FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Kolko sam ja razumio ni trener nije najzadovoljniji. Rano je da se bilo šta zaključuje
Re: FK Željezničar
Moze li neko da mi izdvoji najbolje i one koji su podbacili, nisam gledao.
Re: FK Željezničar
Bit će intersantno vidjeti hoćemo li nastaviti igrati 4-4-2 ili je ovo samo privremeno za ovu utakmicu.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Kao ovi političari kada prođu na izborima, sigurni 4 godine, tako se i oni sad ne moraju brinutiAhmedNurudin je napisao/la: ↑20 jan 2026, 17:32Rakićev ugovor traje do ljeta 2028. Koningsov i Pejićev do ljeta 2027.KrajinaTm87 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 17:27Na koliko su Rakic Konings i Pejic potpisali odnosno koliko ih jos moramo trpiti ?? Nevjerovatno kakvi su se prljavi poslovi radili kad su takvi "talenti" potpisali za nas... Hvala ti Adzeme
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1653
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1328
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ja sam se malo vise fokusirao na ovu 3 novih igraca.
Nastic,Prokop i Pejicev pokusaj da nas zavara,da zaboravimo....
Nastic se vidi u postavljanju i brzini reakcije da je klasa.
Prokop mi na prvu se ucini fizicki cudan na terenu. Ne znam jel on uopste zadnji vezni,ali kako sam ga poceo sve vise pratiti,vidim frajeru svaki dodir sa loptom odlican,brzo je konyrolise,ide naprijed. Mozda zvuci glupo ali mi na terenu djelovao kao Pirlo.
Meni je skroz dobar utisak ostavio. Nema problem sa kontrolom lopte. Brzo on nju smiri i stavi u funkciju za bilo sta. Imao je 2nputa ono losu procijenu nazad ali to je malo do uigranosti.
Glava mu je brza,brzo reaguje kad je pod pritiskom. Ne znam sad koliko je on brz,ali meni se svidio ovako na prvu.
Nastic,Prokop i Pejicev pokusaj da nas zavara,da zaboravimo....
Nastic se vidi u postavljanju i brzini reakcije da je klasa.
Prokop mi na prvu se ucini fizicki cudan na terenu. Ne znam jel on uopste zadnji vezni,ali kako sam ga poceo sve vise pratiti,vidim frajeru svaki dodir sa loptom odlican,brzo je konyrolise,ide naprijed. Mozda zvuci glupo ali mi na terenu djelovao kao Pirlo.
Meni je skroz dobar utisak ostavio. Nema problem sa kontrolom lopte. Brzo on nju smiri i stavi u funkciju za bilo sta. Imao je 2nputa ono losu procijenu nazad ali to je malo do uigranosti.
Glava mu je brza,brzo reaguje kad je pod pritiskom. Ne znam sad koliko je on brz,ali meni se svidio ovako na prvu.
Re: FK Željezničar
Prokop je pozicija prvenstveno osmice ili desetke. Ono što nam je falilo cijelu polusezonu. Još dok ga suigrači skontaju bit će to dobro. On i Erick dobro djeluju na sredini.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Temelji kreču od pozicije broj 1, al slažem se da nažalost ima mnogo pozicija koje igraju slow motion fudbal.godrina je napisao/la: ↑20 jan 2026, 18:07Vala ja se malo osipam na to "moderno". Izvodimo aut 3 minute, igramo protiv sloge i posusja 8 utakmica u sezoni a problem nam golman jer ne igra nogom k'o onaj u barseloni. Hajmo mi krenut od temelja pa onda te finese rjesavat.Valter je napisao/la: ↑20 jan 2026, 17:37Imamo staromodan tip golmana što nas jako usporava. Sporo misle, kada dođu u posjed treba godina da se riješe lopte. Nema ozbilne ekipe bez modernijeg golmana. Hoću da vjerujem se Stojanović mnogo bolje vidi od stručnjaka Adžema ko od postojećih igrača možda može a ko nema šanse da ikada mogne. Golman Pazaraca igrao keca na Želju. Sve u svemu za prvu tekmu bilo je neke trke i pasova.
Re: FK Željezničar
Prokop je klasa. Imate Jackpot to vam garantujem. Pratim ga sigurno vec 7-8 godina. Iskreno iznenadio me transferom u Bosnu. Uglavnom klasa igrac, jos ako se dogovore i oko napadaca sto sam cuo, bice topBarbareZeljin je napisao/la: ↑20 jan 2026, 18:22Ja sam se malo vise fokusirao na ovu 3 novih igraca.
Nastic,Prokop i Pejicev pokusaj da nas zavara,da zaboravimo....
Nastic se vidi u postavljanju i brzini reakcije da je klasa.
Prokop mi na prvu se ucini fizicki cudan na terenu. Ne znam jel on uopste zadnji vezni,ali kako sam ga poceo sve vise pratiti,vidim frajeru svaki dodir sa loptom odlican,brzo je konyrolise,ide naprijed. Mozda zvuci glupo ali mi na terenu djelovao kao Pirlo.
Meni je skroz dobar utisak ostavio. Nema problem sa kontrolom lopte. Brzo on nju smiri i stavi u funkciju za bilo sta. Imao je 2nputa ono losu procijenu nazad ali to je malo do uigranosti.
Glava mu je brza,brzo reaguje kad je pod pritiskom. Ne znam sad koliko je on brz,ali meni se svidio ovako na prvu.
- Ferroviere1987
- Postovi: 700
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
A ja bas neki dan pominjem da nam je potreban veznjak tipa Savic iz borca i onda dodje Dominik magija kad primi loptu i krene zujat masina, boga mi vecina ga ismijava na forumu radi prezimena al mislim da ce se dosta puta cut sa razglasa
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1328
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Vidi se da zna ovako na prvu. Jos ako bude imao kvalitetnije suigrace. Hvala svakako na informacijama.Hazre je napisao/la: ↑20 jan 2026, 18:31Prokop je klasa. Imate Jackpot to vam garantujem. Pratim ga sigurno vec 7-8 godina. Iskreno iznenadio me transferom u Bosnu. Uglavnom klasa igrac, jos ako se dogovore i oko napadaca sto sam cuo, bice topBarbareZeljin je napisao/la: ↑20 jan 2026, 18:22Ja sam se malo vise fokusirao na ovu 3 novih igraca.
Nastic,Prokop i Pejicev pokusaj da nas zavara,da zaboravimo....
Nastic se vidi u postavljanju i brzini reakcije da je klasa.
Prokop mi na prvu se ucini fizicki cudan na terenu. Ne znam jel on uopste zadnji vezni,ali kako sam ga poceo sve vise pratiti,vidim frajeru svaki dodir sa loptom odlican,brzo je konyrolise,ide naprijed. Mozda zvuci glupo ali mi na terenu djelovao kao Pirlo.
Meni je skroz dobar utisak ostavio. Nema problem sa kontrolom lopte. Brzo on nju smiri i stavi u funkciju za bilo sta. Imao je 2nputa ono losu procijenu nazad ali to je malo do uigranosti.
Glava mu je brza,brzo reaguje kad je pod pritiskom. Ne znam sad koliko je on brz,ali meni se svidio ovako na prvu.
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kockice da se spoje i sve super, botovi sto se ne javljate?
nek crknu dusmani, najjaci smo
Re: FK Željezničar
Bravo Zeljo lijepa uvodna proba protiv ozbiljnog protivnika
Opusteno raja bice to sve dobro
Drago mi je zbog Sabica, jer i on zasluzan za gol i nadam se da ce igrati desno krilo umjesto Koningsa u kojem ne vidm nista
Steta precke Krpica, ako bude ozbiljan treba ostati
Konings najbolje nel kupi stvari, bolje nekog mladjeg forsirati
To je neko moje misljenje, a mozda se desi neko cudo pa proigra
Opusteno raja bice to sve dobro
Drago mi je zbog Sabica, jer i on zasluzan za gol i nadam se da ce igrati desno krilo umjesto Koningsa u kojem ne vidm nista
Steta precke Krpica, ako bude ozbiljan treba ostati
Konings najbolje nel kupi stvari, bolje nekog mladjeg forsirati
To je neko moje misljenje, a mozda se desi neko cudo pa proigra
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Tačno se vidi da su i on i Nastić iznad ostatka ekipe. Ali uz njih se moglo vidjeti da i neki drugi igrači "nešto znaju" pa odigraju i brzo i precizno i kreativno. Ovdje je danas falio Deni, i mislim da će sa njim to još mnogo bolje izgledati. A tu je i ovaj mali iz Arsenala, ako bude šta od njega. Radovac i Erik spori baš.BarbareZeljin je napisao/la: ↑20 jan 2026, 18:42Vidi se da zna ovako na prvu. Jos ako bude imao kvalitetnije suigrace. Hvala svakako na informacijama.Hazre je napisao/la: ↑20 jan 2026, 18:31Prokop je klasa. Imate Jackpot to vam garantujem. Pratim ga sigurno vec 7-8 godina. Iskreno iznenadio me transferom u Bosnu. Uglavnom klasa igrac, jos ako se dogovore i oko napadaca sto sam cuo, bice topBarbareZeljin je napisao/la: ↑20 jan 2026, 18:22Ja sam se malo vise fokusirao na ovu 3 novih igraca.
Nastic,Prokop i Pejicev pokusaj da nas zavara,da zaboravimo....
Nastic se vidi u postavljanju i brzini reakcije da je klasa.
Prokop mi na prvu se ucini fizicki cudan na terenu. Ne znam jel on uopste zadnji vezni,ali kako sam ga poceo sve vise pratiti,vidim frajeru svaki dodir sa loptom odlican,brzo je konyrolise,ide naprijed. Mozda zvuci glupo ali mi na terenu djelovao kao Pirlo.
Meni je skroz dobar utisak ostavio. Nema problem sa kontrolom lopte. Brzo on nju smiri i stavi u funkciju za bilo sta. Imao je 2nputa ono losu procijenu nazad ali to je malo do uigranosti.
Glava mu je brza,brzo reaguje kad je pod pritiskom. Ne znam sad koliko je on brz,ali meni se svidio ovako na prvu.
Siguran sam da će se ova ekipa i uigrati, ali i igrački dodatno pojačati do početka sezone.
- Bersaga
- Postovi: 1135
- Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
- Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Prvo poluvrijeme bukvalno ništa, jedino slobodnjak Alića vrijedan pomena. S obje strane bezveze.
Drugo poluvrijeme dosta bolje, življe. Opet stara boljka, realizacija. Krpić i Vini imali odlične šanse ali preko gola. Prvi šut u okvir gola je i kumovao za gol. Znači prvi šut u okvir gola tek u 80. minuti. Slaba reakcija golmana ali i to ne možeš isprovocirati ako šutaš pored i iznad gola.
Vini najbolji bio. Nastić i Prokop oke, smireni, znaju lopte. Konings, Rakić, Jaganjac i Pejić su preloši, ne vidim da njih iko može vratiti u život. Treba nam napadač pod hitno ili ćemo nastaviti patnju za postizanje gola.
Meni je zanimljiva stvar bila ulazak bekova u sredinu, Odinaka i Nastić su to radili. Ako neko prati Arsenal, kao Arteta što je radio sa Zinčenkom, Whiteom i ostalim. U par navrata je odlično izgledalo i lahko se prelazilo na protivničku polovinu.
Odbranu ćemo nekako i zategnuti ali napad bez pravog napadača nećemo nikad. Koliko god da košta ali bolje je imati jednog napadača kako Bog zapovijeda nego skupinu koju čine Krpić, Rakić, Jaganjac, Pejić i Konings.
Drugo poluvrijeme dosta bolje, življe. Opet stara boljka, realizacija. Krpić i Vini imali odlične šanse ali preko gola. Prvi šut u okvir gola je i kumovao za gol. Znači prvi šut u okvir gola tek u 80. minuti. Slaba reakcija golmana ali i to ne možeš isprovocirati ako šutaš pored i iznad gola.
Vini najbolji bio. Nastić i Prokop oke, smireni, znaju lopte. Konings, Rakić, Jaganjac i Pejić su preloši, ne vidim da njih iko može vratiti u život. Treba nam napadač pod hitno ili ćemo nastaviti patnju za postizanje gola.
Meni je zanimljiva stvar bila ulazak bekova u sredinu, Odinaka i Nastić su to radili. Ako neko prati Arsenal, kao Arteta što je radio sa Zinčenkom, Whiteom i ostalim. U par navrata je odlično izgledalo i lahko se prelazilo na protivničku polovinu.
Odbranu ćemo nekako i zategnuti ali napad bez pravog napadača nećemo nikad. Koliko god da košta ali bolje je imati jednog napadača kako Bog zapovijeda nego skupinu koju čine Krpić, Rakić, Jaganjac, Pejić i Konings.
Zadnja izmjena: Bersaga, dana/u 20 jan 2026, 19:36, ukupno mijenjano 1 put.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.
-
Hansestadt
- Postovi: 3716
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kellogg's isti, mlitav ko u mlijeku
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Koliko sam vidio,Vini je stativu pogodio,a Janje je najagilniji bio,što se špiceva tiče.Bersaga je napisao/la: ↑20 jan 2026, 19:32Prvo poluvrijeme bukvalno ništa, jedino slobodnjak Alića vrijedan pomena. S obje strane bezveze.
Drugo poluvrijeme dosta bolje, življe. Opet stara boljka, realizacija. Krpić i Vini imali odlične šanse ali preko gola. Prvi šut u okvir gola je i kumovao za gol. Znači prvi šut u okvir gola tek u 80. minuti. Slaba reakcija golmana ali i to ne možeš isprovocirati ako šutaš pored i iznad gola.
Vini najbolji bio. Nastić i Prokop oke, smireni, znaju lopte. Konings, Rakić, Jaganjac i Pejić su preloši, ne vidim da njih iko može vratiti u život. Treba nam napadač pod hitno ili ćemo nastaviti patnju za postizanje gola.
Meni je zanimljiva stvar bila ulazak bekova u sredinu, Odinaka i Nastić su to radili. Ako neko prati Arsenal, kao Arteta što je radio sa Zinčenkom, Whiteom i ostalim. U par navrata je odlično izgledalo i lahko se prelazilo na protivničku polovinu.
Odbranu ćemo nekako i zategnuti ali napad bez pravog napadača nećemo nikad. Koliko god da košta ali bolje je imati jednog napadača kako Bog zapovijeda nego skupinu koju čine Krpić, Rakić, Jaganjac, Pejić i Konings.
Dobro zapažanje,ulazak bekova na zadnjeg veznog.
Brohra ribo se...
- Bersaga
- Postovi: 1135
- Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
- Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Blizu je bilo, provjerit ćemo kad Mirza izbaci izvještajgegenpressing je napisao/la: ↑20 jan 2026, 19:46Koliko sam vidio,Vini je stativu pogodio,a Janje je najagilniji bio,što se špiceva tiče.Bersaga je napisao/la: ↑20 jan 2026, 19:32Prvo poluvrijeme bukvalno ništa, jedino slobodnjak Alića vrijedan pomena. S obje strane bezveze.
Drugo poluvrijeme dosta bolje, življe. Opet stara boljka, realizacija. Krpić i Vini imali odlične šanse ali preko gola. Prvi šut u okvir gola je i kumovao za gol. Znači prvi šut u okvir gola tek u 80. minuti. Slaba reakcija golmana ali i to ne možeš isprovocirati ako šutaš pored i iznad gola.
Vini najbolji bio. Nastić i Prokop oke, smireni, znaju lopte. Konings, Rakić, Jaganjac i Pejić su preloši, ne vidim da njih iko može vratiti u život. Treba nam napadač pod hitno ili ćemo nastaviti patnju za postizanje gola.
Meni je zanimljiva stvar bila ulazak bekova u sredinu, Odinaka i Nastić su to radili. Ako neko prati Arsenal, kao Arteta što je radio sa Zinčenkom, Whiteom i ostalim. U par navrata je odlično izgledalo i lahko se prelazilo na protivničku polovinu.
Odbranu ćemo nekako i zategnuti ali napad bez pravog napadača nećemo nikad. Koliko god da košta ali bolje je imati jednog napadača kako Bog zapovijeda nego skupinu koju čine Krpić, Rakić, Jaganjac, Pejić i Konings.
Dobro zapažanje,ulazak bekova na zadnjeg veznog.
Jaganjac jeste pokretljivi od njih ali to i nije toliko teško. Previše želi sve sam i kroz igrača bi da može ikako. Krpić i Rakić su preteški, Pejić nema volje za životom. Konings je priča za sebe, nema te pozicije koja njemu može odgovarati.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 46 gostiju.


