FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Unknown11
Postovi: 2485
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown11 » 17 feb 2020, 17:50

joker90 je napisao/la:
17 feb 2020, 17:29
MortemHz je napisao/la:
17 feb 2020, 17:03
A ja ozbiljan jbt :D :rol:
Ne zajebavam se ni ja, gledam genocidnu skupstinu vampira i moglo bi uskoro drugo poluvrijeme. Prvo uzmemo 3 boda u BL, pa onda cemo vidjeti za dalje!
Neš ti jurišnika... Pa šta čekaš?
Da nam je, bogdo, pola takvih u ratu bilo, ne bi do Avale stali.
Kako se začas spustite na nivo "vlahadije", ccccc...

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 17 feb 2020, 17:56

ade43 je napisao/la:
17 feb 2020, 16:46
AlfredNobel je napisao/la:
17 feb 2020, 15:45
Evo sad se niko ne može žaliti i kukati kako su cijene skupe, kako ne može na tekmu, kako je Uprava zasrrala i slično. Učlaniš se, dobiješ kartu. Nećeš to, onda daš krv i dobiješ kartu. Nećeš ni to, onda s mnom na stream, ha ja.
Ako dva jarana, momak i djevojka, momak i momak, ili djevojka i djevojka ne mogu skupiti 6 KM za 5 dana onda ne znam stvarno. To je vise fazon sto nece da idu a fol navijaju za klub. Kako eto mozes navijati za nekoga a ne otici na utakmicu u subotu u 17:30. Razumijem ima ljudi koji i tada rade ali su manjina. Sve ostalo je izgovor i izvlakusa.
Normalno, to je tako. Bio sam sarkastičan pošto je bilo ono negodovanje nedavno oko cijena. Niko me ne može ubijediti da neko nema 20 KM godišnje da uplati da bude član voljenog Kluba, znači niko. Pa da uzmeš i jedan mjesec odvajaš svaki dan po marku, skupio bi za tri sedmice. Da odvojiš od jedne plate 20 KM, eto članarine.
Sve je stvar volje i želje, kad imaš volju, sve se može. Koliko puta u životu sam sebi uskratio nešto kako bi imao za nešto drugo ili kupio nekome, mali milion puta.

Samo nek mi niko ne govori one klišeje kako ima ljudi koji jedva preživljavaju, koji su na socijali, koji nemaju hljeba da jedu i slične gluposti. Onaj ko je u takvoj poziciji, njemu fudbal, teren, stadion, FKS i Tino Sušić ništa ne znače, već se bore za život. Ni na kraj pameti im nije nijedan klub i fudbalska utakmica.

Svako sebi može priuštiti, naravno opet kažem ne računam ljude koji su na ivici egzistencije, jer im to nije ni na kraj pameti. 20 KM za čitavu jednu godinu je ništa. Pogotovo me nervira priča ove omladine koja za jedan dan sprži 10-15 KM za nargile, nekoliko maraka za kafe, gorivo i vozanje, oblačenje po zadnoj modi i izlazak navečer.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 17 feb 2020, 17:57

Ne upalim ih ko Nobel kad trolam, ali primaju se i ovi. :lol:
Vakat dolazi! :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 feb 2020, 18:00

joker90 je napisao/la:
17 feb 2020, 17:29
MortemHz je napisao/la:
17 feb 2020, 17:03
A ja ozbiljan jbt :D :rol:
Ne zajebavam se ni ja, gledam genocidnu skupstinu vampira i moglo bi uskoro drugo poluvrijeme. Prvo uzmemo 3 boda u BL, pa onda cemo vidjeti za dalje!
Ma kakvi, režirano u izbornoj godini. Mora Dodo vratit sve one koje je izgubio trasiranjem puta za NATO.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 17 feb 2020, 18:04

Ako imate nekog ko nije pri parama , dao bih svoju clansku i pare za tribinu po zelji (dakle mogao bi taj povesti i jos nekog). Mozda neki student sa strane ( iz Hadzica ili sl. :njanjanja: ) ili moj jaran penzioner . PP :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Giljotina
Postovi: 1633
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 17 feb 2020, 18:11

U subotu sunčano. Pa ne može bolje vrijeme od tog. Idealno. A još prvi.

SISAJ GA, ŽELJO!

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 17 feb 2020, 18:12

robertkosar je napisao/la:
17 feb 2020, 12:55
bordopoeta je napisao/la:
17 feb 2020, 11:22
Dobri moj "samozdr", evo ima možda i godina kako si me zamolio da nešto napišem o Mušoviću i Ristiću, puno vremena, ali dug je dug. Nikako da se nakanim da pišem, ali evo da ikoristim priliku povodom ovog "zatišja" vezano za postove da ti odgovorim.

Muse je jedan tipicni prodani sandzo koji bi i svoju rodjenu mater prodo za paru. Dobio od splicana auto mustanga pa se falio po novinama autom. Od koga bi Hase rahmetli okreno glavu taj je garan bio los insan :kafa:

Skandiralo se :" RISTIC I MUSE PRODANE DUSE " ili ono Holceru " DRA - GA - NE , DRA-GA-NE " , kao sad Bilbiji . Pozdrav vama dvojici i svim forumasima.

JOS 13 POBJEDA I 1 REMI , PA DO VV , aBd .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14115
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 17 feb 2020, 18:33

Stvarno su super ove akcije Uprave...

Ali ja bih da pitam u vezi onih Moldavki...

Ima li ko kakav info... :hmmmmm:

Avatar
Jadnimi
Postovi: 2379
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 17 feb 2020, 19:01

Vanja8 je napisao/la:
17 feb 2020, 18:33
Stvarno su super ove akcije Uprave...

Ali ja bih da pitam u vezi onih Moldavki...

Ima li ko kakav info... :hmmmmm:
Ko kupi tri karte dobije broj telefona Moldavki

Avatar
Vanja8
Postovi: 14115
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 17 feb 2020, 19:08

Jadnimi je napisao/la:
17 feb 2020, 19:01
Vanja8 je napisao/la:
17 feb 2020, 18:33
Stvarno su super ove akcije Uprave...

Ali ja bih da pitam u vezi onih Moldavki...

Ima li ko kakav info... :hmmmmm:
Ko kupi tri karte dobije broj telefona Moldavki
I onda pravac u Rajlovac...? :pray:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 feb 2020, 19:09

Vanja8 je napisao/la:
17 feb 2020, 19:08
Jadnimi je napisao/la:
17 feb 2020, 19:01
Vanja8 je napisao/la:
17 feb 2020, 18:33
Stvarno su super ove akcije Uprave...

Ali ja bih da pitam u vezi onih Moldavki...

Ima li ko kakav info... :hmmmmm:
Ko kupi tri karte dobije broj telefona Moldavki
I onda pravac u Rajlovac...? :pray:
Ako kupiš četvrtu onda te mi vozimo
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16273
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 17 feb 2020, 19:15

ako kupiš pet, Durex ti bude sponzor :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Vanja8
Postovi: 14115
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 17 feb 2020, 19:18

MortemHz je napisao/la:
17 feb 2020, 19:09
Vanja8 je napisao/la:
17 feb 2020, 19:08
Jadnimi je napisao/la:
17 feb 2020, 19:01


Ko kupi tri karte dobije broj telefona Moldavki
I onda pravac u Rajlovac...? :pray:
Ako kupiš četvrtu onda te mi vozimo
More li da kupim 6, a da ih vi dovezete kod mene... :geek:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 feb 2020, 19:19

Nije loša ideja, može.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Vanja8
Postovi: 14115
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 17 feb 2020, 19:24

MortemHz je napisao/la:
17 feb 2020, 19:19
Nije loša ideja, može.
Dogovoreno, odoh sutra tuce da kupim... :ljepota:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 feb 2020, 19:29

Vanja8 je napisao/la:
17 feb 2020, 19:24
MortemHz je napisao/la:
17 feb 2020, 19:19
Nije loša ideja, može.
Dogovoreno, odoh sutra tuce da kupim... :ljepota:
Kako guram klub, na ovaj ili onaj način.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16273
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 17 feb 2020, 19:32

vidćeš kad 22-gog bude stream tražio...
...nekog raskršća u Rajlovcu :urnebes:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Haver !
Postovi: 1256
Pridružen/a: 14 jul 2011, 13:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haver ! » 17 feb 2020, 19:33

Kakve su šanse i da li nam je potrebno da nam na ljeto dođe jedan od igrača željezničara?

Avatar
Denchi
Postovi: 16273
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 17 feb 2020, 19:39

Haver ! je napisao/la:
17 feb 2020, 19:33
Kakve su šanse i da li nam je potrebno da nam na ljeto dođe jedan od igrača željezničara?
ne haveru nema niko za dovest tamo...ili stari ili invalidi
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 feb 2020, 19:41

Haver ! je napisao/la:
17 feb 2020, 19:33
Kakve su šanse i da li nam je potrebno da nam na ljeto dođe jedan od igrača željezničara?
Ne treba nam niko iz njihove ekipe, trebamo ciljati na više a ne ići ispod sebe osim ako nije u pitanju neki jako mladi igrač.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337, ristagrad i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []