Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
alemsa
Postovi: 24523
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 25 maj 2024, 17:49

Mogli je napisao/la:
25 maj 2024, 17:34


Samo oni su i u Americi slabije rasprostranjeni. Ne znam ni da li ih ima u Evropi.
Jesu ali sve se vise sire, jaki su imaju neke svoje zacine. Izmedju njih i Kalifornijskog In&out je ono koje jaci. Whataburger je meni daleko jaci. Jeo sam i in&out nekoliko puta dobri su ali im moras znati "tajni meni", onaj zvanicni meni sto im je, to je basic.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Confiance
Postovi: 116
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Confiance » 25 maj 2024, 18:02

akisarajevo92 je napisao/la:
25 maj 2024, 17:17
pileci burek u pekari Malta kod Merkura > KFC, BK
Top, samo da je trunku manje masan bio bi jos bolji. Ako nije bolji, nije puno ni losiji i u pekari Mimoza ispod mosta na Ciglanama

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24568
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Goalgetter » 25 maj 2024, 18:05

alemsa je napisao/la:
25 maj 2024, 17:49
Mogli je napisao/la:
25 maj 2024, 17:34


Samo oni su i u Americi slabije rasprostranjeni. Ne znam ni da li ih ima u Evropi.
Jesu ali sve se vise sire, jaki su imaju neke svoje zacine. Izmedju njih i Kalifornijskog In&out je ono koje jaci. Whataburger je meni daleko jaci. Jeo sam i in&out nekoliko puta dobri su ali im moras znati "tajni meni", onaj zvanicni meni sto im je, to je basic.
Shake Shack sam isto probao a vidim da vazi medju boljim i popularnijim fast foodom tamo ali mi se nije nesto posebno svidjelo, solidan nista vise. In&Out bi volio probati, sljedece godine cu u Kaliforniju pa cu imati priliku.

Avatar
redbull93
Postovi: 14586
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la redbull93 » 25 maj 2024, 18:06

samoposmatram je napisao/la:
25 maj 2024, 16:34
redbull93 je napisao/la:
25 maj 2024, 16:15
Razlika izmedju pravne drzave i ove buranije na balkanu, sto su vec svi sa videa pokupili otkaze u firmama i pokrenuta istraga gdje mogu biti kaznjeni od 100.000€ do 6 mj. zatvora.

Kako sam upratio ovo su neki bogatuni sve, koji na nekom privatnom ostrvu na zabavi ovo uradili. Da se razumijemo, ono sto svabe trpe u svojoj drzavi, mi bi do sada zapalili sve zajedno sa drzavom.
To je sitna buranija. Takozvani bogati od kredita. Vidis po prilozenom da nemogu ni lopatom ni olovkom baratati. U Njemackoj nema privatnih ostrva.
Ma to sam i mislio, nisu neki milioneri, ali neke pozicije pic.ke materne. Uglavnom, uvijek u dhl mogu :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
alemsa
Postovi: 24523
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 25 maj 2024, 18:12

Goalgetter je napisao/la:
25 maj 2024, 18:05

Shake Shack sam isto probao a vidim da vazi medju boljim i popularnijim fast foodom tamo ali mi se nije nesto posebno svidjelo, solidan nista vise. In&Out bi volio probati, sljedece godine cu u Kaliforniju pa cu imati priliku.
Da, nea u Kaliforniji Whataburger pa da probas oba, u Phoenix-u imas oba ako te slucajno put tamo nanese.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Mogli
Postovi: 1117
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mogli » 25 maj 2024, 18:18

alemsa je napisao/la:
25 maj 2024, 18:12
Goalgetter je napisao/la:
25 maj 2024, 18:05

Shake Shack sam isto probao a vidim da vazi medju boljim i popularnijim fast foodom tamo ali mi se nije nesto posebno svidjelo, solidan nista vise. In&Out bi volio probati, sljedece godine cu u Kaliforniju pa cu imati priliku.
Da, nea u Kaliforniji Whataburger pa da probas oba, u Phoenix-u imas oba ako te slucajno put tamo nanese.
Sta je sa Phoenixom pa tamo mnogi sele trenutno? Kao top grad.

Avatar
alemsa
Postovi: 24523
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 25 maj 2024, 18:25

Mogli je napisao/la:
25 maj 2024, 18:18


Sta je sa Phoenixom pa tamo mnogi sele trenutno? Kao top grad.
Ma zato sto je top grad, bio sam dva-puta po mjesec dana, da sam mogo osto bi/preselio. Najjaci grad od ovih vecih gradova (u smislu guzve, mrake i ostalog), nea previse ljudi a sve blizu (u 15 minuta voznje). Ljudi bas rega, prijateljski nastrojeni/tolerantni neki mix liberala i republikanaca/tj. izmedju, plus ti Vegas i San Diego relativno blizu.. Jedino sto je vruce, zemlja gori a nigdje hlada, al' jeb aji ga
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

samoposmatram
Postovi: 5433
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la samoposmatram » 25 maj 2024, 18:34

alemsa je napisao/la:
25 maj 2024, 18:25
Mogli je napisao/la:
25 maj 2024, 18:18


Sta je sa Phoenixom pa tamo mnogi sele trenutno? Kao top grad.
Ma zato sto je top grad, bio sam dva-puta po mjesec dana, da sam mogo osto bi/preselio. Najjaci grad od ovih vecih gradova (u smislu guzve, mrake i ostalog), nea previse ljudi a sve blizu (u 15 minuta voznje). Ljudi bas rega, prijateljski nastrojeni/tolerantni neki mix liberala i republikanaca/tj. izmedju, plus ti Vegas i San Diego relativno blizu.. Jedino sto je vruce, zemlja gori a nigdje hlada, al' jeb aji ga
Jesi siguran da si bio u Phoenixu? Rodjak iz Tucsona kaze nalik Mad max.

samoposmatram
Postovi: 5433
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la samoposmatram » 25 maj 2024, 18:36

redbull93 je napisao/la:
25 maj 2024, 18:06
samoposmatram je napisao/la:
25 maj 2024, 16:34
redbull93 je napisao/la:
25 maj 2024, 16:15
Razlika izmedju pravne drzave i ove buranije na balkanu, sto su vec svi sa videa pokupili otkaze u firmama i pokrenuta istraga gdje mogu biti kaznjeni od 100.000€ do 6 mj. zatvora.

Kako sam upratio ovo su neki bogatuni sve, koji na nekom privatnom ostrvu na zabavi ovo uradili. Da se razumijemo, ono sto svabe trpe u svojoj drzavi, mi bi do sada zapalili sve zajedno sa drzavom.
To je sitna buranija. Takozvani bogati od kredita. Vidis po prilozenom da nemogu ni lopatom ni olovkom baratati. U Njemackoj nema privatnih ostrva.
Ma to sam i mislio, nisu neki milioneri, ali neke pozicije pic.ke materne. Uglavnom, uvijek u dhl mogu :mrgreen:
Lako im se po otocima kurciti. Bujrum iza zeljeznicke u Hamburgu pa pjevaj. Onaj debeli bi zbog razvaljenog supka promjenio spol.

Avatar
alemsa
Postovi: 24523
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 25 maj 2024, 18:44

samoposmatram je napisao/la:
25 maj 2024, 18:34

Jesi siguran da si bio u Phoenixu? Rodjak iz Tucsona kaze nalik Mad max.
Da, prvi put malo izvan Phx, k'o u Sarajevu na Ilidzi ili nesto, ali sam isao po citav gradu, drugi put bas u gradu kod Scottsdale (to im je dio grada gdje najvise desavanja, nocni zivot itd.). Ne znam kako ko dozivljava, meni bio extra u svakom aspektu. To za mad max pa jebga grad u pustinji, sve kamen, beton i pjesak ali napravili su lijepo palme na svakom cosku i tako to. Tucson je mal, meni bezze doduse samo sam prolazio kroz njeg stao da jedem, naspem goriva i tako to.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

samoposmatram
Postovi: 5433
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la samoposmatram » 25 maj 2024, 18:48

alemsa je napisao/la:
25 maj 2024, 18:44
samoposmatram je napisao/la:
25 maj 2024, 18:34

Jesi siguran da si bio u Phoenixu? Rodjak iz Tucsona kaze nalik Mad max.
Da, prvi put malo izvan Phx, k'o u Sarajevu na Ilidzi ili nesto, ali sam isao po citav gradu, drugi put bas u gradu kod Scottsdale (to im je dio grada gdje najvise desavanja, nocni zivot itd.). Ne znam kako ko dozivljava, meni bio extra u svakom aspektu. To za mad max pa jebga grad u pustinji, sve kamen, beton i pjesak ali napravili su lijepo palme na svakom cosku i tako to. Tucson je mal, meni bezze doduse samo sam prolazio kroz njeg stao da jedem, naspem goriva i tako to.
Dobro on je stariji. Besika prije 10. Kaze puno nasilja i bezkucnika. Reko citav ti kontinent takav.

Ja ljeto bez rijeke nemogu. Ima li tamo kupalista na rijekama kao u nas?

Avatar
feniksptica
Postovi: 15686
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la feniksptica » 25 maj 2024, 18:58

tuzlak1987 je napisao/la:
25 maj 2024, 16:45
Oni mogu otjerati strance ali ako naprave neke robote koji bi im radili za strance jer se njima ne rade svi poslovi.
A i kada rade isti posao kao stranac dobiju bolje uslove i imaju nasljedje od roditelja.
Ma sve poslove sto govore nasi da Njemci nece radit ono rade, pogotovo je to izrazeno u manjim mjestima. I trgovina i brza pošta i njega sve.
U vecim mjestima gdje imaju vise mogućnosti dosta je vise dostupnih mjesta za "slabije" poslove pa se stice taj utisak.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
alemsa
Postovi: 24523
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 25 maj 2024, 19:01

samoposmatram je napisao/la:
25 maj 2024, 18:48

Dobro on je stariji. Besika prije 10. Kaze puno nasilja i bezkucnika. Reko citav ti kontinent takav.

Ja ljeto bez rijeke nemogu. Ima li tamo kupalista na rijekama kao u nas?
Neas u Phx, ni rijeke ni shume nista, ravna ploca :rol: Imaju jezero jedno sat+ vremena voznje udaljeno, ostalo bazen. Houston ima more (relativno blizu) jezera itd.

To za beskucnike, klosare pa mora biti ali relativno malo poredeci sa ostalim velikim gradovima. Pa jebte u San Franciscu svako 10 metara ljudsko go.vno, nedaju beskucnicama da seru u objektima i sta ce ljudi po ulici seru/gdje stignu.

.
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 25 maj 2024, 19:15, ukupno mijenjano 2 puta.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Asteriks
Postovi: 14416
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 25 maj 2024, 19:13

slika

Uvoz pšenice naše zemlje za 9 mjeseci prošle godine. Ovo se mora regulisat jer imamo uslove.

Ako se već mora uvoziti, onda se dijelom okrenut Rumuniji, jer su ionako veći proizvođači od Mađara.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 25 maj 2024, 19:15, ukupno mijenjano 1 put.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Avatar
Mogli
Postovi: 1117
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mogli » 25 maj 2024, 19:14

alemsa je napisao/la:
25 maj 2024, 19:01
samoposmatram je napisao/la:
25 maj 2024, 18:48

Dobro on je stariji. Besika prije 10. Kaze puno nasilja i bezkucnika. Reko citav ti kontinent takav.

Ja ljeto bez rijeke nemogu. Ima li tamo kupalista na rijekama kao u nas?
Neas u Phx, ni rijeke ni shume nista, ravna ploca :rol: Imaju jezero jedno sat+ vremena voznje udaljeno, ostalo bazen. Houston ima more (relativno blizu) jezera itd.

To za beskucnike, klosare pa mora biti ali relativno malo poredeci sa ostalim velikim gradovima. Pa jebte u San Franciscu svako 10 metara ljudsko go.vno, nedaju beskucnicama da seru u objektima i sta ce ljudi po ulici seru/gdje stignu.
Jesi bio na Aljasci kad? Kakvo je tamo stanje?

samoposmatram
Postovi: 5433
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la samoposmatram » 25 maj 2024, 19:15

alemsa je napisao/la:
25 maj 2024, 19:01
samoposmatram je napisao/la:
25 maj 2024, 18:48

Dobro on je stariji. Besika prije 10. Kaze puno nasilja i bezkucnika. Reko citav ti kontinent takav.

Ja ljeto bez rijeke nemogu. Ima li tamo kupalista na rijekama kao u nas?
Neas u Phx, ni rijeke ni shume nista, ravna ploca :rol: Imaju jezero jedno sat+ vremena voznje udaljeno, ostalo bazen. Houston ima more (relativno blizu) jezera itd.

To za beskucnike, klosare pa mora biti ali relativno malo poredeci sa ostalim velikim gradovima. Pa jebte u San Franciscu svako 10 metara ljudsko go.vno, nedaju beskucnicama da seru u objektima i sta ce ljudi po ulici seru/gdje stignu.
To je sigurno vise ona narkomanska nuzda. Ko je bio u tom paklu, zna koji je merak.

Hajd reci iskreno. Pogodil te ova ikad?

Avatar
alemsa
Postovi: 24523
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 25 maj 2024, 19:16

Mogli je napisao/la:
25 maj 2024, 19:14


Jesi bio na Aljasci kad? Kakvo je tamo stanje?
Nisam tamo, u SF kad se nisam upiso jebte, imaju onaj park, stvarno beton na brdu a vidis cijeli grad na dlanu ruke, nonstop pun u 7 ujutru ili 2 ujutru, raja cuga, duva ovo ono. I ima tu wc, ali znas kako je kad pijes pivu, dok smo do grada, zajmi me, kazem staj na semaforu, vidim neki objekat/hotel nesto je bilo, neda mi onaj u wc, ma pustaj je bo te otac vidis da nisam beskucnik, upisa se, jedva me pusti
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2364
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 25 maj 2024, 19:22

tuzlak1987 je napisao/la:
25 maj 2024, 16:45
Oni mogu otjerati strance ali ako naprave neke robote koji bi im radili za strance jer se njima ne rade svi poslovi.
A i kada rade isti posao kao stranac dobiju bolje uslove i imaju nasljedje od roditelja.
Otjerat ce ih nikad, tipicna bogata imigracijska drzava i volimo je

Avatar
alemsa
Postovi: 24523
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 25 maj 2024, 19:33

samoposmatram je napisao/la:
25 maj 2024, 19:15

To je sigurno vise ona narkomanska nuzda. Ko je bio u tom paklu, zna koji je merak.

Hajd reci iskreno. Pogodil te ova ikad?
Ne znam ni sto zive po SF (a stvarno ih ima bruku), kad je najskuplji grad. Piva u kaficu $12.

SF najvise podsjeca na Sarajevo, 11km sa 11km, tramvaj prolazi kroz grad. Minus derpei i beskucnici (ne u smislu da je to minus, nego da u SA nema toliko).
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
TefalTava
Postovi: 147
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la TefalTava » 25 maj 2024, 19:50

tuzlak1987 je napisao/la:
25 maj 2024, 17:05
Al KFC los onaj kod BCC-a. Za djece srednjoskolaca idealan sto vole tu junk food misle da su face i to :mrgreen:

Ona kola izlapila ko ono kad kod kuce imas neku pa otvorio je prije 5 dana i ostalo malo.

Al tako je i kod Svaba, ako nije i gori Mek i tako to.
zato sto kola u tom KFCu je najsvježija koju ces u svom životu probati, jer se pravi odmah iza refill fontane

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.