Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
emir79
- Postovi: 8908
- Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la emir79 » 27 apr 2013, 17:12
Goalgetter je napisao/la:emir79 je napisao/la:Goalgetter je napisao/la:Uzmite u obzir, da je tih 8.5 Mio. brutto, znaci Netto zaradjuje oko 5-6 Milliona (bez poreza)

.
7,5 je netto

Nije bas 7.5, oko 7 Milliona je, tacnije 6.8
http://matchincome.com/2013/01/04/edin- ... or-income/
Pa tu smo negdje obojica
Tesko se odreci ovolike sume, sto jest jest. doduse u drugom ugovoru za Wolfsburg on je imo 5 miliona netto. Vidicemo, sta ce biti, iskreno ja bi volio da dodje u Bundesligu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
-
JohnnyDinamitas
- Postovi: 202
- Pridružen/a: 21 avg 2011, 17:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la JohnnyDinamitas » 27 apr 2013, 17:54
pogledam ovdje s vremena na vrijeme, jedini "nogometni" forum gdje se stalno prica o dzekinoj plati umjesto sportskoj perspektivi, ko god zeli dzeki dobro mora da mu pozeli transfer na ljeto. ne brini te se za njegovu platu, imat ce on sta pojesti i u dortmundu, a ako igra i zabija onda dolaze i sponzorski ugovori, lewandowski potpisao s adidasom na cetiri godine. treba covjeku biti zao da svoj potencijal nemoze pokazati, i ne vjerujem da mu je toliko stalo do plate koliko je nekima ovdje, vidjet ce te najkasnije kad predje na ljeto za manje pare u drugi klub.
-
emir79
- Postovi: 8908
- Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la emir79 » 27 apr 2013, 18:03
JohnnyDinamitas je napisao/la:pogledam ovdje s vremena na vrijeme, jedini "nogometni" forum gdje se stalno prica o dzekinoj plati umjesto sportskoj perspektivi, ko god zeli dzeki dobro mora da mu pozeli transfer na ljeto. ne brini te se za njegovu platu, imat ce on sta pojesti i u dortmundu, a ako igra i zabija onda dolaze i sponzorski ugovori, lewandowski potpisao s adidasom na cetiri godine. treba covjeku biti zao da svoj potencijal nemoze pokazati, i ne vjerujem da mu je toliko stalo do plate koliko je nekima ovdje, vidjet ce te najkasnije kad predje na ljeto za manje pare u drugi klub.
Kad je ikad i Dzeko potpisao ugovor sa Adidasom
Naravno ima i toga sto ti kazes. Al yebi ga, tesko se odluciti i za duplo manju platu.
Ja iskreno od srca zelim da on dodje u Dortmund, ali ne po svaku cijenu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
-
AzRimiRzA
- Postovi: 1072
- Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la AzRimiRzA » 27 apr 2013, 18:35
JohnnyDinamitas je napisao/la:pogledam ovdje s vremena na vrijeme, jedini "nogometni" forum gdje se stalno prica o dzekinoj plati umjesto sportskoj perspektivi, ko god zeli dzeki dobro mora da mu pozeli transfer na ljeto. ne brini te se za njegovu platu, imat ce on sta pojesti i u dortmundu, a ako igra i zabija onda dolaze i sponzorski ugovori, lewandowski potpisao s adidasom na cetiri godine. treba covjeku biti zao da svoj potencijal nemoze pokazati, i ne vjerujem da mu je toliko stalo do plate koliko je nekima ovdje, vidjet ce te najkasnije kad predje na ljeto za manje pare u drugi klub.
Svaka cast
-
Coraco
- Postovi: 2272
- Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
- Lokacija: Živinice
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coraco » 27 apr 2013, 21:35
Džeko ako se na ljeto ne preseli iz City-a onda stvarno ne misli na sebe i svoju budućnost.
-
Pauk
- Postovi: 1930
- Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pauk » 27 apr 2013, 21:54
Ma ja ba raja...yebes fudbal i karijeru kad dobijas milione i milione da sjedis na klupi...
Hajd nek tako i ostane...nek bude ponizen i ponizen

''Bolje je umrijeti stojeći na nogama, nego živjeti klečući na koljenima''

-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------
-
Cautinho
- Postovi: 6436
- Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
- Lokacija: Područje visoke dominacije
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cautinho » 28 apr 2013, 16:57
Dobio zeleno svjetlo da ide na ljeto.
Sad je samo pitanje gdje.
Keep walking.
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 28 apr 2013, 17:10
Mislim da ljudi previse nasjedaju na patke od medija.
Prvo napisu u naslov ''
Mancini vise ne racuna na Dzeku !! ''.
Onda otvoris clanak, i krenes citati, kad ono pise
izgleda da Mancini vise ne racuna na Dzeku. Isto tako kod tog ''zelenog svijetla'' . Napisu prvo bum vijest, pa onda u clanku navode kako su to samo nagadjanja

-
Hase10
- Postovi: 404
- Pridružen/a: 01 avg 2011, 13:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hase10 » 28 apr 2013, 17:40
Goalgetter je napisao/la:Mislim da ljudi previse nasjedaju na patke od medija.
Prvo napisu u naslov ''
Mancini vise ne racuna na Dzeku !! ''.
Onda otvoris clanak, i krenes citati, kad ono pise
izgleda da Mancini vise ne racuna na Dzeku. Isto tako kod tog ''zelenog svijetla'' . Napisu prvo bum vijest, pa onda u clanku navode kako su to samo nagadjanja

uvjek isto sranje, pisu bezveze vjesti i trose vrjeme na trac sto su novinari sami izmislili.
G BUSSA BUSS
-
Cartman
- Postovi: 20538
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 28 apr 2013, 19:08
I ovaj Dzeko zayebant velik, sad napisao "OtisO sam" na twitteru i postavio sliku aviona...
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
sanji
- Postovi: 656
- Pridružen/a: 20 mar 2011, 20:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la sanji » 28 apr 2013, 19:10
Cartman je napisao/la:I ovaj Dzeko zayebant velik, sad napisao "OtisO sam" na twitteru i postavio sliku aviona...
Pa rekao sam Vam, da je igrac BVB- postao,,,Vi ne vjerujete. Aki
-
Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la Papastathopoulos » 28 apr 2013, 19:29
sanji je napisao/la:Cartman je napisao/la:I ovaj Dzeko zayebant velik, sad napisao "OtisO sam" na twitteru i postavio sliku aviona...
Pa rekao sam Vam, da je igrac BVB- postao,,,Vi ne vjerujete. Aki
ko ti ne vjeruje ? ja cak imam i njegovu sliku u bvb dresu, poslao mi licno

Ko rano rani, il je pekar il nije normalan
-
sanji
- Postovi: 656
- Pridružen/a: 20 mar 2011, 20:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la sanji » 28 apr 2013, 19:31
Papastathopoulos je napisao/la:sanji je napisao/la:Cartman je napisao/la:I ovaj Dzeko zayebant velik, sad napisao "OtisO sam" na twitteru i postavio sliku aviona...
Pa rekao sam Vam, da je igrac BVB- postao,,,Vi ne vjerujete. Aki
ko ti ne vjeruje ? ja cak imam i njegovu sliku u bvb dresu, poslao mi licno


,,,Predobro mu stoji.
-
bivsi
- Postovi: 324
- Pridružen/a: 15 mar 2013, 15:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bivsi » 28 apr 2013, 19:37
nevjerujem.....mada bih volio da se rjesimo zabara
-
Pauk
- Postovi: 1930
- Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pauk » 28 apr 2013, 20:14
Drago mi je sto dijamant jos uvjek ima smisao za humor...iako nije nista smijesno
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 28 apr 2013, 22:43
Procitao sam na forumu BVB, i ovi su vec analizirali let Dzeke, i dosli su do zakljucka da je sletio u Düsseldorf, nedaleko od Dortmunda. Prepoznali su i avion sa twitter fotografije, i nasli let na internetu, sad je li 100% povjerljivo neznam, cut ce se

Zadnja izmjena:
Goalgetter, dana/u 28 apr 2013, 22:55, ukupno mijenjano 1 put.
-
sanji
- Postovi: 656
- Pridružen/a: 20 mar 2011, 20:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la sanji » 28 apr 2013, 22:55
Goalgetter je napisao/la:Njemci su analizirali let Dzeke, i dosli su do zakljucka da je sletio u Düsseldorf, nedaleko od Dortmunda. [Izvor: Forum BVB]
Daj link.
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 28 apr 2013, 22:56
sanji je napisao/la:Goalgetter je napisao/la:Njemci su analizirali let Dzeke, i dosli su do zakljucka da je sletio u Düsseldorf, nedaleko od Dortmunda. [Izvor: Forum BVB]
Daj link.
http://www.transfermarkt.de/de/transfer ... te335.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Citaj od stranice 335, pa na dalje

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, Beduin, bh22, CAGarfia, Edbh21, Elddar, fukara87, harko35, husrefbeg, JHam, Kaunas, Lavcina, LenyYoro15, Majstorinho, Matterhorn22, Nakata, Principatus, prisonbreak, RaZuti, Rio12345, rio_Ferdy88, Romagnoli13, rossonero85, UnitedWA i 211 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []