FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

bordobijeli
Postovi: 18330
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 sep 2024, 20:30

Lucas je napisao/la:
22 sep 2024, 20:27
bordobijeli je napisao/la:
22 sep 2024, 19:51
miky_hz je napisao/la:
22 sep 2024, 17:48
Pioniri -Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Kadeti- Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Juniori Sarajevo-Siroki 2:0
Seniori Borac-Sarajevo 0:1


Vikend gori :salut:
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.
Jesi li siguran da je Gogalić u Akademiji ? Znam da je dugi niz godina uposlenik jedne firme.
Upravu si mislio sam na Hošića a napisao Gogalic :D
Al isto je :roll:

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 22 sep 2024, 20:35

Što se tice derbija, samo bez euforije i najava nekakvog gaženja. Zapamtite, znali su nam u proteklim godinama uzeti bod(ove) na Koševu, kad je razlika u kvalitetu u našu korist, bila veca nego danas. Ne praviti tragediju, ako bude recimo nerješeno, derbi je derbi.

moram
Postovi: 477
Pridružen/a: 07 okt 2015, 22:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moram » 22 sep 2024, 20:40

miky_hz je napisao/la:
22 sep 2024, 19:57
Nezvanične informacije govore da je nekoliko sudija u opticaju, ali da je trenutno Darko Gedžić jedan od glavnih kandidata i čini se najbliže tome da dijeli pravdu u meču Sarajeva i Željezničara.


Divnog su sudiju našli
Kontrolor suđenja "oborio" Gedžića, ako Komitet za suđenje potvrdi ocjenu pada s liste
Bizarna situacija na Grbavici: Sudija greškom isključio Krpića pa poništio crveni
Smatramo kako je glavni sudac utakmice Darko Gedžić iz Brčkoga sa svojim pomoćnicima ozbiljno oštetio našu momčad u spomenutoj utakmici odigranoj na Mokrom Docu te svojim odlukama uvelike utjecao na sami tijek i ishod utakmice.


Itd.
Ma ovaj, eventualno Sivac.

bordobijeli
Postovi: 18330
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 sep 2024, 20:41

Lucas je napisao/la:
22 sep 2024, 20:35
Što se tice derbija, samo bez euforije i najava nekakvog gaženja. Zapamtite, znali su nam u proteklim godinama uzeti bod(ove) na Koševu, kad je razlika u kvalitetu u našu korist, bila veca nego danas. Ne praviti tragediju, ako bude recimo nerješeno, derbi je derbi.
[/quote
Apsolutno se tako moramo postaviti da je 50-50 utakmica i nema favorita. Ja sam uvjeren da cemo dobiti al slazem se s tobom da se mora ići bez euforije i lahko ćemo.

moram
Postovi: 477
Pridružen/a: 07 okt 2015, 22:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moram » 22 sep 2024, 20:41

Mozda je neko namjerno pustio info u eter da se osjete reakcije na ovog sudiju.

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 22 sep 2024, 20:45

moram je napisao/la:
22 sep 2024, 20:41
Mozda je neko namjerno pustio info u eter da se osjete reakcije na ovog sudiju.
Eh eto sada znaju da hebemo i njemu sve po spisku podanickom.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 22 sep 2024, 20:47

bvsic je napisao/la:
22 sep 2024, 20:18
pjankesarajevo je napisao/la:
22 sep 2024, 20:14
mnon46 je napisao/la:
22 sep 2024, 12:28


Bez našeg odobrenja, ne mogu ni ovo ni ono.
Mogu pomjeriti do 7 dana prije tekme uz saglasnost NSBiH, ne pita se protivnik.
Kako je takvo nesto moguce, zar nisu ispucali oni mogucnosti svoje?
Naravno da su ispucali, ali prvo: Vico je g o v n o, drugo da igraju protiv nas 2 dana nakon tekme u Europi i to daleko gostovanje..ne vjerujem ti ja u to burazeru.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 22 sep 2024, 21:07

bordobijeli je napisao/la:
22 sep 2024, 19:51
miky_hz je napisao/la:
22 sep 2024, 17:48
Pioniri -Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Kadeti- Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Juniori Sarajevo-Siroki 2:0
Seniori Borac-Sarajevo 0:1


Vikend gori :salut:
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.
To nisu treneri vec kako si rekao prodavaci magle. Sto se tice rezultata totalno nebitna stvar za mladje kategorije,inace isti taj Hosic posto nije bio u klubu je pljuvao gdje je stigao kao i Turkovic i pljuvace opet cim nebude tu. Prijasnja garnitura ljudi koji su vodili omladinski pogon je bila za klasu bolja od ove al eto.

bvsic
Postovi: 4877
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 22 sep 2024, 21:09

pjankesarajevo je napisao/la:
22 sep 2024, 20:47
bvsic je napisao/la:
22 sep 2024, 20:18
pjankesarajevo je napisao/la:
22 sep 2024, 20:14


Mogu pomjeriti do 7 dana prije tekme uz saglasnost NSBiH, ne pita se protivnik.
Kako je takvo nesto moguce, zar nisu ispucali oni mogucnosti svoje?
Naravno da su ispucali, ali prvo: Vico je g o v n o, drugo da igraju protiv nas 2 dana nakon tekme u Europi i to daleko gostovanje..ne vjerujem ti ja u to burazeru.
Nadam se da ce taj Ibrakovic to rijesit i odyebat ih u skokovima ako nazovu u vezi tog, nakon jucerasnjeg lopovluka.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11460
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 22 sep 2024, 21:22

Govorimo o “stručnjacima” kojima su instrukcije u 99.9% slučajeva:”hajmo bordo”. Uozbiljite se.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

MSOZ101
Postovi: 930
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 22 sep 2024, 21:26

slika

Tačno ne možeš odabrati normalno ime da ti sudi utakmicu ukoliko u obzir uzmemo ko je kažnjen i ko će biti kažnjen. Najbolje Gigaru da pošalju barem ima iskustva u ovakvim utakmicama, za Gedžića ne znam da je neki derbi sudio, i stvarno ne kontam što se plaše veličanstvenog Matea Musu poslat, majku mu jebbem ovom prilikom.

bvsic
Postovi: 4877
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 22 sep 2024, 21:30

MSOZ101 je napisao/la:
22 sep 2024, 21:26
slika

Tačno ne možeš odabrati normalno ime da ti sudi utakmicu ukoliko u obzir uzmemo ko je kažnjen i ko će biti kažnjen. Najbolje Gigaru da pošalju barem ima iskustva u ovakvim utakmicama, za Gedžića ne znam da je neki derbi sudio, i stvarno ne kontam što se plaše veličanstvenog Matea Musu poslat, majku mu jebbem ovom prilikom.
Gigaru da sudi kako najbolje zna bez nekih zadataka vise sile, ako ne bude kaznjen?

strahmeipomisliti
Postovi: 1101
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 22 sep 2024, 21:39

Jeste se popeli na **** sa sudijama vise

bordobijeli
Postovi: 18330
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 sep 2024, 21:42

mosarajvosa83 je napisao/la:
22 sep 2024, 21:07
bordobijeli je napisao/la:
22 sep 2024, 19:51
miky_hz je napisao/la:
22 sep 2024, 17:48
Pioniri -Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Kadeti- Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Juniori Sarajevo-Siroki 2:0
Seniori Borac-Sarajevo 0:1


Vikend gori :salut:
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.
To nisu treneri vec kako si rekao prodavaci magle. Sto se tice rezultata totalno nebitna stvar za mladje kategorije,inace isti taj Hosic posto nije bio u klubu je pljuvao gdje je stigao kao i Turkovic i pljuvace opet cim nebude tu. Prijasnja garnitura ljudi koji su vodili omladinski pogon je bila za klasu bolja od ove al eto.
Poštujem, a meni su ovi trenutno puno bolji nego ti prošli. Ma da sam postovao i njih al više imam povjerenja u staru školu trenera.

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 22 sep 2024, 21:54

Matanovic dao gol za Kisvardu
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 22 sep 2024, 21:55

Svakoj utakmici pristupiti kao jucer,moze radovan svirati neces izgubiti.
Pokazi da si bolji od svakog i popisaj sve redom.

Avatar
svabonja
Postovi: 137
Pridružen/a: 13 avg 2024, 19:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la svabonja » 22 sep 2024, 22:01

Hoće li bit truba na sjeveru :D
MNON

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 3474
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 22 sep 2024, 22:11

Ko je zabio golove za juniore?
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8139
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 22 sep 2024, 22:50

Gigara je postao bogati za 10 tisuca eurica, tacnije sutra ce to sve fino leci. I eto Gigxsa na kosevo da podjeli pravdu..


3puta smo pusili u derbijima kad bi bili u ovakvoj situaci, cisto sto igrace ponese pobjeda (kao juce) i misle da su minimum Bayern M a ojebine useru gace da nebi bilo 8:0 zapnu sto bi reko mulalic poginu za bod.. E sad nadam se da je Zz pregledao 6-7 derbija zadnjih i da je uvidio ovo ocemu govorim

Teska je floskula derbi je derbi, prvo derbi nije derbi jer zeljo se biri za opstanak zadnjih 14 godina a mi za titulu kup evropu itd..Samo primjer (bez podcjenjivanha cak ovo ide u prilog ovim iz polu istocnog sarajeva) mi vise trosimo na akademiju nego oni na prvi tim medju omjeri u pet deka.


Problem derbija je pun stadion i ne svakidasnja situacija da inas 2-3 k ljudi na svom stadionu koji su protiv tebe, uz to imas jos 14-15 k ljudi (sto takodje nije normalna pojava) koji su uz tebe sudar tih glasina remeti igrace kao sto su ovi seljaci tipa djordjevic jovic began itd i onda trose se vise i psihicki i fizicki dok recimo u zelje je kontra oni imaju skoro svaku domacu utakmicu pun golubarnik njima se to pricinjava da je tu 20 k ljudi a ne kontaju da je 7000 na gravici 85% stadion pun itd.. trebine su im fakticki u stadionu i imaju oni tu prednost. Takodje znaju oni u posvjesti da igracki kadar im nije ni blizu naseg al to im je isto prednost jer oni to i svjesno i NESVJESNO pokusavaju nadomjestit zarom zeljom maksimalnom davanjem, dok u nas dolazi vec do kalkulacija tipa jacismo (odma manja motivacija) igramo kuci jos manja pobjedili birac jos malo zeljo zijanio jos manji taj pritisak

Pogledajte utakmicu juce koliko se trcalo pogledajte to protiv posusja nije bila ni 70% ista energija (mozda orvih 25 min)

Nadam se da ce to Zekic skontat pogledajte zrinjski zadnjih 10 utakmica na polu istocnom sarajevu 10 pobjeda

Ljudinih tretiraju kao i sb posusje igman nista vise nimalo nisu impresirani poblikom poske tekme kazu vao bilo dobro igrat pred 7000 ljudi (sjever prima vise publike id kompetnog njihovog stadiona)


Takodje gledao sam zeljo je svaku utakmicu izgubio koju je igra posle nase utakmice, to govori nesto da se trose 10x vise i takve ekipe tesko dobit..


Igrat smireno ako krenu sa aldjaberon hirosem umrtvit igru igrat cvrsto ici jace u duele nedat im da stvaraju sanse ako nesto ispadne zabit ako ne ok. Cekat 65-70 minutu
Kad ove ojebine udju i onda samo ubacit 4-5 igraca svjezi i pregazit. Primjenit usti taktiku ko zrinjski..jer zeljo sa postavom iz drugog pol od juce nije sao nijedan go nit osvoio ijedan bod. Samo sto coric igra nekad prvo nekad drugo polivrijeme sa aldzaberom hirosem romom

Sloboda ✅
Sloga✅
Gosk ✅
Radnik✅
Posusje 🇯🇵 (2 penala nisu dosudjena car ni war se nije gledo)
Borac✅

Samo da turim kvakicu

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 22 sep 2024, 23:04

Joa ne mogu da svarim da nam u 3 tekme Sloga,Borac,Posusije nije svirao 3 cista penala,da su nam dosudili preko 60 faulova,penal,crveni i more zutih bas za Ginisovu knjigu rekorda,imal neko ovakvu statistiku na planeti?

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []