Pa ne bi sigurno, ali svi ti igraci sad da odu u Zrinjski bili bi 50% bolji. Zasto?GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:51Balerine bi nam sigurno znale igrati fudbal da je Ismir otišao, daj ba.. ne pretjerujJet2Holiday je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:39Ovo je trebalo poceti onda kada se saznalo zvanicno za Aylu. Mozda bi sad imali Superkup u rukama i polufinale kupa.
Sada nemamo nista, i ova borba za evropu je zaqurac. Neka ovo bude borba protiv mirvica i ozdravljenje kluba.
Nadam se da ce se princ opet aktivirati.
Ristovski bi postao prime Maldini, Adem bi odigrao kao u svom primeu, Banić bi imao reflekse Neuera..
daBogda Ismir sutra otišao, ali strašno se pretjeruje.
Zato sto kod je kod njih uspostavljen drugaciji sistem od naseg ho-ruk sistema gdje kad igrac dode se jednostavno uklopi u sivilo, svi vide kako stvari funkcionisu u klubu i samo se prilagode tome, sto bi radio 8 sati kad mozes 4. Isto kad se zaposlis u telecomu.
Tu je Ismirova krivica najvise, nije ni u cemu unaprijedio klub u odnosu na stanje prije njega, cak sta vise.



