FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Gdje je i sta radi Ristic?
Re: FK Sarajevo
Zar nije Djurickovic kriv za ove golove od sinoć?bodi123 je napisao/la: ↑31 jul 2024, 22:31Ne smije ni slučajno, gdje će Čelik bit kriv
Smije se samo po Joviću i Đorđeviću srat, uzeli momke na zub bez ikakve jbene potrebe, Jović u ovom dvomeču naš daleko najbolji defanzivac bio, a ovdje se frajer tjera od samog dolaska. Sami sebi smo najveći protivnici, tako bilo i tako će vazda bit![]()
Re: FK Sarajevo
Malo je vremena bilo da se igrači uklope.
- BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nazalost obistinilo seBegovicRamiz je napisao/la: ↑25 jul 2024, 23:40cvrsto djelujemo i Zekic je odlicno odradio ono sto je i mogao za ovaj kratki period
revans ce biti drasticna razlika i cisto sumnjam da ce nam golman ijednu vise onaku pokloniti
steta sto bar jedna ne udje
duge lopte na Gulija i Francisa ce prepoloviti al nadati se da mozemo bar jednu proguramo
odlicno je bilo i ostaje zal zbog rezultata al yebajiga
ponoviti pristup pa sta bude al nisam optimistican
jos dodas poklon gol koji smo im dali i to je to
vrijeme je za novu taktiku gdje ce biti potrebno vise kombinacije bez dugih lopti
Re: FK Sarajevo
Jovic, Djordjevic, Rockov, Mujkic, Unusic, Ristic, Bubanja
Nikad više, a lošije nismo doveli za jedan prelazni rok u zadnjih 10 godina!
Nikad više, a lošije nismo doveli za jedan prelazni rok u zadnjih 10 godina!
Re: FK Sarajevo
Nama je uvijek malo vremena kad svako 4 mjeseca dođe pun autobus novih igrača
ISTINA ZA VEDRANA!
Re: FK Sarajevo
Završili četvrti. Pustili Ilieva, Radovica, Buljubasica i Hasica. Doveli Rockova, Mujkica, Unusica i Ristica. Bravo Ismire
Re: FK Sarajevo
Ma sve je ovo okej. Samo teška fudbalska neznalica ili dušman se nakon ova dva dvomeča može baviti nekim dubljim analizama. Jasno je šta nam fali.. jasno svima koji imaju dva oka, i odgledali su više od 4 utakmice u životu.
Kvalitetna, ciljana pojačanja moraju doći i lezbe se moraju rastjerati - sve ostalo ćemo nekako predeverati.
Kvalitetna, ciljana pojačanja moraju doći i lezbe se moraju rastjerati - sve ostalo ćemo nekako predeverati.
The saddest thing in life is wasted talent.
Re: FK Sarajevo
Prije utakmice sve divno krasno, nakon poraza nista ne valja, hahahahahaha 
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svaka cast Jovicu bori se pa i Djordjevicu ali momci nisu za Sarajeva i nek se zahvale agentima koji su nam ih utrpali.Tog Ristica necu ni spominjati a Rockov je kikser i ni u jednom segmentu nije ni blizu Ilievu.
Rok je morao Zekic odraditi pa taman u Sloveniji da smo poceli dovoditi igrace.100 puta bolje dovesti 3 kako treba igraca nego 10 od kojih 2 mogu proci.I 100 puta bolje da je Zekic rekao sta hoce(slucaj Bubanja i Kupresak) nego davati divljim agencijama da rade rok i dovode iz najkorumpiranije lige u Evropi sa najvise menadjera.Utalili se ljudi i uzeli nas lopatom
Zekicu apaolutna podrska jer ce covjek bit tu sigurno jos 2 sezone u to sam siguran.Ekipi podrska,Horde su rekle svoje poslije utakmice i sta ocekujemo.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 01 avg 2024, 17:20, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Gdje su oni stručnjaci što su govorili da se ne pljuje kad se dovode ristici mujkici djordjevici nego da ih prvo vidimo kako izgledaju na terenu?
Re: FK Sarajevo
Pa kako ces vidjeti Ristica, Mujkica kad momci ni minute nisu dobili
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
Re: FK Sarajevo
Pa jel ti to nešto govori
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11453
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tanka je linija između:” otvoren nam je put do grupne faze “ i “ odron ekipa, užasni smo”.
I uvijek iz ekstrema u ekstrem, nevjerovatno. Niko ne može da se drži jednog mišljenja.
Odjava do nedjelje, ne vrijedi čitati.
I uvijek iz ekstrema u ekstrem, nevjerovatno. Niko ne može da se drži jednog mišljenja.
Odjava do nedjelje, ne vrijedi čitati.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Opet se ide u krajnosti, ali naravno stoji da nam treba pojacanja. Kad smo mi laici to trubili prethodnih mjesec dana i vise, valjda je i struka toga svjesna, kao i finansijeri.
I jos nesto nepopularno da kazem, bilo je prelijepo uzivati u Europi i mastati o pretkolima i tekmama, ali problemi u organizaciji kluba su jos uvijek tu. Da ne detaljisem, znate na sta mislim.
Dovodjenje Zekica je odlican potez, sad to treba ispratiti u svakom smislu, jer nece on sam moci nista. Trener je jako bitan dio slagalice, ali nista vise od toga i nijedan nije cudotvorac.
I jos nesto nepopularno da kazem, bilo je prelijepo uzivati u Europi i mastati o pretkolima i tekmama, ali problemi u organizaciji kluba su jos uvijek tu. Da ne detaljisem, znate na sta mislim.
Dovodjenje Zekica je odlican potez, sad to treba ispratiti u svakom smislu, jer nece on sam moci nista. Trener je jako bitan dio slagalice, ali nista vise od toga i nijedan nije cudotvorac.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cuj "pustili" Hasica koji i nije bio nas igrac.
Radovic pusten, doveden 10 puta bolji lijevi bek od njega, uz dva mladja u rosteru. Trebali smo imat 4 beka jbt.
Golman jedino nepotrebno uradjeno, mada ni Iliev nije nikakva pljacka.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Jedno drugo ne mora pobiti, iskljucivo.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑01 avg 2024, 17:28Tanka je linija između:” otvoren nam je put do grupne faze “ i “ odron ekipa, užasni smo”.
I uvijek iz ekstrema u ekstrem, nevjerovatno. Niko ne može da se drži jednog mišljenja.
Odjava do nedjelje, ne vrijedi čitati.
Nije nam ekipa odron, ali svakako nismo adekvatno iskoristili sansu, sa popunom igrackog kadra (jer ovo je popuna kadra. Pojacanja su igraci koji se moraju dokazati da su to).
- FKS -
Re: FK Sarajevo
Ovo su sve teoretičari ala Mensur Dogan. Na tv-u i na fb sve znaju, a kad preuzmu neki klub ukanale ga za 3mjeseca pa ga kran ne moze izvući.Lucas je napisao/la: ↑01 avg 2024, 15:15Nas igrac sa kraja 80 tih. Ko fol neki predavac na trenerskim seminarima, niđe veze, ne benda ga niko ni 2 %. U pokušaju trenerske karijere, uspio je samo mjesec - dva da vodi Travnik, odakle su ga protjerali. Ista ubleha kao recimo Hurtić, Jagodic je za njega Rinus Michels.johntravolta123 je napisao/la: ↑01 avg 2024, 15:07**** mu sve !!!
Ovakvi unose negativu i rovare i huskaju
Mi nikada odustati necemo...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

