To bi se desilo kad bi dosli do finala. Čuj zamisli.
Skandiraju "ubij Srbina" i "ovo je Turska", a himnu bi kao ispoštovali. Kakva budala.
Kad saznaš za smisao sponzorskih ugovora, to će tek biti spektakl.svrakino1921 je napisao/la: ↑08 maj 2026, 07:11Čak sam čuo da EP BiH Velezu daje besplatno struju na stadionu, a EPHZ-HB Zrinjskom
![]()
Kolega vise imate restorana i buregdzinica nego bodovasvrakino1921 je napisao/la: ↑08 maj 2026, 07:06
Bruda schuti,ako saznaju moji Svrakindolci da konačim u Vienna skinut će me golog - kako da im objasnim da ti sve keschirasch
Bruda moj dobri - kako je dobro tamo - to sam tek sad osjetio šta je život
Uhhhhh
Praviš se slijep pored očiju,lik ti je lijepo priložio videozapise gdje Katalonci i Baski zvižde kvazi svojoj himnoj odavno se zna da Španjolsku ne priznaju i žele da se odvoje…Kad tad i hoće !rodjak je napisao/la: ↑07 maj 2026, 23:46sta ti tacno ne odgovara u ovome sto sam napisoZaboljesutra je napisao/la: ↑07 maj 2026, 22:37rodjak je napisao/la: ↑07 maj 2026, 20:52
Niko ne goni nikoga da VOLI bilo koju drzavu ali moras POSTOVTI simbole drzave u kojoj zivis ili u koj se nalazis.Svaka himna se mora ispostovati ,ili ako ne zelis to onda idi iz te drzave.Zamisli da u Srbiji svira himna Srbije i u Finalu kupa Pazarci okrenu ledja i pjevaju **** te Srbijo **** te Ja ...,ili u Hrvatskoj isto tako da njihovi gradjani pjevaju slicno, sta bi bilo sa tim ljudima![]()
Ja razumijem da ima ljudi i koji ne vole BiH i koj je mrze ali dok zivis tu moras postovati priznate simbole drzave,u protivnom za to se u pravnim drzavama ide u zatvor.
Sto se tice Komsica ,legitimno i legalno izabran.On nije HRVATSKI clan predsjednistva nego clan predsjednistva iz FBIH koji dolazi iz hrvatskog naroda (dakle nebitno je ko je samo da je iz hrvatskog naroda)
Clan predsjednistva nije nikakav PREDSTAVNIK tog naroda.Ni clan predsjednistva iz srpskog naroda nije SRPSKI clan predsjednistva niti predstavlja srpski narod,To je clan predsjednistva iz RS-a i po ustavu mora biti srbin(dakle bilo koji ko sto je i u FBiH,bitno je da je srbin) i taj clan predsjenistva predstavlja citavu RS (dakle ne samo srbe) a u tom entitetu se nalaze i hrvati i bosnjaci i ostali pa bi u kabinetu tog clana predsjedniostva trebali da sjede i ljudi iz hrvatskog i bosnjackog naroda.Velika je floskula koju Covic potencira da je to PREDSTAVNIK nekog naroda sto nije ,lpa na toj floskuli on trazi da samo hrvati biraju "HRVATSKOG" clana predsjednistva sto se sigurno nece desiti .Ide Slaven zivotom![]()
U daljni tvoj tekst ne bih ulazio u raspravu jer sami sebi kopate jamu takvim razmisljanjem o BiH.ili sta nije tacno .
ja razumijem da ima zvizdanja himni,pogotovo kad jedna reprezentacija igra protiv druge.Recimo bilo je zvizdanje u Skenderiji himni Srbije kad je bila kosaarka(2 razlicite drzave) gdje sam isto bio protiv takvog ponasanja i upucivao sam kritike zbog takvog ponasanja jer Srbija nije samo Vucic ili Seselj,Srbija je mnogo sira,recimo prva je ponudila besplatno vakcine u kovidu za gradjane BiH,prva pritekla u pomoc kad je bila poplava u Jablanici,znaci ima i dobrh stvari u komsiluku,nisu sve kriminalvci i zlocinci,i radi tih ljudi ne treba zvizdati himni Srbije jer je to i njihova himnsa.I inace sam pri stavu da se svacija himna ispostuje.
Ali ovdje se radi o nasim gradjanima,iz iste drzave i istog grada i gdje su rodjeni.Navijaci kojima je Covic predsjednik psuju i vrijedjaju drzavu ,da bi danas Covic u Sirokom izjavio da je Bosna i Hercegovina nasa domovina(hrvatskog naroda,sto i jeste)
Oni možda i hoće, ali vi NIKAD.Zrinjaaaa je napisao/la: ↑08 maj 2026, 08:46Praviš se slijep pored očiju,lik ti je lijepo priložio videozapise gdje Katalonci i Baski zvižde kvazi svojoj himnoj odavno se zna da Španjolsku ne priznaju i žele da se odvoje…Kad tad i hoće !rodjak je napisao/la: ↑07 maj 2026, 23:46sta ti tacno ne odgovara u ovome sto sam napisoZaboljesutra je napisao/la: ↑07 maj 2026, 22:37
U daljni tvoj tekst ne bih ulazio u raspravu jer sami sebi kopate jamu takvim razmisljanjem o BiH.ili sta nije tacno .
ja razumijem da ima zvizdanja himni,pogotovo kad jedna reprezentacija igra protiv druge.Recimo bilo je zvizdanje u Skenderiji himni Srbije kad je bila kosaarka(2 razlicite drzave) gdje sam isto bio protiv takvog ponasanja i upucivao sam kritike zbog takvog ponasanja jer Srbija nije samo Vucic ili Seselj,Srbija je mnogo sira,recimo prva je ponudila besplatno vakcine u kovidu za gradjane BiH,prva pritekla u pomoc kad je bila poplava u Jablanici,znaci ima i dobrh stvari u komsiluku,nisu sve kriminalvci i zlocinci,i radi tih ljudi ne treba zvizdati himni Srbije jer je to i njihova himnsa.I inace sam pri stavu da se svacija himna ispostuje.
Ali ovdje se radi o nasim gradjanima,iz iste drzave i istog grada i gdje su rodjeni.Navijaci kojima je Covic predsjednik psuju i vrijedjaju drzavu ,da bi danas Covic u Sirokom izjavio da je Bosna i Hercegovina nasa domovina(hrvatskog naroda,sto i jeste)
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.