Nece nas biti 800. Hvala im na fenomenalnom terminu.MortemHz je napisao/la:Hocemo li oboriti rekord sto se tice posjete sad u srijedu? Moze li doci vise od 1K ljudi?
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
SARAJEVO
-
RichmanBiH
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jos jedan je problem i to sto su oni svi jaaako neskolovani igraci. Dobiju 1-2 zadatka na terenu i ne mogu da ispune to.
UPRAVA NAPOLJE!
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
fico je napisao/la:Nece nas biti 800. Hvala im na fenomenalnom terminu.MortemHz je napisao/la:Hocemo li oboriti rekord sto se tice posjete sad u srijedu? Moze li doci vise od 1K ljudi?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
Ekipa nikad gora, samo nas vadi sto je i liga kar.ina pa smo opet nekako u vrhu. Koliko je liga otisla u ku'ac dovoljno govori to da je onakav Zrinjski na prvom mjestu, ekipa koju mahom cine igraci koji kod nas nisu imali mjesta prije dvije godine.
I mi umjesto da to iskoristimo, taj (ne)kvalitet lige i finansijsku situaciju koju smo dobili iz vedra neba, mi zbog uhljupa i u ovakvoj ligi nismo prvi.
Nesto najgluplje sto se moze procitati ovdje je taj konstantni osvrt na Vasu Miskina i njihovu situaciju. Shvatite ljudi da je to glupo poredjenje. Mi da nismo otplatili dug, i da smo klub od prije par godina koji je jos uvijek u dugovima do guse mogli bi se porediti. Ovako mi smo vec morali biti daleko ispred, a sto nismo je iskljucivo krivica ljudi u klubu. Pustite se tih prica Tan neda ovo ono, Tan je dao i vise nego dovoljno da se izdignemo, pa jel vi mislite da ce neko slijepo slati lovu da bi ovi potpisivali ugovore sa invalidima poput Saida, Alispahica, Ikandea itd? Jel vama to normalna stvar?
Jel vi stvarno mislite da se nema para, a dovede se Said? Ili mozda mislite da se Said onako iz ljubavi odrekao primanja u Dinamu i dosao u Sarajevo za manja primanja? Nije tesko ba, saberite 2+2.
I mi umjesto da to iskoristimo, taj (ne)kvalitet lige i finansijsku situaciju koju smo dobili iz vedra neba, mi zbog uhljupa i u ovakvoj ligi nismo prvi.
Nesto najgluplje sto se moze procitati ovdje je taj konstantni osvrt na Vasu Miskina i njihovu situaciju. Shvatite ljudi da je to glupo poredjenje. Mi da nismo otplatili dug, i da smo klub od prije par godina koji je jos uvijek u dugovima do guse mogli bi se porediti. Ovako mi smo vec morali biti daleko ispred, a sto nismo je iskljucivo krivica ljudi u klubu. Pustite se tih prica Tan neda ovo ono, Tan je dao i vise nego dovoljno da se izdignemo, pa jel vi mislite da ce neko slijepo slati lovu da bi ovi potpisivali ugovore sa invalidima poput Saida, Alispahica, Ikandea itd? Jel vama to normalna stvar?
Jel vi stvarno mislite da se nema para, a dovede se Said? Ili mozda mislite da se Said onako iz ljubavi odrekao primanja u Dinamu i dosao u Sarajevo za manja primanja? Nije tesko ba, saberite 2+2.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.
Re: FK Sarajevo
OVDJE SVI SERU NESTO,IGRACI NE VALJAJU,UPRAVA KASTROFA ITDD...A MI NE MOZEMO SJEVER NAPUNITI?? O CEMU OVDJE POJEDINI LJUDI PRICAJU

Re: FK Sarajevo
Kakve veze ima jedno s drugim? Za lose rezultate kluba se krive ljudi koji ga vode, za los sjever krivi ljude koji ga vode. Jednostavno i prosto. Moraju stvoriti kult sjevera koji je nekad bio, jer ocigledno se ne mogu osloniti na rezultate da privuku raju (s obzirom da ih nemamo).Silkoni je napisao/la:OVDJE SVI SERU NESTO,IGRACI NE VALJAJU,UPRAVA KASTROFA ITDD...A MI NE MOZEMO SJEVER NAPUNITI?? O CEMU OVDJE POJEDINI LJUDI PRICAJU![]()
![]()
![]()
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.
Re: FK Sarajevo
Al' je zato istok punSilkoni je napisao/la:OVDJE SVI SERU NESTO,IGRACI NE VALJAJU,UPRAVA KASTROFA ITDD...A MI NE MOZEMO SJEVER NAPUNITI?? O CEMU OVDJE POJEDINI LJUDI PRICAJU![]()
![]()
![]()
SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
KAD JE SJVER BIO PUN ZA DERBI??? KOJE GODINE??? VI MENI RECITE???
Re: FK Sarajevo
Mlad li si?Silkoni je napisao/la:KAD JE SJVER BIO PUN ZA DERBI??? KOJE GODINE??? VI MENI RECITE???
P.S. Uzmi u obzir da sjever prima oko milju vise od juga. I izgasi caps lock ziv bio.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.
Re: FK Sarajevo
Bekic
Cetkovic


"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase
Re: FK Sarajevo
OVO JE SARAJEVO I HORDE ZLA A NE ONO JUCE...UVJEK SE PITAM ZASTO VAKO NE MOZE BITI SVAKI DERBI?????
Re: FK Sarajevo
Punile su se tribine i sta se dobilo zauzvrat?Silkoni je napisao/la:OVDJE SVI SERU NESTO,IGRACI NE VALJAJU,UPRAVA KASTROFA ITDD...A MI NE MOZEMO SJEVER NAPUNITI?? O CEMU OVDJE POJEDINI LJUDI PRICAJU![]()
![]()
![]()
Nije ba niko ovca da ce bez pogovora trositi vrijeme i novac, a zauzvrat dobijes jednu veliku k......
Posjeta je odlicna, kakve su ostale stvari u klubu. Ni ovaj broj navijaca nisu zasluzili.
Shvatite da su velikoj vecini zgadili i klub i utakmice i loptu i sve.
Ides li ti u restoran koji je skup i u kojem je hrana losa?
Navodim glup primjer.
Re: FK Sarajevo
Tacno me stegne u prsima kad gledam ovo i onu kontru koju je Saric upropastio! Konacno odbranu sklopimo solidnu, da ne curi na sve strane, ali zato nas realizacija zakla, najbolji primjer Sloboda i derbi.MCMXLVI je napisao/la:BekicCetkovic
![]()
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
Re: FK Sarajevo
Pazi zalosno je sve ovo..evo jedan stvar juce za derbi,drug prije 5 dana sjedi sa sudijom na kafi pivi nebitno drug mu..i znas sta mi kaze druze derbi nerijesno...Sve je ovo nastimano..donekle mogu svatiti nas navijace
Re: FK Sarajevo
Najlakse je nekvalitet nasih ekipa i nedostatak muda kod igraca pravdati time da je namjesteno i tim mahalskim pricama, sjeeeedio moooj haver na kafi ocam'..Silkoni je napisao/la:Pazi zalosno je sve ovo..evo jedan stvar juce za derbi,drug prije 5 dana sjedi sa sudijom na kafi pivi nebitno drug mu..i znas sta mi kaze druze derbi nerijesno...Sve je ovo nastimano..donekle mogu svatiti nas navijace
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
Re: FK Sarajevo
Ovo je bila najbolja akcija koju smo odigrali citavu ovu sezonu.joker90 je napisao/la:Tacno me stegne u prsima kad gledam ovo i onu kontru koju je Saric upropastio! Konacno odbranu sklopimo solidnu, da ne curi na sve strane, ali zato nas realizacija zakla, najbolji primjer Sloboda i derbi.MCMXLVI je napisao/la:BekicCetkovic
![]()
Re: FK Sarajevo
e moj Cetkovicu... primiti i pitati Kjosevskog gdje da mu suta
Bekic i Duljevic.
Bekic i Duljevic.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase
Re: FK Sarajevo
joker90 je napisao/la: Tacno me stegne u prsima kad gledam ovo i onu kontru koju je Saric upropastio!

"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase
Re: FK Sarajevo
Upravo to je problem lose posjete, odvedem jarana iz Hrvatske na prosli derbi na Kosevu covjek se totalno razocarao, jucer konta hajd bit ce bolje ode opet jos gore, kaze nema se sta vidit nece vise nikad ic a ja ga ubjedujem da ce slj bit bolji, samo laznu nadu polazemo svi koji pratimo ovaj nas antifudbal.Evander je napisao/la:Punile su se tribine i sta se dobilo zauzvrat?Silkoni je napisao/la:OVDJE SVI SERU NESTO,IGRACI NE VALJAJU,UPRAVA KASTROFA ITDD...A MI NE MOZEMO SJEVER NAPUNITI?? O CEMU OVDJE POJEDINI LJUDI PRICAJU![]()
![]()
![]()
Nije ba niko ovca da ce bez pogovora trositi vrijeme i novac, a zauzvrat dobijes jednu veliku k......
Posjeta je odlicna, kakve su ostale stvari u klubu. Ni ovaj broj navijaca nisu zasluzili.
Shvatite da su velikoj vecini zgadili i klub i utakmice i loptu i sve.
Ides li ti u restoran koji je skup i u kojem je hrana losa?
Navodim glup primjer.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE
- BitiSrcemVezan
- Postovi: 3523
- Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nemamo ni sreće, yebi ga.
Novaković odličan juče, mada će mu trebati još ovakvih partija da mi sa uma počnu silaziti sva ona zaboravljanja protivničkih igrača u kaznenom. Marko i nije bio baš bez greške, ali taj momak igra i nevjerovatno dobro s obzirom kakve sve nepravde prolazi. Nadam se da je jučerašnja partija Bekića (Almira) znak da se polahko vraća, potreban nam je. A i mi njemu. Za Rustema ne znam da je nešto loše odigrao koliko je više navika malo hraknuti po momku, a Sarić je (ponovo) bio najtanji. Ne znam da li je do saigrača, tereta u kreaciji koji njemu pada na leđa, sistema ili nečeg desetog, ali je momak od početka ovde izgubljen. Ovo sve naravno ne znači da ga treba odma sutra šutnuti nogom u dupe po našoj navici, jer smo ionako poznati da "znamo" pronaći pojačanja na tim pozicijama... Za ovog bar znamo da zna. Ili da je bar znao
Ćetković 'nako, treba nam nova 10-ka podhitno. Ponovo.
Ahmet se previše izvlači van 16, ne znam je li do instrukcija trenera ili do njega
Novaković odličan juče, mada će mu trebati još ovakvih partija da mi sa uma počnu silaziti sva ona zaboravljanja protivničkih igrača u kaznenom. Marko i nije bio baš bez greške, ali taj momak igra i nevjerovatno dobro s obzirom kakve sve nepravde prolazi. Nadam se da je jučerašnja partija Bekića (Almira) znak da se polahko vraća, potreban nam je. A i mi njemu. Za Rustema ne znam da je nešto loše odigrao koliko je više navika malo hraknuti po momku, a Sarić je (ponovo) bio najtanji. Ne znam da li je do saigrača, tereta u kreaciji koji njemu pada na leđa, sistema ili nečeg desetog, ali je momak od početka ovde izgubljen. Ovo sve naravno ne znači da ga treba odma sutra šutnuti nogom u dupe po našoj navici, jer smo ionako poznati da "znamo" pronaći pojačanja na tim pozicijama... Za ovog bar znamo da zna. Ili da je bar znao
Ahmet se previše izvlači van 16, ne znam je li do instrukcija trenera ili do njega
1946
Online
Trenutno korisnika/ca: Burberry46, hajroooooo, Morpheus, Pantelija, Pitar6785, Seipronto, THEC, Zizou i 93 gosta.





