Premijer liga BiH - aktuelno
-
primussucks
- Postovi: 179
- Pridružen/a: 10 nov 2025, 15:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Postati Ce gori od navijaca Zelje i spominjanja kada su im poništili neregularne golove protiv ŠB.Čisti penali ko suza
-
bordobijeli
- Postovi: 18319
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kaze sve po nacionalnom kljucu a Bošnjaci titule od 2019 nisu vidjeli . A svi ao ugroženi u ovoj državi osim Bosnjaka .
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Slazem se. I ne treba da nam je date, zato i jesmo sportski rivali, a ne politika i ostala sranja.Amco46 je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:34Tad nekad je i poceo sumrak ove lige realno, na stranu sto je cinjenica da vi ne mozete ocekivat da cemo mi pustit vama titulu da slavite na kosevu jer to nije normalno rivali smo ipak najveci u ovoj ligi, ali od tad kad se vidjelo da mozes nekom titulu dat bez posljedica tad su se pocela muda pustat da u ovoj ligi ti se mogu trenutno posrat na glavu i za 5 dana se to zaboravi..
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Potpuno razumijem navijace Sarajeva, sudijska lakrdija je dovela do toga, da se Zoran Mamic ponasa kao Trupko Ibricic.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Veselin Maslesa, Mustafa Softic, Omer Isovic i Rudi Hiter skupa sa ostalim Partizanima se okrecu u grobu sto su osnovali FK Borac kad vide ovo danas.MikiPirs je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:36Sto si upalio kao umnjak?Argentina je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:16Preslazem da gradalom stadionu u BL date ime Stadion Alije Izetbegovica s obzirom da se bucas u prsa sa BiH i povezujes da ocito po tebi klubovi postoje od '92. Ili mozda Stadion 1 mart, red je ako sudimo po tvom postu.MikiPirs je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:09
Da da, najveci od kada je BIH samostalna zemlja. To sto navodis pored imena Zelje je stajala zastava sa petokrakom i drzava SFRJ, a formalni i pravno nasljednik tih sportski rezultata je SR Jugoslavija pa onda SCG i na kraju Srbija. Ili hoces da kazes da je Zeljo Srbijanski (da ne kazem Srpski) klub?![]()
I Borac i Zeljo su nastali u doba Kraljevine SHS, tako da ne seri s komentarima.
Radije se sjeti ko ti je klub osnovao i sta je sad u klubu.
Znaci, ti mislis da je vas evropski nastup veci rezultat od naseg 1/2, svaka cast. Mozda bi trebao u raspravi Zvezda - Partizan reci da je Partizan uspjesniji u Evropi, jer titula lige prvaak Zvezde se ne pika, jer je u doba Jugoslavije. Nadam se da da bar malo znas kakve gluposti si navaljao u postu iznad.
P.S. Zeljo je i sprski tim, jer smo mi klub svih nacija, vjera i rasa, kad vec i tu pokusavas malo provokaciju da odradis. Ali da znas, Zeljo je klub Zeljovaca (znamo da politicckih strana nije sigurno)![]()
Ne nikada nisam rekao da je nasa 1/8 finala LK od prosle godine veca od 1/2 UEFA kupa Zelje, nego da Borac drzi najbolji rezultata BiH klubova u evropi od kada se BiH osamostalila ili ti od kada je priznata kao samostalna drzava ili ako hoces od kada se igra zajednicka BiH PL ili jos bolje od kada nismo dio Jugoslavije, ciji su sportski rezultati svih republika priznati SRJ a na kraju Srbiji. Znam da je cinjenica teska, ali je takva
Sportski pozdrav zdravo. Zdravo!
Nije tacno da su sportaki rezultati klubova priznati i preneseni kako si napisao, nego se drzavni uspjesi vode kod Srbije kao nasljednika, a i to je promjenjeno nedavno radi SSSR i Rusije. Ima li ista kod vas da nije laz?
Na kraju, svaki klub je veci od drzave, jer je svaki prezivio par drzava i to su uspjesi tog kluba. Znamo da se sada kod vas Borac gleda kao politicki projekat, pa to tako ide, ali kod nas i jos nekih to nije tako. Zeljo je veci od svih ti drzava i drzavica na nasim prostorima.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kazem ja, kompleksi. Kako drugacije ovoliku zuc objasniti?Argentina je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:04Veselin Maslesa, Mustafa Softic, Omer Isovic i Rudi Hiter skupa sa ostalim Partizanima se okrecu u grobu sto su osnovali FK Borac kad vide ovo danas.MikiPirs je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:36Sto si upalio kao umnjak?Argentina je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:16
Preslazem da gradalom stadionu u BL date ime Stadion Alije Izetbegovica s obzirom da se bucas u prsa sa BiH i povezujes da ocito po tebi klubovi postoje od '92. Ili mozda Stadion 1 mart, red je ako sudimo po tvom postu.
I Borac i Zeljo su nastali u doba Kraljevine SHS, tako da ne seri s komentarima.
Radije se sjeti ko ti je klub osnovao i sta je sad u klubu.
Znaci, ti mislis da je vas evropski nastup veci rezultat od naseg 1/2, svaka cast. Mozda bi trebao u raspravi Zvezda - Partizan reci da je Partizan uspjesniji u Evropi, jer titula lige prvaak Zvezde se ne pika, jer je u doba Jugoslavije. Nadam se da da bar malo znas kakve gluposti si navaljao u postu iznad.
P.S. Zeljo je i sprski tim, jer smo mi klub svih nacija, vjera i rasa, kad vec i tu pokusavas malo provokaciju da odradis. Ali da znas, Zeljo je klub Zeljovaca (znamo da politicckih strana nije sigurno)![]()
Ne nikada nisam rekao da je nasa 1/8 finala LK od prosle godine veca od 1/2 UEFA kupa Zelje, nego da Borac drzi najbolji rezultata BiH klubova u evropi od kada se BiH osamostalila ili ti od kada je priznata kao samostalna drzava ili ako hoces od kada se igra zajednicka BiH PL ili jos bolje od kada nismo dio Jugoslavije, ciji su sportski rezultati svih republika priznati SRJ a na kraju Srbiji. Znam da je cinjenica teska, ali je takva
Sportski pozdrav zdravo. Zdravo!
Nije tacno da su sportaki rezultati klubova priznati i preneseni kako si napisao, nego se drzavni uspjesi vode kod Srbije kao nasljednika, a i to je promjenjeno nedavno radi SSSR i Rusije. Ima li ista kod vas da nije laz?
Na kraju, svaki klub je veci od drzave, jer je svaki prezivio par drzava i to su uspjesi tog kluba. Znamo da se sada kod vas Borac gleda kao politicki projekat, pa to tako ide, ali kod nas i jos nekih to nije tako. Zeljo je veci od svih ti drzava i drzavica na nasim prostorima.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Puno lagis, bas previse. Odvadi malo.MikiPirs je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:07Kazem ja, kompleksi. Kako drugacije ovoliku zuc objasniti?Argentina je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:04Veselin Maslesa, Mustafa Softic, Omer Isovic i Rudi Hiter skupa sa ostalim Partizanima se okrecu u grobu sto su osnovali FK Borac kad vide ovo danas.MikiPirs je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:36
Sto si upalio kao umnjak?
Ne nikada nisam rekao da je nasa 1/8 finala LK od prosle godine veca od 1/2 UEFA kupa Zelje, nego da Borac drzi najbolji rezultata BiH klubova u evropi od kada se BiH osamostalila ili ti od kada je priznata kao samostalna drzava ili ako hoces od kada se igra zajednicka BiH PL ili jos bolje od kada nismo dio Jugoslavije, ciji su sportski rezultati svih republika priznati SRJ a na kraju Srbiji. Znam da je cinjenica teska, ali je takva
Sportski pozdrav zdravo. Zdravo!
Nije tacno da su sportaki rezultati klubova priznati i preneseni kako si napisao, nego se drzavni uspjesi vode kod Srbije kao nasljednika, a i to je promjenjeno nedavno radi SSSR i Rusije. Ima li ista kod vas da nije laz?
Na kraju, svaki klub je veci od drzave, jer je svaki prezivio par drzava i to su uspjesi tog kluba. Znamo da se sada kod vas Borac gleda kao politicki projekat, pa to tako ide, ali kod nas i jos nekih to nije tako. Zeljo je veci od svih ti drzava i drzavica na nasim prostorima.![]()
Pozdrav za klub iz fra Grge Martica (a ne Platonove). Skontat ces, znas i sam sta gurate i lazete
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
-
zeljovolimte
- Postovi: 3777
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Joj admine zasto si pustio ove cetnike da orgijaju po temi?
-
ChicagoPD0
- Postovi: 1
- Pridružen/a: 05 mar 2026, 16:29
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nabijem ovim putem Arenu i savez koji prodaje TV prava amaterima. Nevjerojatno je koliko su loši i prijenosi, i replayi i pogotovo highlightsi. Jel moguće da su ovo objavili za SAR-RUD? Imam osjećaj da bi bolji posao odradile one Veo kamere što same prate loptu...
Samo Široki!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
FK Sarajevo defitivno oštećeno danas, crveni karton izmišljen, lakrdija od odluke.
Penali su, ipak, čisti.
Nisam vidio poništeni gol Rudara, ne znam kako tu stoje stvari.
Penali su, ipak, čisti.
Nisam vidio poništeni gol Rudara, ne znam kako tu stoje stvari.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Upita presudjeni kriminalac i bjegunac od bh pravosudja koji ni u kojem svojstvu ne moze uci u BiH, a nekamo na neki stadion.
Zadnja izmjena: NazorUso, dana/u 07 mar 2026, 22:30, ukupno mijenjano 1 put.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1640
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovaj iz Chicaga izgleda Trumpov virus pokupio
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa zar vam nisu naštelili kup prošle godine? Onda kad su vam navijači izdavali ona komična priopćenja?bordobijeli je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:56Kaze sve po nacionalnom kljucu a Bošnjaci titule od 2019 nisu vidjeli . A svi ao ugroženi u ovoj državi osim Bosnjaka .
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka
-
bordobijeli
- Postovi: 18319
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Penali su sve osim čisti. Prvi penal dva igrača Sarajeva se sudaraju i lopta koja ide od gola pogađa negdje izmedju lakta i ramena to je debelo diskutaabilan penal. Drugi isto vise rame nego ruka . Ok podbadanja i zezanje razumijem al evo ja sam rekao cist penal nije svirsn za Zeljeznicar u Posusju kad to usporedis i ove danas ruke to je smijesno.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Opet bezveze kačite sliku ovog djeteta.
Ovi u Doboju su debili (čak nisu ni originalni).
Vuna im je što su jednom dobili degenek, izgubili transove i sada na svaki način pokušavaju "nešto".
Od srca u ove mubarek dane Doboju želim nove poplave epskih razmjera.
Ovi u Doboju su debili (čak nisu ni originalni).
Vuna im je što su jednom dobili degenek, izgubili transove i sada na svaki način pokušavaju "nešto".
Od srca u ove mubarek dane Doboju želim nove poplave epskih razmjera.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja vec naivno zaboravio korona titulu i velicanje ZeljkovicaRigoletto je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:27Pa zar vam nisu naštelili kup prošle godine? Onda kad su vam navijači izdavali ona komična priopćenja?bordobijeli je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:56Kaze sve po nacionalnom kljucu a Bošnjaci titule od 2019 nisu vidjeli . A svi ao ugroženi u ovoj državi osim Bosnjaka .
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1640
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Draga braćo i sestre Bošnjaci iBošnjakinje,
Pazljivo procitajte komentare ovih izdajnika i dodikovih ubacenih elemenata.
NIJE NIKAKVO CUDO STO STO TAJNO NAVECE ODLAZE U BANJA LUKU ILI STO DOVODE OKORJELE CETNIKE IZ SRBIJE I OSTAVLJAJU IH U SVOJIMA STANOVIMA SA SESTRAMA ZENAMA I MAJKAMA!
A POGOTOVO NIJE CUDO STO APLAUDIRAJU USTASAMA NA GRBAVICI DOK IM PJEVAJU DA NERETVA NOSI LESEVE BOSNJAKA I PSUJU NASU DOKOVINU
Molimo Allaha svevisnjega da ih kazni skupa sa izdajnickim klubom kojega podrzavaju!
Pazljivo procitajte komentare ovih izdajnika i dodikovih ubacenih elemenata.
NIJE NIKAKVO CUDO STO STO TAJNO NAVECE ODLAZE U BANJA LUKU ILI STO DOVODE OKORJELE CETNIKE IZ SRBIJE I OSTAVLJAJU IH U SVOJIMA STANOVIMA SA SESTRAMA ZENAMA I MAJKAMA!
A POGOTOVO NIJE CUDO STO APLAUDIRAJU USTASAMA NA GRBAVICI DOK IM PJEVAJU DA NERETVA NOSI LESEVE BOSNJAKA I PSUJU NASU DOKOVINU
Molimo Allaha svevisnjega da ih kazni skupa sa izdajnickim klubom kojega podrzavaju!
zeljovolimte je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:08Brundo **** li ti majku i po tom profilu.
Jesi li ponosan na ovo sto uradise tvoji iz Doboja.
-
bordobijeli
- Postovi: 18319
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kup je utješno takmicenje .Rigoletto je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:27Pa zar vam nisu naštelili kup prošle godine? Onda kad su vam navijači izdavali ona komična priopćenja?bordobijeli je napisao/la: ↑07 mar 2026, 21:56Kaze sve po nacionalnom kljucu a Bošnjaci titule od 2019 nisu vidjeli . A svi ao ugroženi u ovoj državi osim Bosnjaka .
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Turo, VivaLaLiberta i 13 gostiju.




