FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 21 mar 2026, 14:29

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 mar 2026, 13:51
Jet2Holiday je napisao/la:
21 mar 2026, 13:39
Ovo je trebalo poceti onda kada se saznalo zvanicno za Aylu. Mozda bi sad imali Superkup u rukama i polufinale kupa.

Sada nemamo nista, i ova borba za evropu je zaqurac. Neka ovo bude borba protiv mirvica i ozdravljenje kluba.

Nadam se da ce se princ opet aktivirati.
Balerine bi nam sigurno znale igrati fudbal da je Ismir otišao, daj ba.. ne pretjeruj
Ristovski bi postao prime Maldini, Adem bi odigrao kao u svom primeu, Banić bi imao reflekse Neuera..
daBogda Ismir sutra otišao, ali strašno se pretjeruje.
Pa ne bi sigurno, ali svi ti igraci sad da odu u Zrinjski bili bi 50% bolji. Zasto?
Zato sto kod je kod njih uspostavljen drugaciji sistem od naseg ho-ruk sistema gdje kad igrac dode se jednostavno uklopi u sivilo, svi vide kako stvari funkcionisu u klubu i samo se prilagode tome, sto bi radio 8 sati kad mozes 4. Isto kad se zaposlis u telecomu.
Tu je Ismirova krivica najvise, nije ni u cemu unaprijedio klub u odnosu na stanje prije njega, cak sta vise.

adMire
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 maj 2025, 17:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adMire » 21 mar 2026, 14:30

Maroon1946 je napisao/la:
21 mar 2026, 12:30
adMire je napisao/la:
21 mar 2026, 12:19
Ovdje su nečiji privatni interesi bitniji od kluba. Pa otkupite upravljačka prava i upravljate klubom, lako jel tako?
Volim Horde, ali Sarajevo ne može u ovom vremenu opstati bez ozbiljnog investitora. Može za one koji bi da svojoj djeci kroje mjesta, transfere itd... Podrška Mirvicu!
Je li bolja dnevnica za bajram? :kafa:
Niti znam lično njega, niti bilo koga iz kluba ili bilo kakvu vezu sa nekim u klubu. Nikad bio ovisan o nekome. Čak sam iz drugog grada, dolazio po kišama, snijegu, gutao dim suzavca i ko zna šta sve ne. Ne volim uopće pomenuti da sam pokušao pomoći na neki način udruženje UNFKS ali vidim da mi nemamo mira niti pola godine da ti nešto ne ohladi i ne ogadi i fudbal i sve oko njega. Ako imaju ideju ili nešto što ce doprinijeti klubu podržavam svakako.
Volim te Sarajevo!

guadalupe
Postovi: 1715
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 21 mar 2026, 14:39

tabba77 je napisao/la:
21 mar 2026, 13:17
plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Amin.
Allaha mi sad bi potpisao to. A ne da satro navijamo za Mirvica i kriminalce, i ove lezbace koje imaju platu po 3,4 milje a mi se sikiramo. Ili satro radujemo se dobrim transferima, ja ne znam da li ovi slijepi vide da su ohladili ovi retardi lopovski, narkomanski, nase bolesnike od kluba , da nas je sve manje na tribinama zbog njih ?

Ili cemo se praviti budale i samo sutiti i dalje, a njih boli briga. Mirvic na poluvremenu ode sa utakmice toliko se dusa draga sikira, ja ne znam da li to ijedan predsjednik kluba na svijetu uradi ikada.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3394
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 21 mar 2026, 14:42

U ovom klubu nikad dosadno. Neka tjera ko sta hoce, ja cu opet na pauzu mjesec-dva.
Bajram serif mubarek olsun

bozovic10
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 okt 2020, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bozovic10 » 21 mar 2026, 14:44

guadalupe je napisao/la:
21 mar 2026, 14:39
tabba77 je napisao/la:
21 mar 2026, 13:17
plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Amin.
Allaha mi sad bi potpisao to. A ne da satro navijamo za Mirvica i kriminalce, i ove lezbace koje imaju platu po 3,4 milje a mi se sikiramo. Ili satro radujemo se dobrim transferima, ja ne znam dal vi alijepi vidite da su ohladili ovi retardi lopovski, narkomanski, nase bolesnike od kluba , da nas je sve manje na tribinama zbog njih ?

Ili cemo se praviti budale i samo sutiti i dalje, a njih boli briga. Mirvic na poluvremenu ode sa utakmice toliko se dusa draga sikira, ja ne znam da li to ijedan predajednik kluba na svijetu uradi ikada.
Na tribinama nas je manje jer rezultat koji ocekujemo izostaje. Glavni razlog zbog kojeg rezultat isostaje je cetnicko-uzp koalcija. Ujedinimo se u borbi protiv miletovog isptdka? Razmislja li se o tome?

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1028
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 21 mar 2026, 14:49

fks74 je napisao/la:
21 mar 2026, 14:21
Pred ovako važnu utakmicu krenu svađe i napadanja, da nije smiješno bilo bi žalosno.
A zbog cega je vazna utakmica?

Sta nama znaci jedna utakmica u Evropi?

Ako nema trofeja, sezona mora biti neuspjesna.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

guadalupe
Postovi: 1715
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 21 mar 2026, 14:49

bozovic10 je napisao/la:
21 mar 2026, 14:44
guadalupe je napisao/la:
21 mar 2026, 14:39
tabba77 je napisao/la:
21 mar 2026, 13:17


Amin.
Allaha mi sad bi potpisao to. A ne da satro navijamo za Mirvica i kriminalce, i ove lezbace koje imaju platu po 3,4 milje a mi se sikiramo. Ili satro radujemo se dobrim transferima, ja ne znam dal vi alijepi vidite da su ohladili ovi retardi lopovski, narkomanski, nase bolesnike od kluba , da nas je sve manje na tribinama zbog njih ?

Ili cemo se praviti budale i samo sutiti i dalje, a njih boli briga. Mirvic na poluvremenu ode sa utakmice toliko se dusa draga sikira, ja ne znam da li to ijedan predajednik kluba na svijetu uradi ikada.
Na tribinama nas je manje jer rezultat koji ocekujemo izostaje. Glavni razlog zbog kojeg rezultat isostaje je cetnicko-uzp koalcija. Ujedinimo se u borbi protiv miletovog isptdka? Razmislja li se o tome?
Ko bolan da se ujedini ?pa on i direktorica su prijetili svim zivim koji vole ovaj klub sa raznim likovima . Ko je kriv za taj rezultat, nije mirvic ? sto suti predsjednik na lopovluke, ako nije saucesnik, ako nema hajra, kad se oglasio ? Zar vi stvarno ne vidite da njega boli k.urac za trofeje rezultate, bitno je prodati igraca, rastalit se. Zar je moguce da ima jos ljudi koji ga brane, frajera kojem je bitno koliko mu ekipa vrijedi na transfermarktu.

guadalupe
Postovi: 1715
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 21 mar 2026, 14:51

fks74 je napisao/la:
21 mar 2026, 14:21
Pred ovako važnu utakmicu krenu svađe i napadanja, da nije smiješno bilo bi žalosno.
Stvarno evo vazduh treperi od bitnosti utakmice, za sta je bitna majko draga, za 1 kolo pretkola.

Avatar
belosevic23
Postovi: 1346
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 21 mar 2026, 14:57

fks74 je napisao/la:
21 mar 2026, 14:21
Pred ovako važnu utakmicu krenu svađe i napadanja, da nije smiješno bilo bi žalosno.
Po cemu je bitna? Bitne su bile utakmice kupa i superkupa i sve smo popusili. Bas me briga hocemo li biti 3. Ili 7. Iako se plasiramo u evropu ispadanje u prvom pretkolu je neminovno

Avatar
Napoli
Postovi: 873
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napoli » 21 mar 2026, 15:05

Ponekad zajedno, ponekad protiv – ali uvijek za svoje interese.
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2004
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 21 mar 2026, 15:06

fks74 je napisao/la:
21 mar 2026, 14:21
Pred ovako važnu utakmicu krenu svađe i napadanja, da nije smiješno bilo bi žalosno.
Važna za šta? Nama je svejedno hocemo li biti treci ili cetvrti. I da igras Evropu ispast ces odmah a titule opet nema...

Torino
Postovi: 1834
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 21 mar 2026, 15:09

Jel ovo kad su Zekića uvalili da pegla stvari. Doktori nauka?
slika

Jel ovo ono kad smo ih sa igračem manje mlatnuli u BL, a oni nas ubili za 3 dana u ligi?
slika

E moji doktori nauka, konobar zna sabrat 2 i 2, a da vam ne kažem torture koje ljudi prolaze radi toga što su iznijeli saznanja Mirviću i njegovo crvenilo.
🇵🇸

amkegoat
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 feb 2026, 13:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amkegoat » 21 mar 2026, 15:15

Mi smo bez Mirvića, nažalost jedna velika nula!

Nisam bot, ali stvarno nisam za odlazak predsjednika. Ne može me niko ubijediti da dovoðenje Adema, Gojka, Renata ili Rileta nije potez koji je za dobrobit kluba. Smatram nešto drugo puno većim problemom od toga, a to su naši svileni akademci koji su konstantno neki projekti kluba a ustvari su ****** kluba. Nažalost kada smo imali dobre akademce gledali smo da ih prodamo što prije, a ustvari su oni ti koji su trebali biti nosioci ekipe za 4-5 godina. Prvenstveno mislim na malog Buljubašića, i sad se od Ignatkova, Telalovića i Mujkića prave Buljubašići i slični. Mnogi će reći poslije komentara da pričam u dvije teze, a jednom pobijam drugu ali pogledajte suštinu. Praviti igrače od neigrača, a igrače prodavati odmah čim neki ‘velikan’(veći klub) pošalje koju hiljadu više mi je suludo. Očigledno je da Mirvić ne razumije kako funkcioniše jedan Fudbalski klub danas, i da mijenjanjem igrača svaku sezonu samo uništavaš kostur za iduću sezonu. U tom pogledu njegov posao je loš i baš za to mu trebaju Mamići koji su to napravili u Dinamu i smatram da bi kombinacija Mirvić-Mamić proradila tek za dvije sezone. Podrška Sarajevu, podrška Cvitanoviću i upravi kluba od bolesnog sa istoka.

Moram samo naglasiti da Horde zla, drugu godinu za redom pred utakmicu sezone prave nered. Možda vama nije utakmica sezone, ali smatram da smo mi posljednje četiri utakmice imali utakmice sezone i sve smo izgubili. Možda vama nije utakmica sezone, ali meni jeste, maksimalno (jedino) što možemo je Evropa ove godine.

K’o dijete ja sam s tobom…

Avatar
Pendulum
Postovi: 5307
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 21 mar 2026, 15:30

Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 15:09
Jel ovo kad su Zekića uvalili da pegla stvari. Doktori nauka?
slika

Jel ovo ono kad smo ih sa igračem manje mlatnuli u BL, a oni nas ubili za 3 dana u ligi?
slika

E moji doktori nauka, konobar zna sabrat 2 i 2, a da vam ne kažem torture koje ljudi prolaze radi toga što su iznijeli saznanja Mirviću i njegovo crvenilo.
Znači ipak palamudiš po forumu - nisam ni sumnjao. "Dokazi" su ti odlični. Ovo prolazi na sudu, 100%. :yawn:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

fks74
Postovi: 13475
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 mar 2026, 15:36

Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 15:09
Jel ovo kad su Zekića uvalili da pegla stvari. Doktori nauka?
slika

Jel ovo ono kad smo ih sa igračem manje mlatnuli u BL, a oni nas ubili za 3 dana u ligi?
slika

E moji doktori nauka, konobar zna sabrat 2 i 2, a da vam ne kažem torture koje ljudi prolaze radi toga što su iznijeli saznanja Mirviću i njegovo crvenilo.
Taj isti Široki je igrao sa željkanom, jel oh željkan pusti da oni nama puste. Čovjek koji otvoreno kaže da mu klub namješta, ne može biti navijač tog kluba. Takvi ljudi imaju neke lične interese, jesi li ikada u povijesti nogometa pročitao , da je navijač rekao da mu klub namješta utakmice. Željkanovi nikada to nisu rekli iako su im igrači bili presuđeni za namještanje. Stidi se , ako si uopšte navijač Sarajeva. I horde koje vodi čovjek koji ne živi u državi posluju sa manijacima, bojim se da sva ta priča kreće od njih.

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 21 mar 2026, 15:40

Mirvic out!

NajvecaRadosti
Postovi: 10172
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 21 mar 2026, 15:40

fks74 je napisao/la:
21 mar 2026, 14:21
Pred ovako važnu utakmicu krenu svađe i napadanja, da nije smiješno bilo bi žalosno.
Mi smo vec do proljeca sve zivo popusili.Titulu vec u 2.kolu,u kupu glat ispali,super kup izgubili na penale.Jedino sto je ostalo a ne bi me iznenadilo da mirvahovi galaktikosi uspiju,to je da nekako zavrse 5.i popuse Evropu.Vjerovatno bi sezonu predstavili kao veliki uspjeh.

Mi do kraja igramo za prestiž sa Velezom i da probamo izjednaciti ili prestici kone u derbi pobjedama.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 21 mar 2026, 15:41, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

amkegoat
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 feb 2026, 13:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amkegoat » 21 mar 2026, 15:41

fks74 je napisao/la:
21 mar 2026, 15:36
Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 15:09
Jel ovo kad su Zekića uvalili da pegla stvari. Doktori nauka?
slika

Jel ovo ono kad smo ih sa igračem manje mlatnuli u BL, a oni nas ubili za 3 dana u ligi?
slika

E moji doktori nauka, konobar zna sabrat 2 i 2, a da vam ne kažem torture koje ljudi prolaze radi toga što su iznijeli saznanja Mirviću i njegovo crvenilo.
Taj isti Široki je igrao sa željkanom, jel oh željkan pusti da oni nama puste. Čovjek koji otvoreno kaže da mu klub namješta, ne može biti navijač tog kluba. Takvi ljudi imaju neke lične interese, jesi li ikada u povijesti nogometa pročitao , da je navijač rekao da mu klub namješta utakmice. Željkanovi nikada to nisu rekli iako su im igrači bili presuđeni za namještanje. Stidi se , ako si uopšte navijač Sarajeva. I horde koje vodi čovjek koji ne živi u državi posluju sa manijacima, bojim se da sva ta priča kreće od njih.
Čovjek koji otvoreno kaže da mu klub namješta, ne može biti navijač tog kluba. - Gdje mogu ovo da potpišem?

Torino
Postovi: 1834
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 21 mar 2026, 15:45

Koliko vam je Mirvić dao para da ga branite na forumu?
🇵🇸

amkegoat
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 feb 2026, 13:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amkegoat » 21 mar 2026, 15:47

Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 15:45
Koliko vam je Mirvić dao para da ga branite na forumu?
Meni 2k

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []