj potencijal nemoze pokazati, i ne vjerujem da mu je toliko stalo do plate koliko je nekima ovdje, vidjet ce te najkasnije kad predje na ljeto za manje pare u drugi klub.
Svaka cast

Avatar
Coraco
Postovi: 2272
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Coraco » 27 apr 2013, 21:35

Džeko ako se na ljeto ne preseli iz City-a onda stvarno ne misli na sebe i svoju budućnost.

Avatar
Pauk
Postovi: 1930
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pauk » 27 apr 2013, 21:54

Ma ja ba raja...yebes fudbal i karijeru kad dobijas milione i milione da sjedis na klupi...

Hajd nek tako i ostane...nek bude ponizen i ponizen

:arrow: ''Bolje je umrijeti stojeći na nogama, nego živjeti klečući na koljenima'' :!:
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
Cautinho
Postovi: 6436
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cautinho » 28 apr 2013, 16:57

Dobio zeleno svjetlo da ide na ljeto.
Sad je samo pitanje gdje.
Keep walking.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 28 apr 2013, 17:10

Mislim da ljudi previse nasjedaju na patke od medija.

Prvo napisu u naslov '' Mancini vise ne racuna na Dzeku !! ''.
Onda otvoris clanak, i krenes citati, kad ono pise izgleda da Mancini vise ne racuna na Dzeku. Isto tako kod tog ''zelenog svijetla'' . Napisu prvo bum vijest, pa onda u clanku navode kako su to samo nagadjanja :roll:

Avatar
Hase10
Postovi: 404
Pridružen/a: 01 avg 2011, 13:30
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Hase10 » 28 apr 2013, 17:40

Goalgetter je napisao/la:Mislim da ljudi previse nasjedaju na patke od medija.

Prvo napisu u naslov '' Mancini vise ne racuna na Dzeku !! ''.
Onda otvoris clanak, i krenes citati, kad ono pise izgleda da Mancini vise ne racuna na Dzeku. Isto tako kod tog ''zelenog svijetla'' . Napisu prvo bum vijest, pa onda u clanku navode kako su to samo nagadjanja :roll:
uvjek isto sranje, pisu bezveze vjesti i trose vrjeme na trac sto su novinari sami izmislili.
G BUSSA BUSS

Avatar
Cartman
Postovi: 20533
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 28 apr 2013, 19:08

I ovaj Dzeko zayebant velik, sad napisao "OtisO sam" na twitteru i postavio sliku aviona...
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
sanji
Postovi: 656
Pridružen/a: 20 mar 2011, 20:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la sanji » 28 apr 2013, 19:10

Cartman je napisao/la:I ovaj Dzeko zayebant velik, sad napisao "OtisO sam" na twitteru i postavio sliku aviona...
Pa rekao sam Vam, da je igrac BVB- postao,,,Vi ne vjerujete. Aki

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6150
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Papastathopoulos » 28 apr 2013, 19:29

sanji je napisao/la:
Cartman je napisao/la:I ovaj Dzeko zayebant velik, sad napisao "OtisO sam" na twitteru i postavio sliku aviona...
Pa rekao sam Vam, da je igrac BVB- postao,,,Vi ne vjerujete. Aki
ko ti ne vjeruje ? ja cak imam i njegovu sliku u bvb dresu, poslao mi licno ;)

slika
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
sanji
Postovi: 656
Pridružen/a: 20 mar 2011, 20:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la sanji » 28 apr 2013, 19:31

Papastathopoulos je napisao/la:
sanji je napisao/la:
Cartman je napisao/la:I ovaj Dzeko zayebant velik, sad napisao "OtisO sam" na twitteru i postavio sliku aviona...
Pa rekao sam Vam, da je igrac BVB- postao,,,Vi ne vjerujete. Aki
ko ti ne vjeruje ? ja cak imam i njegovu sliku u bvb dresu, poslao mi licno ;)

slika
:),,,Predobro mu stoji.

Avatar
bivsi
Postovi: 324
Pridružen/a: 15 mar 2013, 15:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bivsi » 28 apr 2013, 19:37

nevjerujem.....mada bih volio da se rjesimo zabara

Avatar
Pauk
Postovi: 1930
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pauk » 28 apr 2013, 20:14

Drago mi je sto dijamant jos uvjek ima smisao za humor...iako nije nista smijesno
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 28 apr 2013, 20:43

slika

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 28 apr 2013, 22:43

Procitao sam na forumu BVB, i ovi su vec analizirali let Dzeke, i dosli su do zakljucka da je sletio u Düsseldorf, nedaleko od Dortmunda. Prepoznali su i avion sa twitter fotografije, i nasli let na internetu, sad je li 100% povjerljivo neznam, cut ce se :mrgreen:
Zadnja izmjena: Goalgetter, dana/u 28 apr 2013, 22:55, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sanji
Postovi: 656
Pridružen/a: 20 mar 2011, 20:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la sanji » 28 apr 2013, 22:55

Goalgetter je napisao/la:Njemci su analizirali let Dzeke, i dosli su do zakljucka da je sletio u Düsseldorf, nedaleko od Dortmunda. [Izvor: Forum BVB]
Daj link.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 28 apr 2013, 22:56

sanji je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Njemci su analizirali let Dzeke, i dosli su do zakljucka da je sletio u Düsseldorf, nedaleko od Dortmunda. [Izvor: Forum BVB]
Daj link.
http://www.transfermarkt.de/de/transfer ... te335.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Citaj od stranice 335, pa na dalje ;)

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10, Bosnjo22, Daduli, edvaE2, Fouzi1, laznokrilo, Majestic-12 [Bot], MiranGlasnic, signalidunapark, tuzlanskinacin i 72 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []