FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Lucas
Postovi: 4860
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 27 sep 2024, 08:28

skoJaa je napisao/la:
27 sep 2024, 02:52
Vanja8 je napisao/la:
27 sep 2024, 00:17
pitara je napisao/la:
26 sep 2024, 23:59
Ma svaki špic ima ovakav period kao Renan, morate da napravite razliku izmedju kurcobolje i toga da momka ne ide, ovdje bi odma ugovore raskidali.
Pa i Ahmetović je imao ovakvih perioda kad se ne može sastaviti s loptom
Nikada Merso nije bio u krizi evo haman godinu dana, a da ne pricamo o kretanju, prijemu lopte, pasu prema saigracu...
Ta dva igraca nikada ne mogu u isti kos...
Nista mi nemamo od tog, "Renan je dobar igrac, malo ga stalo...", pa sta treba da ga cekamo jos dvije godine i da igramo bez napadaca...
I Hasic je dobar igrac, eno ga briljira u Poljskoj, briljirao je i kod nas, malo pao u formi ali je vratio za mjesec- dva, a mi Renana evo cekamo od decembra prosle godine...
Pa brate, da si krenuo tek uciti kako se igra fudbal do sad bi naucio...
Kako nije imao, frajer je 3 proljeća skoro prespavao, 3-4 gola ukupno, vi kada se naklatite nekome na kosti počnete i izmišljati neke stvari. Da je kojim slučajem on bio umjesto Turkeša, peticija bi se pisala za momentalni raskid ugovora.
Ahmetović je svoj ozbiljan igrački mandat u Sarajevu, završio u sezoni duple krune.Sve nakon toga, pa do njegovog odlaska u Igman je bilo silovanje i za njega i za klub i za navijače. Pa mi da smo imali umjesto njega pravog napadača - kapitalca, izbacili bi onaj Dinamo Brest i igrali vec tada grupe.

boki86
Postovi: 5141
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 27 sep 2024, 08:34

Renanu je najmanji problem sto ne daje golove, nego sto mu apsolutno nista ne ide na terenu. Pasovi katastrofa, gradjenje isto tako, on je skroz stao. Treba mu malo hladjenje da se dozove

Avatar
feniksptica
Postovi: 19117
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 27 sep 2024, 08:41

Zekicuuuu

Zadnja opomena
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 27 sep 2024, 08:54

Evo koga smo mi kao očekivali i iščekivali, yebo pleme svoje :puke:
https://radio.sarajevo.ba/sport/nogomet ... car/562277

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la juka55 » 27 sep 2024, 09:01

MaroonBjelave je napisao/la:
27 sep 2024, 08:54
Evo koga smo mi kao očekivali i iščekivali, yebo pleme svoje :puke:
https://radio.sarajevo.ba/sport/nogomet ... car/562277
pokenjam mu se ja u usta, onako istinski
SARAJEVO SIAMO NOI <3

Avatar
DurmitorskiJablan
Postovi: 250
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DurmitorskiJablan » 27 sep 2024, 09:09

da je do Renana bio bi najmanji problem.
Prije bih rekao da je do sistema igre koji Renanu ne pase.
protiv jakih ekipa igramo na brze tranzicije gdje do izrazaja dolaze guli i keremija a protiv slabih imamo problem sto nemamo kreativca i onda ide to nabij u 16 gdje se ovaj ne snalazi sto zbog losih ubacaja sto zbog guste odbrane,tu vise Turkesu odgovara.

barem ja mislim da je to tako
ne vjerujem da je covjek zaboravio igrati jos kad uzmes u obzir da nikad ne znas kad ces igrati i koliko a to je napadacima nocna mora

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la juka55 » 27 sep 2024, 09:14

slika
SARAJEVO SIAMO NOI <3

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 sep 2024, 09:23

MaroonBjelave je napisao/la:
27 sep 2024, 08:54
Evo koga smo mi kao očekivali i iščekivali, yebo pleme svoje :puke:
https://radio.sarajevo.ba/sport/nogomet ... car/562277
Ovo je isto izjavio ima 5 godina
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pendulum
Postovi: 5305
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 27 sep 2024, 09:23

juka55 je napisao/la:
27 sep 2024, 09:14
slika
:facepalm: :facepalm:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

bvsic
Postovi: 4863
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 27 sep 2024, 09:23

juka55 je napisao/la:
27 sep 2024, 09:14
slika
Sto manje takvih veci napredak ce biti

boki86
Postovi: 5141
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 27 sep 2024, 09:27

juka55 je napisao/la:
27 sep 2024, 09:14
slika
Ma ko je ovaj?? E cuj njega da mu se ponisti clanska, ponistiti odmah i refundirati puni iznos i onda ga poslati u pm

Lucas
Postovi: 4860
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 27 sep 2024, 09:27

juka55 je napisao/la:
27 sep 2024, 09:14
slika
Čitam i ne vjerujem :facepalm:

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 3474
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 27 sep 2024, 09:30

Zalosno je sto bi vas ovde vecina Vicu voljela vidjeti na celu kluba samo ako bi on mogao da nam zavrsava titule kao i Borcu.

To je smjesno. Makar se borili za opstanak, treba da ima neki red u klubu. Ibrakovica vracati je po meni jako smjesno. Mozda on moze nesta zavrsiti, ali po cemu smo onda mi drugaciji od drugih, koji zavrsavaju, a mi ih kao prozivamo.

Al ljudi u klubu bolje znaju, valjda.

Toliko radnika, i Ibrakovica izaberu. Ludilo.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

bvsic
Postovi: 4863
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 27 sep 2024, 09:32

TurkishAirlines je napisao/la:
27 sep 2024, 09:30
Zalosno je sto bi vas ovde vecina Vicu voljela vidjeti na celu kluba samo ako bi on mogao da nam zavrsava titule kao i Borcu.

To je smjesno. Makar se borili za opstanak, treba da ima neki red u klubu. Ibrakovica vracati je po meni jako smjesno. Mozda on moze nesta zavrsiti, ali po cemu smo onda mi drugaciji od drugih, koji zavrsavaju, a mi ih kao prozivamo.

Al ljudi u klubu bolje znaju, valjda.

Toliko radnika, i Ibrakovica izaberu. Ludilo.
Ne znam ni ko je ni sta je ali kako sam skonto nije ni na jednoj "zvanicnoj" poziciji

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 27 sep 2024, 09:35

MortemHz je napisao/la:
27 sep 2024, 09:23
MaroonBjelave je napisao/la:
27 sep 2024, 08:54
Evo koga smo mi kao očekivali i iščekivali, yebo pleme svoje :puke:
https://radio.sarajevo.ba/sport/nogomet ... car/562277
Ovo je isto izjavio ima 5 godina
E yebo svoje pleme!!! Onako retroaktivno, a i sad.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 3474
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 27 sep 2024, 09:37

bvsic je napisao/la:
27 sep 2024, 09:32
TurkishAirlines je napisao/la:
27 sep 2024, 09:30
Zalosno je sto bi vas ovde vecina Vicu voljela vidjeti na celu kluba samo ako bi on mogao da nam zavrsava titule kao i Borcu.

To je smjesno. Makar se borili za opstanak, treba da ima neki red u klubu. Ibrakovica vracati je po meni jako smjesno. Mozda on moze nesta zavrsiti, ali po cemu smo onda mi drugaciji od drugih, koji zavrsavaju, a mi ih kao prozivamo.

Al ljudi u klubu bolje znaju, valjda.

Toliko radnika, i Ibrakovica izaberu. Ludilo.
Ne znam ni ko je ni sta je ali kako sam skonto nije ni na jednoj "zvanicnoj" poziciji
Zamisli, prvi potez da se kamerom snimio u ulozi zaposlenika FKS je kod Rame Isaka gdje mu daje nas dres :rol: :rol:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

boki86
Postovi: 5141
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 27 sep 2024, 09:56

bvsic je napisao/la:
27 sep 2024, 09:32
TurkishAirlines je napisao/la:
27 sep 2024, 09:30
Zalosno je sto bi vas ovde vecina Vicu voljela vidjeti na celu kluba samo ako bi on mogao da nam zavrsava titule kao i Borcu.

To je smjesno. Makar se borili za opstanak, treba da ima neki red u klubu. Ibrakovica vracati je po meni jako smjesno. Mozda on moze nesta zavrsiti, ali po cemu smo onda mi drugaciji od drugih, koji zavrsavaju, a mi ih kao prozivamo.

Al ljudi u klubu bolje znaju, valjda.

Toliko radnika, i Ibrakovica izaberu. Ludilo.
Ne znam ni ko je ni sta je ali kako sam skonto nije ni na jednoj "zvanicnoj" poziciji
Jos bolje, neka radi iz sjene :D

Avatar
Pendulum
Postovi: 5305
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 27 sep 2024, 09:58

TurkishAirlines je napisao/la:
27 sep 2024, 09:30
Zalosno je sto bi vas ovde vecina Vicu voljela vidjeti na celu kluba samo ako bi on mogao da nam zavrsava titule kao i Borcu.

To je smjesno. Makar se borili za opstanak, treba da ima neki red u klubu. Ibrakovica vracati je po meni jako smjesno. Mozda on moze nesta zavrsiti, ali po cemu smo onda mi drugaciji od drugih, koji zavrsavaju, a mi ih kao prozivamo.

Al ljudi u klubu bolje znaju, valjda.

Toliko radnika, i Ibrakovica izaberu. Ludilo.
Hoćeš li ti ikad išta lijepo napisati nešto za "ljude u Klubu" ili samo znaš da pljuješ? Onako pitam, znam odgovor. :yawn:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 27 sep 2024, 10:03

Pendulum je napisao/la:
27 sep 2024, 09:23
juka55 je napisao/la:
27 sep 2024, 09:14
slika
:facepalm: :facepalm:
Dao mu Zeka cvaju da ovo izjavi,jadnik obični

bosnas_
Postovi: 4455
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 27 sep 2024, 10:17

Puno je ljigavaca oko kluba, ljubomornih egoista, ali srecom nisu u klubu. Basic, anonimus, nebitan lik totalno, niko i ne zna ko je.. ono se naslo prozivati celnike, razguli.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []