FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
fico
Postovi: 1281
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 17 okt 2016, 14:29

MortemHz je napisao/la:Hocemo li oboriti rekord sto se tice posjete sad u srijedu? Moze li doci vise od 1K ljudi? :kafa:
Nece nas biti 800. Hvala im na fenomenalnom terminu.
SARAJEVO

RichmanBiH
Postovi: 1099
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 17 okt 2016, 14:41

Jos jedan je problem i to sto su oni svi jaaako neskolovani igraci. Dobiju 1-2 zadatka na terenu i ne mogu da ispune to.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 okt 2016, 14:47

:twisted: :lol:
fico je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Hocemo li oboriti rekord sto se tice posjete sad u srijedu? Moze li doci vise od 1K ljudi? :kafa:
Nece nas biti 800. Hvala im na fenomenalnom terminu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 17 okt 2016, 14:48

Ekipa nikad gora, samo nas vadi sto je i liga kar.ina pa smo opet nekako u vrhu. Koliko je liga otisla u ku'ac dovoljno govori to da je onakav Zrinjski na prvom mjestu, ekipa koju mahom cine igraci koji kod nas nisu imali mjesta prije dvije godine.
I mi umjesto da to iskoristimo, taj (ne)kvalitet lige i finansijsku situaciju koju smo dobili iz vedra neba, mi zbog uhljupa i u ovakvoj ligi nismo prvi.
Nesto najgluplje sto se moze procitati ovdje je taj konstantni osvrt na Vasu Miskina i njihovu situaciju. Shvatite ljudi da je to glupo poredjenje. Mi da nismo otplatili dug, i da smo klub od prije par godina koji je jos uvijek u dugovima do guse mogli bi se porediti. Ovako mi smo vec morali biti daleko ispred, a sto nismo je iskljucivo krivica ljudi u klubu. Pustite se tih prica Tan neda ovo ono, Tan je dao i vise nego dovoljno da se izdignemo, pa jel vi mislite da ce neko slijepo slati lovu da bi ovi potpisivali ugovore sa invalidima poput Saida, Alispahica, Ikandea itd? Jel vama to normalna stvar?
Jel vi stvarno mislite da se nema para, a dovede se Said? Ili mozda mislite da se Said onako iz ljubavi odrekao primanja u Dinamu i dosao u Sarajevo za manja primanja? Nije tesko ba, saberite 2+2.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Silkoni
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 maj 2008, 02:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Silkoni » 17 okt 2016, 14:58

OVDJE SVI SERU NESTO,IGRACI NE VALJAJU,UPRAVA KASTROFA ITDD...A MI NE MOZEMO SJEVER NAPUNITI?? O CEMU OVDJE POJEDINI LJUDI PRICAJU :?: :?: :?: :?:

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 17 okt 2016, 15:18

Silkoni je napisao/la:OVDJE SVI SERU NESTO,IGRACI NE VALJAJU,UPRAVA KASTROFA ITDD...A MI NE MOZEMO SJEVER NAPUNITI?? O CEMU OVDJE POJEDINI LJUDI PRICAJU :?: :?: :?: :?:
Kakve veze ima jedno s drugim? Za lose rezultate kluba se krive ljudi koji ga vode, za los sjever krivi ljude koji ga vode. Jednostavno i prosto. Moraju stvoriti kult sjevera koji je nekad bio, jer ocigledno se ne mogu osloniti na rezultate da privuku raju (s obzirom da ih nemamo).
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
fico
Postovi: 1281
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 17 okt 2016, 15:19

Silkoni je napisao/la:OVDJE SVI SERU NESTO,IGRACI NE VALJAJU,UPRAVA KASTROFA ITDD...A MI NE MOZEMO SJEVER NAPUNITI?? O CEMU OVDJE POJEDINI LJUDI PRICAJU :?: :?: :?: :?:
Al' je zato istok pun :mrgreen:
SARAJEVO

Silkoni
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 maj 2008, 02:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Silkoni » 17 okt 2016, 15:23

KAD JE SJVER BIO PUN ZA DERBI??? KOJE GODINE??? VI MENI RECITE???

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 17 okt 2016, 15:25

Silkoni je napisao/la:KAD JE SJVER BIO PUN ZA DERBI??? KOJE GODINE??? VI MENI RECITE???
Mlad li si?



P.S. Uzmi u obzir da sjever prima oko milju vise od juga. I izgasi caps lock ziv bio.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3048
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 17 okt 2016, 15:28

Bekic :thumbup: Cetkovic :sick:
slika
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Silkoni
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 maj 2008, 02:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Silkoni » 17 okt 2016, 15:29

OVO JE SARAJEVO I HORDE ZLA A NE ONO JUCE...UVJEK SE PITAM ZASTO VAKO NE MOZE BITI SVAKI DERBI?????

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 17 okt 2016, 15:38

Silkoni je napisao/la:OVDJE SVI SERU NESTO,IGRACI NE VALJAJU,UPRAVA KASTROFA ITDD...A MI NE MOZEMO SJEVER NAPUNITI?? O CEMU OVDJE POJEDINI LJUDI PRICAJU :?: :?: :?: :?:
Punile su se tribine i sta se dobilo zauzvrat?

Nije ba niko ovca da ce bez pogovora trositi vrijeme i novac, a zauzvrat dobijes jednu veliku k......
Posjeta je odlicna, kakve su ostale stvari u klubu. Ni ovaj broj navijaca nisu zasluzili.
Shvatite da su velikoj vecini zgadili i klub i utakmice i loptu i sve.


Ides li ti u restoran koji je skup i u kojem je hrana losa?
Navodim glup primjer.

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 17 okt 2016, 15:55

MCMXLVI je napisao/la:Bekic :thumbup: Cetkovic :sick:
slika
Tacno me stegne u prsima kad gledam ovo i onu kontru koju je Saric upropastio! Konacno odbranu sklopimo solidnu, da ne curi na sve strane, ali zato nas realizacija zakla, najbolji primjer Sloboda i derbi. :roll:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Silkoni
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 maj 2008, 02:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Silkoni » 17 okt 2016, 15:55

Pazi zalosno je sve ovo..evo jedan stvar juce za derbi,drug prije 5 dana sjedi sa sudijom na kafi pivi nebitno drug mu..i znas sta mi kaze druze derbi nerijesno...Sve je ovo nastimano..donekle mogu svatiti nas navijace

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 17 okt 2016, 15:59

Silkoni je napisao/la:Pazi zalosno je sve ovo..evo jedan stvar juce za derbi,drug prije 5 dana sjedi sa sudijom na kafi pivi nebitno drug mu..i znas sta mi kaze druze derbi nerijesno...Sve je ovo nastimano..donekle mogu svatiti nas navijace
Najlakse je nekvalitet nasih ekipa i nedostatak muda kod igraca pravdati time da je namjesteno i tim mahalskim pricama, sjeeeedio moooj haver na kafi ocam'..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 17 okt 2016, 16:01

joker90 je napisao/la:
MCMXLVI je napisao/la:Bekic :thumbup: Cetkovic :sick:
slika
Tacno me stegne u prsima kad gledam ovo i onu kontru koju je Saric upropastio! Konacno odbranu sklopimo solidnu, da ne curi na sve strane, ali zato nas realizacija zakla, najbolji primjer Sloboda i derbi. :roll:
Ovo je bila najbolja akcija koju smo odigrali citavu ovu sezonu.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 15721
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 17 okt 2016, 16:11

e moj Cetkovicu... primiti i pitati Kjosevskog gdje da mu suta :facepalm:

Bekic i Duljevic. :thumbup:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3048
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 17 okt 2016, 16:20

joker90 je napisao/la: Tacno me stegne u prsima kad gledam ovo i onu kontru koju je Saric upropastio!
slika
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
mensur55
Postovi: 595
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 17 okt 2016, 16:24

Evander je napisao/la:
Silkoni je napisao/la:OVDJE SVI SERU NESTO,IGRACI NE VALJAJU,UPRAVA KASTROFA ITDD...A MI NE MOZEMO SJEVER NAPUNITI?? O CEMU OVDJE POJEDINI LJUDI PRICAJU :?: :?: :?: :?:
Punile su se tribine i sta se dobilo zauzvrat?

Nije ba niko ovca da ce bez pogovora trositi vrijeme i novac, a zauzvrat dobijes jednu veliku k......
Posjeta je odlicna, kakve su ostale stvari u klubu. Ni ovaj broj navijaca nisu zasluzili.
Shvatite da su velikoj vecini zgadili i klub i utakmice i loptu i sve.


Ides li ti u restoran koji je skup i u kojem je hrana losa?
Navodim glup primjer.
Upravo to je problem lose posjete, odvedem jarana iz Hrvatske na prosli derbi na Kosevu covjek se totalno razocarao, jucer konta hajd bit ce bolje ode opet jos gore, kaze nema se sta vidit nece vise nikad ic a ja ga ubjedujem da ce slj bit bolji, samo laznu nadu polazemo svi koji pratimo ovaj nas antifudbal.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3523
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 17 okt 2016, 16:30

Nemamo ni sreće, yebi ga.

Novaković odličan juče, mada će mu trebati još ovakvih partija da mi sa uma počnu silaziti sva ona zaboravljanja protivničkih igrača u kaznenom. Marko i nije bio baš bez greške, ali taj momak igra i nevjerovatno dobro s obzirom kakve sve nepravde prolazi. Nadam se da je jučerašnja partija Bekića (Almira) znak da se polahko vraća, potreban nam je. A i mi njemu. Za Rustema ne znam da je nešto loše odigrao koliko je više navika malo hraknuti po momku, a Sarić je (ponovo) bio najtanji. Ne znam da li je do saigrača, tereta u kreaciji koji njemu pada na leđa, sistema ili nečeg desetog, ali je momak od početka ovde izgubljen. Ovo sve naravno ne znači da ga treba odma sutra šutnuti nogom u dupe po našoj navici, jer smo ionako poznati da "znamo" pronaći pojačanja na tim pozicijama... Za ovog bar znamo da zna. Ili da je bar znao :D Ćetković 'nako, treba nam nova 10-ka podhitno. Ponovo.

Ahmet se previše izvlači van 16, ne znam je li do instrukcija trenera ili do njega
1946

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99, AuroraBorealis, Bing [Bot] i 25 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []