Nema vam dalje od prvog kola…
Premijer liga BiH - aktuelno
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Strah me i pomislit sta bi bilo da nas nisu spasavali od Ceferina...
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U Malaku obavljen razgovor, ali su htjeli iste uslove koje ima u Želji, a to je kada se proda da agenciji ide 70%, a nama 30%. Naši nisu pristali na to, neko mu ponudili ugovor na dvije godine i da agencija dobije 15% nakon prodaje. Ovi se nesto neckali i naši odbili jer smo kaparisali nekog stranca, kažu glava boli kakav igrac. Misli ovi iz agencije da smo mi u gabuli kao naši štićenici. A sto se tice njih vjerovali ili ne, neka pitaju svoje u upravi da li je ovo istinaHordasOdMalena je napisao/la: ↑01 jun 2025, 17:45Ne zna to niko od ove balavurdije. Najnaivniji navijači, botovi će ih uvjeriti da je sutra četvrtak.obrijanopile je napisao/la: ↑01 jun 2025, 17:42Agencija koja vodi Al Jabera kontaktirala FK Sarajevo u vezi prelaska istog iz B tima Sarajeva u prvi tim, ali je ponuda odbijena. Nije zanimljiv prvoj ekipi, info 100%provjeren i istinit![]()
Evo i oni tebe selame!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prelistao sam sve drustvene mreze i bukvalno niti jedan slican komentar navijaca Veleža nisam procitao. Cak sta vise, Mlinki se svi zahvaljuju, bio je ok momak, bez ikakvih ekscesa dok je bio u nas. Jucer mu se cijeli stadion zahvalio.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑01 jun 2025, 17:37Lijepe Bgm zelje navijaca Veleza u vidu povreda i lomova noge igracu bez kojeg bi ispali iz lige davno i koji im je donio ozbiljne pare
Siluj ih Mlinaricu prvom prilikom nemoj žaliti sekunde
Fino vam covjek kaze "Znao sam gdje zelim biti"
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam da li su to pojedinci ali kad udjoh u vas fb maloprije ne bi mi dobro,Radovac nije imao onakav tretman.Mozda brisu komentareRodjeni81 je napisao/la: ↑01 jun 2025, 17:55Prelistao sam sve drustvene mreze i bukvalno niti jedan slican komentar navijaca Veleža nisam procitao. Cak sta vise, Mlinki se svi zahvaljuju, bio je ok momak, bez ikakvih ekscesa dok je bio u nas. Jucer mu se cijeli stadion zahvalio.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑01 jun 2025, 17:37Lijepe Bgm zelje navijaca Veleza u vidu povreda i lomova noge igracu bez kojeg bi ispali iz lige davno i koji im je donio ozbiljne pare
Siluj ih Mlinaricu prvom prilikom nemoj žaliti sekunde
Fino vam covjek kaze "Znao sam gdje zelim biti"
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Izvrstan posao. Pitari opet dovode kojekakav otpad s dna lige, a pijaĆari rasprodaju sve što ih je držalo iznad vode 
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vuciceva skola. Nema nikakve razlike izmedju njih i ćacija.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑01 jun 2025, 17:36Bez imalo trollanja, odakle sad odjednom te informacije?gegenpressing je napisao/la: ↑01 jun 2025, 17:20Pa mućkali sa isplatama.Senijad ih povalio.Opet im Vico spašavao guzove preko Čeferina.Dobro je to naplatio.jointunija je napisao/la: ↑01 jun 2025, 09:18Zna li iko od ove balavurdije,zašto je UEFA kaznila fks?
Ili je i to otišlo pod tepih?
Pitam za druga
Izvukao im je uslov na par godina,vidjet ćemo šta SIPA veli.
Vidim na forumu se samo o ovome diskutuje zadnjih par stranica.
GrbaviĆACI
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U svemu se porede sa nama.Herson je napisao/la: ↑01 jun 2025, 16:12Imaju najuslovniji stadion u državi, igraju najbolju sezonu zadnjih nekoliko godina, uvećavaju im posjetu od prvog kola i opet neznatna razlika u posjeti u poređenju sa Sarajevom.
Prisjetimo se samo onih 14.000 protiv Zrinskog sa početka sezone.![]()
Kako ih nije blam objaviti ovu tabelu...
Veliko veliko Sarajevo!
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cak i derbi se vise odigrao na Kosevu. I 40k razlike neznatna razlika.. da se nije poklopilo sa derbijima ne bi vas ni 90k bilo..Herson je napisao/la: ↑01 jun 2025, 16:12Imaju najuslovniji stadion u državi, igraju najbolju sezonu zadnjih nekoliko godina, uvećavaju im posjetu od prvog kola i opet neznatna razlika u posjeti u poređenju sa Sarajevom.
Prisjetimo se samo onih 14.000 protiv Zrinskog sa početka sezone.![]()
Kako ih nije blam objaviti ovu tabelu...
Vama je isto najbolja sezona u zadnjih 10ak godina. Pod Mirvicem ubjedljivo, zvucna pojacanja..
Ali eto poklopi se svake godine da smo najgledaniji.
- HordasOdMalena
- Postovi: 3829
- Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znam najmanje tri bivša im predsjednika koji su pisali na forumu. Kud ćeš dalje, svake godine im @dokoljenko sa novim profilom prodaje maglu. Ponekad aktiviraju botove sa standardnom pričom kako je Sarajevo u raspadu, a njima dolaze milioni, kamioni.obrijanopile je napisao/la: ↑01 jun 2025, 17:55U Malaku obavljen razgovor, ali su htjeli iste uslove koje ima u Želji, a to je kada se proda da agenciji ide 70%, a nama 30%. Naši nisu pristali na to, neko mu ponudili ugovor na dvije godine i da agencija dobije 15% nakon prodaje. Ovi se nesto neckali i naši odbili jer smo kaparisali nekog stranca, kažu glava boli kakav igrac. Misli ovi iz agencije da smo mi u gabuli kao naši štićenici. A sto se tice njih vjerovali ili ne, neka pitaju svoje u upravi da li je ovo istinaHordasOdMalena je napisao/la: ↑01 jun 2025, 17:45Ne zna to niko od ove balavurdije. Najnaivniji navijači, botovi će ih uvjeriti da je sutra četvrtak.obrijanopile je napisao/la: ↑01 jun 2025, 17:42Agencija koja vodi Al Jabera kontaktirala FK Sarajevo u vezi prelaska istog iz B tima Sarajeva u prvi tim, ali je ponuda odbijena. Nije zanimljiv prvoj ekipi, info 100%provjeren i istinit![]()
Da ne zaboravimo djecu iz Srebrenika.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."
-
killafrommanilla
- Postovi: 4329
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Odlican posao Veleza i finansijski i po procentima. Samo pripaziti da sve isplate regularno i da ne budemo dio te istrage o isplatama na crno.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
@kobilasepomamila cuj vi da ne budete dio istrage
Pa vas ce jos malo arheolozi iztrazivati
Pa vas ce jos malo arheolozi iztrazivati
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Standardno svake sezone. Najveci
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kazem ja da razlike nema. Dobro su vas zemunci izdresirali
What is unusual in Vučić's case is his obsession with numbers. He hires I don't know who, some phantom experts, he mentions some software that doesn't exist and refers to those findings as something that should blind our eyes and convince us that it is correct and exact," explains our interlocutor.
He adds that Vučić is primarily addressing those who trust him more than their own eyes and common sense. "It's the simplest, if he communicates with anyone who critically communicates what is served to him, everything he says would not make any sense. As it doesn't
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da te bodre sve generacije, dio je nase kulture i tradicije
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
bordobijeli
- Postovi: 18312
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa mi da računamo kup i europu imali bi posjeu 150 000 +
Što se tice Mlinarića ok igrac ,dobar scorer ,plemenie tehnike , nije neki da raznosi brzinom i snagom al zna igrati i zabiti. Ne treba očekivati previše al bit će on ok.
Što se tice Mlinarića ok igrac ,dobar scorer ,plemenie tehnike , nije neki da raznosi brzinom i snagom al zna igrati i zabiti. Ne treba očekivati previše al bit će on ok.
- Combattente87
- Postovi: 1393
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa Borac da računa evropu imao bi 40 do 50 hiljada više, a i ovo da je Velež imao više gledalaca po utakmici od Borca je krajnje sumnjivo, al hajd....bordobijeli je napisao/la: ↑01 jun 2025, 18:27Pa mi da računamo kup i europu imali bi posjeu 150 000 +
Što se tice Mlinarića ok igrac ,dobar scorer ,plemenie tehnike , nije neki da raznosi brzinom i snagom al zna igrati i zabiti. Ne treba očekivati previše al bit će on ok.
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Treba cestitati i FKS na odlicnom “poslu” i uzimanju najboljeg igraca iz filijale. Nedavno su vas iskoristili u Vrapcicima da Mirvic napravi zrtvu i predstavu za svoje ovce. Kad god im nesto zatreba, filijala je tu. Sve najbolje svakako odavno uzimaju i na kraju vas nabiju nogom. Inace, u slobodno vrijeme te utakmice zovete valjda derbi Bosne i Hercegovine.killafrommanilla je napisao/la: ↑01 jun 2025, 18:12Odlican posao Veleza i finansijski i po procentima. Samo pripaziti da sve isplate regularno i da ne budemo dio te istrage o isplatama na crno.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zadovoljan poslom sa Mlinarićem 
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.



