FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 04 mar 2026, 21:30

Vanja8 je napisao/la:
04 mar 2026, 15:57
plisek je napisao/la:
04 mar 2026, 15:55
Samo pustit Mamica da radi posao, da sutra kaze nebo je zeleno ja bi mu vjerovao
Pa sjetite se one fotke Mamica sa Aylom u restoranu, kad se ovdje psovalo na sve strane...Fino vam je bilo napisano da sacekate malo sa uvredama...
tad si jos rekao da je ajla bivsa, a ovdje smo slusali price da odlazi mirvic mjesecima :D lijepo je sto gledamo sve ublehase insajdere ovdje kako im se kenja usta upravo i mamic :D
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11470
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 04 mar 2026, 21:40

plisek je napisao/la:
04 mar 2026, 21:30
Vanja8 je napisao/la:
04 mar 2026, 15:57
plisek je napisao/la:
04 mar 2026, 15:55
Samo pustit Mamica da radi posao, da sutra kaze nebo je zeleno ja bi mu vjerovao
Pa sjetite se one fotke Mamica sa Aylom u restoranu, kad se ovdje psovalo na sve strane...Fino vam je bilo napisano da sacekate malo sa uvredama...
tad si jos rekao da je ajla bivsa, a ovdje smo slusali price da odlazi mirvic mjesecima :D lijepo je sto gledamo sve ublehase insajdere ovdje kako im se kenja usta upravo i mamic :D
S time da i Vanja odavno spominje princa kao investitora :D
Da se i to još desi, pa da, nadam se, prodišemo :)
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Oerde
Postovi: 887
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 04 mar 2026, 22:52

Neza je napisao/la:
04 mar 2026, 20:36
NazorUso je napisao/la:
04 mar 2026, 19:47
Neza je napisao/la:
04 mar 2026, 19:44


I dalje trener koji nam je osvojio najviše trofeja, i sa kojim smo igrali dobro u Europi. Ako znaš nekog ko je osovjio više u Sarajevu, reci. :shh:
Nekad si ovako pisao o Zrinjskom ;

slika


'naci jos jedan sa "F" sifrom na forumu !!!
Utakmice protiv Crystal Palace-a i Željezničara su mi promijenile mišljenje i otrijeznile me, kao i naše utakmice protiv Veleža i Borca.
A mi smo ih oderali dole, jel to znaci da smo jaci od Palace-a?

Neza
Postovi: 170
Pridružen/a: 17 maj 2024, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neza » 04 mar 2026, 23:47

Oerde je napisao/la:
04 mar 2026, 22:52
Neza je napisao/la:
04 mar 2026, 20:36
NazorUso je napisao/la:
04 mar 2026, 19:47


Nekad si ovako pisao o Zrinjskom ;

slika


'naci jos jedan sa "F" sifrom na forumu !!!
Utakmice protiv Crystal Palace-a i Željezničara su mi promijenile mišljenje i otrijeznile me, kao i naše utakmice protiv Veleža i Borca.
A mi smo ih oderali dole, jel to znaci da smo jaci od Palace-a?
Koga si oderao, bježe ti ljudi 20+ bodova 5 godina zaredom?

Avatar
adoado
Postovi: 358
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 05 mar 2026, 04:22

NazorUso je napisao/la:
04 mar 2026, 13:49
To sto jedan (bipolarni) forumas svrssava na Zrinjski, Jakira, 4231 i ostale gluposti, ne znaci da smo svi odusevljenji njima i da treba sad 24 stranice njima posvetiti.
Svaka cast za sve sto su uradili, ali i budala zna da pola od toga ne bi uradili da nemaju protekciju koju imaju !
Isto tako je i s nama. Unatoc losem vodjenju kluba od strane Mirvica i njegovih miljenica, klub bi postigao puno vise da nismo pokradeni. Druga prica bi bila da svi klubovi imaju ravnopravan status i polozaj, te izjednacen sudijski kriterij... Ne kazem da bi imali 6-7 titula vise, ali da bi bili kompetitivni, to svakako bi !
Jedina smo evropska liga u kojoj se ovakva sranja dešavaju, u Srbiji i Hrvatskoj manje (CZ,Partizan,Dinamo) sve su to klubovi s odličnim igračima, sistemom i na kraju krajeva ogromnim budžetima u poređenju s našim klubovima i uredu je da bude nekog vrlo blagog favorizma. Međutim kod nas je čisti kriminal, čudi me da niko od klubova nije potražio pravnu pomoć s ciljem podnošenja prijava državnom tužilaštvu, UEFA-i i FIFA-i. Nije teško se ni obratiti FUP-u ni SIPA-i da se traži ocjena mišljenja od nadležnog tužioca, sve su to procesi koji ne koštaju niti jednu jedinu marku dok ne unajmite advokata i ozbiljno krenete sami u priču, Sarajevo je u ovom slučaju najgore oštećeno lice i ima pravo da i kroz parnički postupak tuži nogometni savez ove jadne države zbog narušavanja integriteta takmičenja.
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

Avatar
adoado
Postovi: 358
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 05 mar 2026, 04:30

Jet2Holiday je napisao/la:
04 mar 2026, 17:43
bordobijeli je napisao/la:
04 mar 2026, 17:24
Nas kaznilo 15 000 a Borac za 2000 ne treba dalje nista pricati.
Pa jarane, jes bio na zadnjoj utakmici, jes vidio one detonacije ispod sjeverne tribine. Ne mozes gledat utakmicu, ko da si u Iranu.
Sami smo krivi sto nas pucaju po usima.
Ja kad sam vidio taman poželio na sjever da odem, istok se treso sav
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

NajvecaRadosti
Postovi: 10172
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 05 mar 2026, 11:05

Sta li ce ovaj vikend bit izgovor za sramocenje posjetom.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
mnon46
Postovi: 5209
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 05 mar 2026, 11:09

NajvecaRadosti je napisao/la:
05 mar 2026, 11:05
Sta li ce ovaj vikend bit izgovor za sramocenje posjetom.
Sunce bije u oči
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Sazg
Postovi: 465
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 05 mar 2026, 11:22

adoado je napisao/la:
05 mar 2026, 04:30
Jet2Holiday je napisao/la:
04 mar 2026, 17:43
bordobijeli je napisao/la:
04 mar 2026, 17:24
Nas kaznilo 15 000 a Borac za 2000 ne treba dalje nista pricati.
Pa jarane, jes bio na zadnjoj utakmici, jes vidio one detonacije ispod sjeverne tribine. Ne mozes gledat utakmicu, ko da si u Iranu.
Sami smo krivi sto nas pucaju po usima.
Ja kad sam vidio taman poželio na sjever da odem, istok se treso sav
Majke mi Savez treba ovlastiti sudije da isprazne tribinu u slučaju onakvog divljanja priotehnikom. Samo je pitanje dana kada će nekom hadalju pasti na pamet da je baci u tribinu ili pored golmana a ne u kanal.

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 05 mar 2026, 11:27

mnon46 je napisao/la:
05 mar 2026, 11:09
NajvecaRadosti je napisao/la:
05 mar 2026, 11:05
Sta li ce ovaj vikend bit izgovor za sramocenje posjetom.
Sunce bije u oči
subota ljudi rade , poste :rol:

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 05 mar 2026, 11:43

Jet2Holiday je napisao/la:
04 mar 2026, 17:43
bordobijeli je napisao/la:
04 mar 2026, 17:24
Nas kaznilo 15 000 a Borac za 2000 ne treba dalje nista pricati.
Pa jarane, jes bio na zadnjoj utakmici, jes vidio one detonacije ispod sjeverne tribine. Ne mozes gledat utakmicu, ko da si u Iranu.
Sami smo krivi sto nas pucaju po usima.
tisina strumfeto, idi na svoj forum pa pricaj
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
071
Postovi: 345
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 071 » 05 mar 2026, 12:02

NajvecaRadosti je napisao/la:
05 mar 2026, 11:05
Sta li ce ovaj vikend bit izgovor za sramocenje posjetom.
Nema izgovora, ljudi ne žele gledati namještenu ligu u kojoj Borac mora biti prvak, a vala nisam ni ja daleko od tog mišljenja...

Avatar
Ammko99
Postovi: 261
Pridružen/a: 01 mar 2026, 12:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ammko99 » 05 mar 2026, 12:10

NajvecaRadosti je napisao/la:
05 mar 2026, 11:05
Sta li ce ovaj vikend bit izgovor za sramocenje posjetom.
Uslovi na stadionu
Nema nekog hajca sve je rijeseno vezano za nas i ligu
Protivnik koji nije atraktivan

_weella_
Postovi: 338
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 05 mar 2026, 12:52

Realno s obzirom na prosjek, pametnije bi im bilo da sad malo
spuste cijene karata.
Razumijem da bi to sada malo negativno uticalo na
vlasnike sezonskih, ali kad vec vidis da nema raje privuci barem cijenom. Svakako si vec odigrao 60% domacih utakmica.
Barem za ove protivnike iz donjeg doma, Rudar, Sloga, Posušje, Željo. 😁
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Imamkarbarum
Postovi: 428
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imamkarbarum » 05 mar 2026, 13:24

071 je napisao/la:
05 mar 2026, 12:02
NajvecaRadosti je napisao/la:
05 mar 2026, 11:05
Sta li ce ovaj vikend bit izgovor za sramocenje posjetom.
Nema izgovora, ljudi ne žele gledati namještenu ligu u kojoj Borac mora biti prvak, a vala nisam ni ja daleko od tog mišljenja...
Svaka ti cast upravu si 100 procento, smucilo se vise znas da ne mozes dalje od 3 mjesta i to ti je sve.

bvsic
Postovi: 4882
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 05 mar 2026, 13:28

Jel bilo situacije kad nam je ovaj iz Kreseva u VARu da nas nije zakinuo?

5arajevo
Postovi: 124
Pridružen/a: 25 avg 2025, 13:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 5arajevo » 05 mar 2026, 13:54

Opet se traze izgovori i krivci.
Jedini krivac za sve je shrek.

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 05 mar 2026, 13:55

_weella_ je napisao/la:
05 mar 2026, 12:52
Realno s obzirom na prosjek, pametnije bi im bilo da sad malo
spuste cijene karata.
Razumijem da bi to sada malo negativno uticalo na
vlasnike sezonskih, ali kad vec vidis da nema raje privuci barem cijenom. Svakako si vec odigrao 60% domacih utakmica.
Barem za ove protivnike iz donjeg doma, Rudar, Sloga, Posušje, Željo. 😁
ma za karte nek ostanu ove cijene moze i skuplje sto se mene tice ali djeci,penzionerima i zenama vala dati uvijek slobodno

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2843
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 05 mar 2026, 14:09

Ammko99 je napisao/la:
05 mar 2026, 12:10
NajvecaRadosti je napisao/la:
05 mar 2026, 11:05
Sta li ce ovaj vikend bit izgovor za sramocenje posjetom.
Uslovi na stadionu
Nema nekog hajca sve je rijeseno vezano za nas i ligu
Protivnik koji nije atraktivan
Ništa onda dođite na derbi i Evropu, to je to. Čuj "neatraktivan protivnik" i to je razlog da se ne dođe. Garant ćete sad i reći da je loš termin jer ljudi će žuriti na iftar. Da su stavili u 21h, rekli bi "hladno je i kasno". Da su stavili u 12h, rekli bi "ne možemo se naspavati rano je".

Pickastijih navijača nema na dunjaluku.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1390
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 05 mar 2026, 14:11

Realno je da smo mi preko lige odradili svoj posao, treba dati šansu što više mlađim igračima i probati ih afirmisati za narednu sezonu. Ukoliko ispadnemo iz kupa iduću srijedu, posjeta će nam u ligi biti slabija još za 30%.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, isko1807, skoJaa, ubipara i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []