FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 01 avg 2024, 16:56

Gdje je i sta radi Ristic?

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 01 avg 2024, 16:58

bodi123 je napisao/la:
31 jul 2024, 22:31
NazorUso je napisao/la:
31 jul 2024, 22:23
Smije li se napisati da je Celik veceras uzasan bio ?
Ili da po ustaljenoj proceduri pljujemo Jovica i Djordjevica ?
Ne smije ni slučajno, gdje će Čelik bit kriv

Smije se samo po Joviću i Đorđeviću srat, uzeli momke na zub bez ikakve jbene potrebe, Jović u ovom dvomeču naš daleko najbolji defanzivac bio, a ovdje se frajer tjera od samog dolaska. Sami sebi smo najveći protivnici, tako bilo i tako će vazda bit :salut:
Zar nije Djurickovic kriv za ove golove od sinoć?

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 01 avg 2024, 16:58

Malo je vremena bilo da se igrači uklope.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 01 avg 2024, 16:59

BegovicRamiz je napisao/la:
25 jul 2024, 23:40
cvrsto djelujemo i Zekic je odlicno odradio ono sto je i mogao za ovaj kratki period
revans ce biti drasticna razlika i cisto sumnjam da ce nam golman ijednu vise onaku pokloniti
steta sto bar jedna ne udje
duge lopte na Gulija i Francisa ce prepoloviti al nadati se da mozemo bar jednu proguramo
odlicno je bilo i ostaje zal zbog rezultata al yebajiga
ponoviti pristup pa sta bude al nisam optimistican
nazalost obistinilo se
jos dodas poklon gol koji smo im dali i to je to
vrijeme je za novu taktiku gdje ce biti potrebno vise kombinacije bez dugih lopti

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 01 avg 2024, 17:03

Jovic, Djordjevic, Rockov, Mujkic, Unusic, Ristic, Bubanja

Nikad više, a lošije nismo doveli za jedan prelazni rok u zadnjih 10 godina!

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 01 avg 2024, 17:05

fks74 je napisao/la:
01 avg 2024, 16:58
Malo je vremena bilo da se igrači uklope.
Nama je uvijek malo vremena kad svako 4 mjeseca dođe pun autobus novih igrača
ISTINA ZA VEDRANA!

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 01 avg 2024, 17:08

Završili četvrti. Pustili Ilieva, Radovica, Buljubasica i Hasica. Doveli Rockova, Mujkica, Unusica i Ristica. Bravo Ismire

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 01 avg 2024, 17:10

Ma sve je ovo okej. Samo teška fudbalska neznalica ili dušman se nakon ova dva dvomeča može baviti nekim dubljim analizama. Jasno je šta nam fali.. jasno svima koji imaju dva oka, i odgledali su više od 4 utakmice u životu.

Kvalitetna, ciljana pojačanja moraju doći i lezbe se moraju rastjerati - sve ostalo ćemo nekako predeverati.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 01 avg 2024, 17:11

Prije utakmice sve divno krasno, nakon poraza nista ne valja, hahahahahaha :rol:
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 01 avg 2024, 17:14

Atlanta je napisao/la:
01 avg 2024, 10:05


Jedini krivac je Mr. President himself, zbog uzasne transfer politike koju vodi vec godinama.
:clap:

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 01 avg 2024, 17:15

mirzatele je napisao/la:
01 avg 2024, 17:03
Jovic, Djordjevic, Rockov, Mujkic, Unusic, Ristic, Bubanja

Nikad više, a lošije nismo doveli za jedan prelazni rok u zadnjih 10 godina!
Svaka cast Jovicu bori se pa i Djordjevicu ali momci nisu za Sarajeva i nek se zahvale agentima koji su nam ih utrpali.Tog Ristica necu ni spominjati a Rockov je kikser i ni u jednom segmentu nije ni blizu Ilievu.

Rok je morao Zekic odraditi pa taman u Sloveniji da smo poceli dovoditi igrace.100 puta bolje dovesti 3 kako treba igraca nego 10 od kojih 2 mogu proci.I 100 puta bolje da je Zekic rekao sta hoce(slucaj Bubanja i Kupresak) nego davati divljim agencijama da rade rok i dovode iz najkorumpiranije lige u Evropi sa najvise menadjera.Utalili se ljudi i uzeli nas lopatom

Zekicu apaolutna podrska jer ce covjek bit tu sigurno jos 2 sezone u to sam siguran.Ekipi podrska,Horde su rekle svoje poslije utakmice i sta ocekujemo.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 01 avg 2024, 17:20, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

boki86
Postovi: 5131
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 01 avg 2024, 17:18

Aduka87 je napisao/la:
01 avg 2024, 17:11
Prije utakmice sve divno krasno, nakon poraza nista ne valja, hahahahahaha :rol:
Pitarluk je gora bolest od antraksa

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 01 avg 2024, 17:20

Gdje su oni stručnjaci što su govorili da se ne pljuje kad se dovode ristici mujkici djordjevici nego da ih prvo vidimo kako izgledaju na terenu?

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 01 avg 2024, 17:24

Pa kako ces vidjeti Ristica, Mujkica kad momci ni minute nisu dobili🤣
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 01 avg 2024, 17:26

Pa jel ti to nešto govori

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11454
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 01 avg 2024, 17:28

Tanka je linija između:” otvoren nam je put do grupne faze “ i “ odron ekipa, užasni smo”.
I uvijek iz ekstrema u ekstrem, nevjerovatno. Niko ne može da se drži jednog mišljenja.
Odjava do nedjelje, ne vrijedi čitati.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 2757
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 01 avg 2024, 17:29

Opet se ide u krajnosti, ali naravno stoji da nam treba pojacanja. Kad smo mi laici to trubili prethodnih mjesec dana i vise, valjda je i struka toga svjesna, kao i finansijeri.

I jos nesto nepopularno da kazem, bilo je prelijepo uzivati u Europi i mastati o pretkolima i tekmama, ali problemi u organizaciji kluba su jos uvijek tu. Da ne detaljisem, znate na sta mislim.

Dovodjenje Zekica je odlican potez, sad to treba ispratiti u svakom smislu, jer nece on sam moci nista. Trener je jako bitan dio slagalice, ali nista vise od toga i nijedan nije cudotvorac.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 01 avg 2024, 17:31

mirzatele je napisao/la:
01 avg 2024, 17:08
Završili četvrti. Pustili Ilieva, Radovica, Buljubasica i Hasica. Doveli Rockova, Mujkica, Unusica i Ristica. Bravo Ismire
Cuj "pustili" Hasica koji i nije bio nas igrac. :rol: Buljubasica prodali za milion i po, sta je trebalo, drzat ga do 27. pa onda trazit milione?
Radovic pusten, doveden 10 puta bolji lijevi bek od njega, uz dva mladja u rosteru. Trebali smo imat 4 beka jbt.
Golman jedino nepotrebno uradjeno, mada ni Iliev nije nikakva pljacka.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6355
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 01 avg 2024, 17:31

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
01 avg 2024, 17:28
Tanka je linija između:” otvoren nam je put do grupne faze “ i “ odron ekipa, užasni smo”.
I uvijek iz ekstrema u ekstrem, nevjerovatno. Niko ne može da se drži jednog mišljenja.
Odjava do nedjelje, ne vrijedi čitati.
Jedno drugo ne mora pobiti, iskljucivo.

Nije nam ekipa odron, ali svakako nismo adekvatno iskoristili sansu, sa popunom igrackog kadra (jer ovo je popuna kadra. Pojacanja su igraci koji se moraju dokazati da su to).
- FKS -

10.Skoro
Postovi: 848
Pridružen/a: 19 nov 2010, 11:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 10.Skoro » 01 avg 2024, 17:38

Lucas je napisao/la:
01 avg 2024, 15:15
johntravolta123 je napisao/la:
01 avg 2024, 15:07
benko21 je napisao/la:
01 avg 2024, 14:52
slika
pocelo je j.ebem ti Jaganjac gdje god sta imas
**** mu sve !!!

Ovakvi unose negativu i rovare i huskaju
Nas igrac sa kraja 80 tih. Ko fol neki predavac na trenerskim seminarima, niđe veze, ne benda ga niko ni 2 %. U pokušaju trenerske karijere, uspio je samo mjesec - dva da vodi Travnik, odakle su ga protjerali. Ista ubleha kao recimo Hurtić, Jagodic je za njega Rinus Michels.
Ovo su sve teoretičari ala Mensur Dogan. Na tv-u i na fb sve znaju, a kad preuzmu neki klub ukanale ga za 3mjeseca pa ga kran ne moze izvući.
Mi nikada odustati necemo...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Marsiano i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []