Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
leo1946
- Postovi: 3815
- Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
- Lokacija: ..
-
Kontakt:
Post
Postao/la leo1946 » 26 jul 2024, 21:59
Majko draga
-
BordoBBoja
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la BordoBBoja » 26 jul 2024, 22:00
Utakmica u srijedu, a vi se raspravljate
Pisite pozitivu
Ajmooooo
-
skoJaa
- Postovi: 724
- Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la skoJaa » 26 jul 2024, 22:09
Bolje da se organizujemo i bacimo šta para da uplatimo nekom bratu sa tribine/foruma put koji je voljan ići, a trenutno nije u mogućnosti, nego da raspravljamo o Ljajiću i sjeveru.
-
BordoBBoja
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la BordoBBoja » 26 jul 2024, 22:10
Ima li spartak natkrivene tribine
Kontam djedu povest, a necu da kisnu
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la ajdohordas » 26 jul 2024, 22:11
Jedina zamjerka za sjever sinoć jeste sami početak tekme. Brate dragi himna voljenog kluba se svugdje na svijetu ispoštuje. Sve tribine, svi zajedno sa šalovima u glas...
Mi sinoć pjevano himnu a oni nešto svoje... to ne ide tako.
Ostalo kapa do poda, 90 minuta bez prestanka.
Zadaća mnogima

-
insimadop
- Postovi: 389
- Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la insimadop » 26 jul 2024, 22:14
Babayaro je napisao/la: ↑26 jul 2024, 20:44
Koliko raje sa foruma ide u Trnavu?
+1
-
fks74
- Postovi: 13465
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 26 jul 2024, 22:28
Anex je napisao/la: ↑26 jul 2024, 21:57
SamoDaKazeem je napisao/la: ↑26 jul 2024, 15:14
Raja idemo li u Trnavu @mosarajvosa83,bvsic,fks74,anex
Možemo negdje usput i
Može,pijemo pive prije polaska u Slovačku i tamo nakon prolaza
Bez mene ko domina, ja tek završio peti ciklus hemoterapija. Sretno ko ide i nadam se prolazu.

-
Derdiyok
- Postovi: 18386
- Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
- Lokacija: Σα
-
Kontakt:
Post
Postao/la Derdiyok » 26 jul 2024, 22:38
FoSte95 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 08:26
Bila je jedna baš baš dobra. Vidim kod nje se čips začas rasprodao kod ove druge 2-3 cure slabo išlo
Đe sam ja bio tad u pm ? Ja pred istokom sam vidio one momke što klanjaju. Možda mi Bog salje neku poruku.
Kad sam ušao ništa ja to nisam vidio. Subhanallah.
® GONGASHI POWERHOUSE ®
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la ajdohordas » 26 jul 2024, 22:41
Derdiyok je napisao/la: ↑26 jul 2024, 22:38
FoSte95 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 08:26
Bila je jedna baš baš dobra. Vidim kod nje se čips začas rasprodao kod ove druge 2-3 cure slabo išlo
Đe sam ja bio tad u pm ? Ja pred istokom sam vidio one momke što klanjaju. Možda mi Bog salje neku poruku.
Kad sam ušao ništa ja to nisam vidio. Subhanallah.
Dobar si ti. Ti si bar poruku dobio neku...
ja ni poruke ni djevojke vidio nisam

-
Derdiyok
- Postovi: 18386
- Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
- Lokacija: Σα
-
Kontakt:
Post
Postao/la Derdiyok » 26 jul 2024, 22:45
ajdohordas je napisao/la: ↑26 jul 2024, 22:41
Dobar si ti. Ti si bar poruku dobio neku...
ja ni poruke ni djevojke vidio nisam
Moraš češće brate na tekme ići.
Bilo je protiv Aktobea lijepih. Pored mene jedna bila, dvije-tri progovorili kad govori ovo mi je babo. A sunce ti yebem. Meni 35

® GONGASHI POWERHOUSE ®
-
Bordo10
- Postovi: 433
- Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bordo10 » 26 jul 2024, 22:45
Kmenkake je napisao/la: ↑26 jul 2024, 17:34
JVVVST je napisao/la: ↑26 jul 2024, 17:23
Kad se sjetim prica kad je slovenska konjina dosla... Neka ga treba vrrmena da ss vidi potpis treba 1 2 3 prelazna roka...
Jel sramota ove sto su ga branili do zadnjeg trena?
Ja sam ga "branio" samo iz jednog razloga.Velika većina forumasa,navijača,simpatizera je bila mišljenja da je vrijeme da se trener istrpi,da dobije prelazne rokove kako bi poslužio ekipu.Vjerujem da je i tebi kao svima nama dopizdilo da svako nekoliko mjeseci mijenjamo trenera...Kao primjer "istrpiti" nam je bio Jakir (mada on i Rozman...uzalud trošiti riječi).Navijao sam za kontinuitet trenera na klupi FK Sarajevo...i da je neko drugi bio na mjestu Rozmana "branio" bih ga iz istih razloga...osim zna se koga (cickovo ulje kosica)
Ne trebas ga ti branit zbog ovog ili onog i pusti strucnjake neka pricaju,ali zapamti jedan dobar dio svega ovoga je zahvaljujuci Rozmanu
-
PikachuSA
- Postovi: 965
- Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
-
Kontakt:
Post
Postao/la PikachuSA » 26 jul 2024, 22:47
FoSte95 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 08:26
Bila je jedna baš baš dobra. Vidim kod nje se čips začas rasprodao kod ove druge 2-3 cure slabo išlo
Ja govorio raji da sjednemo tamo, taman bili nas trojica sami i njih tri same, ali džaba kad sam bio u manjini, jbg...
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×8
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐𝘅𝟴
K : ⭐𝘅𝟳
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++
𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂
-
Zastone
- Postovi: 1736
- Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zastone » 26 jul 2024, 22:51
Plavka u zelenom dresu na istoku

-
masterfan
- Postovi: 508
- Pridružen/a: 16 avg 2021, 23:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la masterfan » 26 jul 2024, 22:54
hordasDoboj je napisao/la: ↑26 jul 2024, 17:30
masterfan je napisao/la: ↑26 jul 2024, 16:29
Samo su mi se tlakovi sastavili kad mi neko na istoku rece nesto u fazonu sjedi dole sta vise stojis
Ako je tamo izmedju C5 i C6 onda su nas isti nervirali
Jest, ta strana je bila

-
James1987
- Postovi: 967
- Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la James1987 » 26 jul 2024, 22:54
Ako ove budu na ligaškim utakmicama ima da istok bude pun svaku utakmicu
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
-
zagorski
- Postovi: 8310
- Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la zagorski » 26 jul 2024, 22:58
Babayaro je napisao/la: ↑26 jul 2024, 20:44
Koliko raje sa foruma ide u Trnavu?
Pravo pitanje je koliko raja sa foruma uopste navija za fks

-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la mosarajvosa83 » 26 jul 2024, 23:00
Vrijeme je da dovedemo neku neko pojacanje,osim Bubanje i Kupresaka sve su igraci koji se trebaju dokazat. Volio bi i da povrcaju broj stranaca time bi imali vise izbora npr gruzijce neke. Mozda se Mandic i uhljupu sjete napomon da sta urade po pitanju stadiona zbog ovih 27 hiljada jer nam otimaju pare i sole nam pamet kako nije moguce 20 godina nista da urade na Olimpijskom stadionu
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la ajdohordas » 26 jul 2024, 23:09
masterfan je napisao/la: ↑26 jul 2024, 22:54
hordasDoboj je napisao/la: ↑26 jul 2024, 17:30
masterfan je napisao/la: ↑26 jul 2024, 16:29
Samo su mi se tlakovi sastavili kad mi neko na istoku rece nesto u fazonu sjedi dole sta vise stojis
Ako je tamo izmedju C5 i C6 onda su nas isti nervirali
Jest, ta strana je bila
A ne možeš im zamjerit. To su likovi koji su tu i protiv Zvijezde 09 realno... na istom sam dijelu bio znam otprilike o kome se radi...
Veći poraz mi je ova dijaspora... kakav mentalitet ti ljudi imaju nevjerovatno. Jednom/dva puta godišnje dođeš na tekmu i hoćeš preko reda u fan shop, hoćeš preko reda ući, zauzimaš mjesto ostalima na poluvremenu, psuješ na pogrešan pas, oni bi da određuju neka pravila na stadionu itd itd
Fuj fuj fuj !
-
feniksptica
- Postovi: 19097
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 26 jul 2024, 23:10
Ide Evander..ima kod njeg mjesta
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
DEBUG SSO: [] | STATUS: []