FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Galchev ozbiljan igrač, Slaviša garantuje za njega

- pintol_TM87
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Volio bi da ti ne grijesis, al malog prvi put kad neko sastavi on je svoje u nasoj ligi zavrsio..daj boze da on zabije gola ove sezone..Hazre je napisao/la: ↑10 feb 2026, 22:56Samo polahko drug...dosta koji su se smijali i sprdali o Muharemu, vidjece klasu za ovu ligu...da zacepi nekim fino usta posto se plaho razumiju u nogometmuharemovicdzelo je napisao/la: ↑10 feb 2026, 22:40Efendić je bio jedan od najgorih po fizičkim parametrima pa je odlučeno da ostane u Stupčanici jer nam ne može pomoći. Šamar u nedjelju je došao u najboljem trenutku po nas.
Ćosić će morati na gol. Nema drugog rješenja da se riješi zaštićeno godište. Posebno ako dođu i pojačanja na desnom beku i na krilu, a trebala bi. Što se mene lično tiče očekujem Muharema odmah u napadu. Što sam gledao na treningu - sigurno će donijeti promjenu u timu i u načinu same igre.
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!
Re: FK Željezničar
“Patrik Gabriel Galchev sve je bliže Željezničaru.
Kako je potvrđeno za Faktor, preostale su još sitnice i Galchev će se uskoro pojaviti u našem glavnom gradu.
Radi se o 24-godišnjaku koji je rođen u Zaragozi, a ima i državljanstvo Bugarske. Nastupa na poziciji desnog beka i na Grbavici vjeruju da će biti veliko pojačanje.
Galchev je posljednji angažman imao u Levskom iz Sofije, a upisao je i šest nastupa za reprezentaciju Bugarske.”
Je li ko gledao ovog bugarina, prvi put sam cuo za njega danas kad ste pisali o njemu

Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 10 feb 2026, 23:46, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Patrik Gabriel Galchev sve je bliži Željezničaru.
Kako prenosi faktor, preostale su još sitnice i uskoro bi trebao potpisati ugovor.
Galchev ima 24 godine i igra na poziciji desnog beka i trebao bi predstavljati veliko pojačanje. Njegova tržišna vrijednost prema Transfermarktu iznosi 900.000€ i samim tim će postati najskuplji igrač lige.
Ima li istine?
Kako prenosi faktor, preostale su još sitnice i uskoro bi trebao potpisati ugovor.
Galchev ima 24 godine i igra na poziciji desnog beka i trebao bi predstavljati veliko pojačanje. Njegova tržišna vrijednost prema Transfermarktu iznosi 900.000€ i samim tim će postati najskuplji igrač lige.
Ima li istine?
Re: FK Željezničar
Sad je Sosic najskuplji, ako je istina imacemo dva najskuplja igraca u ligitiagofaria25 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 23:45Patrik Gabriel Galchev sve je bliži Željezničaru.
Kako prenosi faktor, preostale su još sitnice i uskoro bi trebao potpisati ugovor.
Galchev ima 24 godine i igra na poziciji desnog beka i trebao bi predstavljati veliko pojačanje. Njegova tržišna vrijednost prema Transfermarktu iznosi 900.000€ i samim tim će postati najskuplji igrač lige.
Ima li istine?
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Neće to potrajati. Čim onaj pitar bude pravio sljedeći update to ide dole.NoDi80 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 23:50Sad je Sosic najskuplji, ako je istina imacemo dva najskuplja igraca u ligitiagofaria25 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 23:45Patrik Gabriel Galchev sve je bliži Željezničaru.
Kako prenosi faktor, preostale su još sitnice i uskoro bi trebao potpisati ugovor.
Galchev ima 24 godine i igra na poziciji desnog beka i trebao bi predstavljati veliko pojačanje. Njegova tržišna vrijednost prema Transfermarktu iznosi 900.000€ i samim tim će postati najskuplji igrač lige.
Ima li istine?
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Hahahaha ma dobro, vidim ja transfermarkt i znam da se ga srezati, nego jel nas stvarno izabrao ispred ekipe iz Grcke?Levin je napisao/la: ↑10 feb 2026, 23:52Neće to potrajati. Čim onaj pitar bude pravio sljedeći update to ide dole.NoDi80 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 23:50Sad je Sosic najskuplji, ako je istina imacemo dva najskuplja igraca u ligitiagofaria25 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 23:45Patrik Gabriel Galchev sve je bliži Željezničaru.
Kako prenosi faktor, preostale su još sitnice i uskoro bi trebao potpisati ugovor.
Galchev ima 24 godine i igra na poziciji desnog beka i trebao bi predstavljati veliko pojačanje. Njegova tržišna vrijednost prema Transfermarktu iznosi 900.000€ i samim tim će postati najskuplji igrač lige.
Ima li istine?
Re: FK Željezničar
Meni ima smisla ali samo ako smo mu ponudili dobre uslove. Valjda za to imamo sad strateškog partnera.tiagofaria25 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 23:55Hahahaha ma dobro, vidim ja transfermarkt i znam da se ga srezati, nego jel nas stvarno izabrao ispred ekipe iz Grcke?
Edit : Možda još da se ispegla par stvari i ljekarski.
Zadnja izmjena: Levin, dana/u 11 feb 2026, 00:01, ukupno mijenjano 1 put.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
- muharemovicdzelo
- Postovi: 1300
- Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Po meni apsolutno nema dileme da li Ćosić treba dobiti šansu na golu. Zašto? Samo ću nabrojati par činjenica zašto smatram da treba da dobije priliku:
1. Prema trenutnom stanju Muftić neće produžiti saradnju i otići će besplatno na ljeto. Gledajući od ljeta do danas i nije nešto zaslužio da mu se ponudi bilo šta. Možda mjesto drugog golmana ako je spreman da sjedi na klupi.
2. Trebalo je biti jedinica. Muftić je u strašnom padu forme i moraju ga posaditi na klupu. To nije upitno ni u jednom momentu.
3. Puno je lakše riješiti problem koji imaš u polju kad je na golu zaštićeno godište. Sreća pa su prethodni dali dopuštenje treneru da radi šta hoće pa on lagano sjeba deal sa Zubanom i Berbićem.
4. Samo je kod nas problem da se igrač od 24 godine posadi na klupu a da šansu dobije 18-godišnjak.
5. Od ostalih igrača koji su zaštićeno godište nema hajra. Jaganjac je na posudbi i sigurno neće ostati. O Rakiću nema smisla ni da pričam. Kloc. Šabiću ako malo jače puhneš prema njemu odnese ga. Sad ćemo doći do Gojaka. Očigledno da ima tu nešto. Promijenila su se četiri trenera i on još nije dobio šansu. Što je najgore ja i danas smatram da odigra 180 minuta u komadu da će postati standardni član udarne jedanaestorke. Ko je bio na treningu vidio je kako ima lakoću u igri. Kontao sam da je sa Adžemom bio neki lični problem ali očigledno ima i do njega čim ne može da se nametne. Ako su Ado D. i Gušo ublehe, valjda je Stojanović kao neki renomirani stručnjak trebao da skonta da ima talenta u ekipi. Moguće da griješim ali sigurno da ima do njega nešto. Šta je to nešto? Pitanje je. Foče još nema. Efendić isto ništa. Korora isto čeka šansu.
Znači sa jedne strane su Ćosić, Gojak i Korora - probijanje leda i sa druge strane krpljenje i stalne rotacije sa igračima gdje sumnjam da će bilo koji od njih ostati u klubu poslije ljetnog prelaznog roka.
Da se ja pitam dileme ne bi bilo.
1. Prema trenutnom stanju Muftić neće produžiti saradnju i otići će besplatno na ljeto. Gledajući od ljeta do danas i nije nešto zaslužio da mu se ponudi bilo šta. Možda mjesto drugog golmana ako je spreman da sjedi na klupi.
2. Trebalo je biti jedinica. Muftić je u strašnom padu forme i moraju ga posaditi na klupu. To nije upitno ni u jednom momentu.
3. Puno je lakše riješiti problem koji imaš u polju kad je na golu zaštićeno godište. Sreća pa su prethodni dali dopuštenje treneru da radi šta hoće pa on lagano sjeba deal sa Zubanom i Berbićem.
4. Samo je kod nas problem da se igrač od 24 godine posadi na klupu a da šansu dobije 18-godišnjak.
5. Od ostalih igrača koji su zaštićeno godište nema hajra. Jaganjac je na posudbi i sigurno neće ostati. O Rakiću nema smisla ni da pričam. Kloc. Šabiću ako malo jače puhneš prema njemu odnese ga. Sad ćemo doći do Gojaka. Očigledno da ima tu nešto. Promijenila su se četiri trenera i on još nije dobio šansu. Što je najgore ja i danas smatram da odigra 180 minuta u komadu da će postati standardni član udarne jedanaestorke. Ko je bio na treningu vidio je kako ima lakoću u igri. Kontao sam da je sa Adžemom bio neki lični problem ali očigledno ima i do njega čim ne može da se nametne. Ako su Ado D. i Gušo ublehe, valjda je Stojanović kao neki renomirani stručnjak trebao da skonta da ima talenta u ekipi. Moguće da griješim ali sigurno da ima do njega nešto. Šta je to nešto? Pitanje je. Foče još nema. Efendić isto ništa. Korora isto čeka šansu.
Znači sa jedne strane su Ćosić, Gojak i Korora - probijanje leda i sa druge strane krpljenje i stalne rotacije sa igračima gdje sumnjam da će bilo koji od njih ostati u klubu poslije ljetnog prelaznog roka.
Da se ja pitam dileme ne bi bilo.
Zadnja izmjena: muharemovicdzelo, dana/u 11 feb 2026, 00:04, ukupno mijenjano 1 put.
- muharemovicdzelo
- Postovi: 1300
- Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Što se tiče Patrika ne žurite. Opcija je i priča se ali daleko od toga da je nešto riješeno i da su pružene ruke. Strpljenje i nadajmo se najboljem.
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Meni je na osnovu highlightsa jako interesantan. Naravno tu je samo najbolje od igrača. Konkurencija će mu vjerovatno biti samo Odinaka jer Trouppe navodno odlazi tako da ga očekujem kao startnu opciju. Može igrati više pozicija desno pa se možda otvori mogućnost i za neku formaciju sa 3 stopera i sa njim i Alićem kao WB. Prednost mu je što je već sarađivao sa Slavišom i sigurno mu trener zna i vrline i mane. Ima 24 godine pa nije ni neki izlazni transfer uz finu odštetu nerealna opcija, ali da mi ipak sačekamo da bude zvanično.NoDi80 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 23:43“Patrik Gabriel Galchev sve je bliže Željezničaru.
Kako je potvrđeno za Faktor, preostale su još sitnice i Galchev će se uskoro pojaviti u našem glavnom gradu.
Radi se o 24-godišnjaku koji je rođen u Zaragozi, a ima i državljanstvo Bugarske. Nastupa na poziciji desnog beka i na Grbavici vjeruju da će biti veliko pojačanje.
Galchev je posljednji angažman imao u Levskom iz Sofije, a upisao je i šest nastupa za reprezentaciju Bugarske.”
Je li ko gledao ovog bugarina, prvi put sam cuo za njega danas kad ste pisali o njemu
![]()
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Re: FK Željezničar
Budi iskren, gdje je tu je. Na dobrom je tragu.muharemovicdzelo je napisao/la: ↑11 feb 2026, 00:03Što se tiče Patrika ne žurite. Opcija je i priča se ali daleko od toga da je nešto riješeno i da su pružene ruke. Strpljenje i nadajmo se najboljem.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Jooj, da hoće taj mali stati na gol da vidimo kako će to u polju izgledati bez U21.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Patrik bi već bio pojačanje da se može nazvati pojačanjem
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
- Lokomotifa
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jesmo protiv Posušja bili loši, ali iznenađen sam izostankom klupske reakcije zbog odluke Luke Bilbije da nam ne dosudi penal u 95. minuti.
Gledam sinoć Zrinjski - Stupčanica i zbog istog položaja ruke onog Temima poništi se gol Stupčanici i to kod rezultata 1-0.
Opet nas sudijska organizacija ponižava, yebe nam Vico majku, a mi se poklopili ušima, okrenuli priču samo na naš loš nastup. Trebalo je odmah javno prozvati Čeferina i reći mu da ovo sve resetuje ili da ide odakle je došao.
O trajnoj suspenziji Luke Bilbije ne treba trošiti riječi. On ako ostane sudija treba ugasiti takmičenje. On nas je posebno ponizio, jer je pregledao snimak, vidio ruku i nije svirao penal. Dakle, NAMJERA 100% dokazana da ošteti FK Željezničar.
Nećemo šutnjom ništa postići, nemojte da ovu temu arhiviramo, previše je suđenje bitna stvar da sve halalimo.
Sutra svi na Grbavicu, idemo napuniti stadion i podsjetiti manekene za koga igraju!!!
Gledam sinoć Zrinjski - Stupčanica i zbog istog položaja ruke onog Temima poništi se gol Stupčanici i to kod rezultata 1-0.
Opet nas sudijska organizacija ponižava, yebe nam Vico majku, a mi se poklopili ušima, okrenuli priču samo na naš loš nastup. Trebalo je odmah javno prozvati Čeferina i reći mu da ovo sve resetuje ili da ide odakle je došao.
O trajnoj suspenziji Luke Bilbije ne treba trošiti riječi. On ako ostane sudija treba ugasiti takmičenje. On nas je posebno ponizio, jer je pregledao snimak, vidio ruku i nije svirao penal. Dakle, NAMJERA 100% dokazana da ošteti FK Željezničar.
Nećemo šutnjom ništa postići, nemojte da ovu temu arhiviramo, previše je suđenje bitna stvar da sve halalimo.
Sutra svi na Grbavicu, idemo napuniti stadion i podsjetiti manekene za koga igraju!!!
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
Re: FK Željezničar
Nama navijacima je problem sto igrace stavljamo ispred Zelje. Svako ima svog favorita, gura ga, kuka za njim, a Zeljo ispasta. Godinama …muharemovicdzelo je napisao/la: ↑11 feb 2026, 00:00Po meni apsolutno nema dileme da li Ćosić treba dobiti šansu na golu. Zašto? Samo ću nabrojati par činjenica zašto smatram da treba da dobije priliku:
1. Prema trenutnom stanju Muftić neće produžiti saradnju i otići će besplatno na ljeto. Gledajući od ljeta do danas i nije nešto zaslužio da mu se ponudi bilo šta. Možda mjesto drugog golmana ako je spreman da sjedi na klupi.
2. Trebalo je biti jedinica. Muftić je u strašnom padu forme i moraju ga posaditi na klupu. To nije upitno ni u jednom momentu.
3. Puno je lakše riješiti problem koji imaš u polju kad je na golu zaštićeno godište. Sreća pa su prethodni dali dopuštenje treneru da radi šta hoće pa on lagano sjeba deal sa Zubanom i Berbićem.
4. Samo je kod nas problem da se igrač od 24 godine posadi na klupu a da šansu dobije 18-godišnjak.
5. Od ostalih igrača koji su zaštićeno godište nema hajra. Jaganjac je na posudbi i sigurno neće ostati. O Rakiću nema smisla ni da pričam. Kloc. Šabiću ako malo jače puhneš prema njemu odnese ga. Sad ćemo doći do Gojaka. Očigledno da ima tu nešto. Promijenila su se četiri trenera i on još nije dobio šansu. Što je najgore ja i danas smatram da odigra 180 minuta u komadu da će postati standardni član udarne jedanaestorke. Ko je bio na treningu vidio je kako ima lakoću u igri. Kontao sam da je sa Adžemom bio neki lični problem ali očigledno ima i do njega čim ne može da se nametne. Ako su Ado D. i Gušo ublehe, valjda je Stojanović kao neki renomirani stručnjak trebao da skonta da ima talenta u ekipi. Moguće da griješim ali sigurno da ima do njega nešto. Šta je to nešto? Pitanje je. Foče još nema. Efendić isto ništa. Korora isto čeka šansu.
Znači sa jedne strane su Ćosić, Gojak i Korora - probijanje leda i sa druge strane krpljenje i stalne rotacije sa igračima gdje sumnjam da će bilo koji od njih ostati u klubu poslije ljetnog prelaznog roka.
Da se ja pitam dileme ne bi bilo.
Re: FK Željezničar
Kada malo pogledamo prelazni rok i sve sto se desava u klubu, ocito je sve ovo priprema za narednu sezonu.Samo imamo jedan veliki problem, a to je neigranje u evropi,a bice zestoko. Pojacanja su odlicna do sad i ocito je fokus na cvrstoj odbrani prije svega, jer sa dva nova beka i jednim stoperom uz zadnjeg veznog dobicemo na cvrstini u odbrani,a sredinu vec poprilicno imamo,mada nam nekada na ljeto ne bi na odmet bila klasicna desetka uz Madžida.Boljka ostaje to U21,krilne pozicije i napadaci
- svrakino1921
- Postovi: 19863
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ambiciozna najava
Sokolovi stižu u Dolinu ćupova: Plakat će Grbavica, plakat će cijelu noć
Navijači Slavije najavili dolazak na meč sa Željezničarom
U četvrtak od 18 sati na stadionu Grbavica se igra posljednji meč osmine finala Kupa BiH kad će Željezničar dočekati Slaviju.
Prije decenije ova dva kluba su redovno igrala derbije, međutim kako je klub iz Istočnog Sarajeva ispao u niži rang to više nije slučaj.
Dolazak na stadion Grbavica su najavili i navijači Slavije, popularni Sokolovi uz poruke na plakatima: "Plakat će Grbavica, plakat će cijelu noć."
- Braćo, gostovanje koje se čeka preko 10 godina! Ovaj put u kupu al daće Bog da naš klub stane na noge pa da papke opet kantamo u ligi kao u ona vremena. Do tad evo idealne prilike da ih malo obiđemo.
- Za sve koji niste u toku, ovo je zvanična potvrda da idemo uprkos problemima oko organizacije zbog kojih nam je posljednja dva susreta zabranjeno da pređemo Vraca.
- Organizovan je prevoz, a skup i tačan termin polaska biće naknadno javljen. Cijena gostovanja je 10KM po čovjeku (prevoz + karta) - poručili su Sokolovi.
Povodom utakmice oglasili su se i popularni Manijaci objavivši video oduzetog transparenta koji je pripadao navijačima iz Istočnog Sarajeva.
- Nakon skoro deset godina, na Grbavicu nam stiže stari gradski rival iz šeher Sarajeva, FK Slavija. Posebni pozivi nisu potrebni. Idemo napuniti Grbavicu i dočekati goste onako kako dolikuje.
Željezničar je svakako favorit u ovom duelu, međutim domaćin će to morati i pokazati na terenu.
Sokolovi stižu u Dolinu ćupova: Plakat će Grbavica, plakat će cijelu noć
Navijači Slavije najavili dolazak na meč sa Željezničarom
U četvrtak od 18 sati na stadionu Grbavica se igra posljednji meč osmine finala Kupa BiH kad će Željezničar dočekati Slaviju.
Prije decenije ova dva kluba su redovno igrala derbije, međutim kako je klub iz Istočnog Sarajeva ispao u niži rang to više nije slučaj.
Dolazak na stadion Grbavica su najavili i navijači Slavije, popularni Sokolovi uz poruke na plakatima: "Plakat će Grbavica, plakat će cijelu noć."
- Braćo, gostovanje koje se čeka preko 10 godina! Ovaj put u kupu al daće Bog da naš klub stane na noge pa da papke opet kantamo u ligi kao u ona vremena. Do tad evo idealne prilike da ih malo obiđemo.
- Za sve koji niste u toku, ovo je zvanična potvrda da idemo uprkos problemima oko organizacije zbog kojih nam je posljednja dva susreta zabranjeno da pređemo Vraca.
- Organizovan je prevoz, a skup i tačan termin polaska biće naknadno javljen. Cijena gostovanja je 10KM po čovjeku (prevoz + karta) - poručili su Sokolovi.
Povodom utakmice oglasili su se i popularni Manijaci objavivši video oduzetog transparenta koji je pripadao navijačima iz Istočnog Sarajeva.
- Nakon skoro deset godina, na Grbavicu nam stiže stari gradski rival iz šeher Sarajeva, FK Slavija. Posebni pozivi nisu potrebni. Idemo napuniti Grbavicu i dočekati goste onako kako dolikuje.
Željezničar je svakako favorit u ovom duelu, međutim domaćin će to morati i pokazati na terenu.


