Premijer liga BiH - aktuelno

Vorovus
Postovi: 1241
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 07 maj 2026, 23:59

rodjak je napisao/la:
07 maj 2026, 20:52
Zamisli da u Srbiji svira himna Srbije i u Finalu kupa Pazarci okrenu ledja i pjevaju **** te Srbijo **** te Ja ...
To bi se desilo kad bi dosli do finala. Čuj zamisli.
Skandiraju "ubij Srbina" i "ovo je Turska", a himnu bi kao ispoštovali. Kakva budala.

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 08 maj 2026, 00:14

Veliki Željezničar u Beču :bih:

Buregdzinica, restoran Željo i košarkaski klub Vieena South Bureks







slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

1921ljoze
Postovi: 793
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921ljoze » 08 maj 2026, 00:24

Vorovus je napisao/la:
07 maj 2026, 23:59
rodjak je napisao/la:
07 maj 2026, 20:52
Zamisli da u Srbiji svira himna Srbije i u Finalu kupa Pazarci okrenu ledja i pjevaju **** te Srbijo **** te Ja ...
To bi se desilo kad bi dosli do finala. Čuj zamisli.
Skandiraju "ubij Srbina" i "ovo je Turska", a himnu bi kao ispoštovali. Kakva budala.
Opet vi cetnici ovdje aktivni
Aj pali traktor par krugova to vam je tradicija smrade

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 08 maj 2026, 00:38

slika

slika
slika

slika



Svrakino u Becu vendette mi :bih:

slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
rishovski
Postovi: 5011
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 08 maj 2026, 00:57

Švrakino i NoDi napraviše od ove teme čevabdžinice i buregdžinice... Dajte nam i cjenovnik i broj za naručit. :urnebes:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 08 maj 2026, 01:52

Bio sam u Beču na ćevapima kod Želje. Srednja žalost, baš kao i Željo na ligaškoj tabeli. :D

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lecler » 08 maj 2026, 04:36

E na šta spade Beč
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 08 maj 2026, 07:06

NoDi80 je napisao/la:
08 maj 2026, 00:38
slika

slika
slika

slika



Svrakino u Becu vendette mi :bih:

slika

Bruda schuti,ako saznaju moji Svrakindolci da konačim u Vienna skinut će me golog - kako da im objasnim da ti sve keschirasch



Bruda moj dobri - kako je dobro tamo - to sam tek sad osjetio šta je život

Uhhhhh

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 08 maj 2026, 07:11

Čak sam čuo da EP BiH Velezu daje besplatno struju na stadionu, a EPHZ-HB Zrinjskom


😭🤣😭😭😭😭🤣😭


HercegovinaCali
Postovi: 191
Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HercegovinaCali » 08 maj 2026, 07:28

svrakino1921 je napisao/la:
08 maj 2026, 07:11
Čak sam čuo da EP BiH Velezu daje besplatno struju na stadionu, a EPHZ-HB Zrinjskom


😭🤣😭😭😭😭🤣😭
Kad saznaš za smisao sponzorskih ugovora, to će tek biti spektakl.
Zrinjski i Velež imaju sponzorske ugovore.
GOLEM SI MOSTARU!!

Avatar
Balorda
Postovi: 5125
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 08 maj 2026, 08:41

Čestitke željezničarima na bureku u Beču, stvari po vas stvarno idu u pravom smjeru, napredak je očigledan.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 08 maj 2026, 08:42

svrakino1921 je napisao/la:
08 maj 2026, 07:06
NoDi80 je napisao/la:
08 maj 2026, 00:38
slika

slika
slika

slika



Svrakino u Becu vendette mi :bih:

slika

Bruda schuti,ako saznaju moji Svrakindolci da konačim u Vienna skinut će me golog - kako da im objasnim da ti sve keschirasch



Bruda moj dobri - kako je dobro tamo - to sam tek sad osjetio šta je život

Uhhhhh
Kolega vise imate restorana i buregdzinica nego bodova

Zrinjaaaa
Postovi: 126
Pridružen/a: 14 jun 2017, 15:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zrinjaaaa » 08 maj 2026, 08:46

rodjak je napisao/la:
07 maj 2026, 23:46
Zaboljesutra je napisao/la:
07 maj 2026, 22:37
rodjak je napisao/la:
07 maj 2026, 20:52


Niko ne goni nikoga da VOLI bilo koju drzavu ali moras POSTOVTI simbole drzave u kojoj zivis ili u koj se nalazis.Svaka himna se mora ispostovati ,ili ako ne zelis to onda idi iz te drzave.Zamisli da u Srbiji svira himna Srbije i u Finalu kupa Pazarci okrenu ledja i pjevaju **** te Srbijo **** te Ja ...,ili u Hrvatskoj isto tako da njihovi gradjani pjevaju slicno, sta bi bilo sa tim ljudima :roll:

Ja razumijem da ima ljudi i koji ne vole BiH i koj je mrze ali dok zivis tu moras postovati priznate simbole drzave,u protivnom za to se u pravnim drzavama ide u zatvor.

Sto se tice Komsica ,legitimno i legalno izabran.On nije HRVATSKI clan predsjednistva nego clan predsjednistva iz FBIH koji dolazi iz hrvatskog naroda (dakle nebitno je ko je samo da je iz hrvatskog naroda)
Clan predsjednistva nije nikakav PREDSTAVNIK tog naroda.Ni clan predsjednistva iz srpskog naroda nije SRPSKI clan predsjednistva niti predstavlja srpski narod,To je clan predsjednistva iz RS-a i po ustavu mora biti srbin(dakle bilo koji ko sto je i u FBiH,bitno je da je srbin) i taj clan predsjenistva predstavlja citavu RS (dakle ne samo srbe) a u tom entitetu se nalaze i hrvati i bosnjaci i ostali pa bi u kabinetu tog clana predsjedniostva trebali da sjede i ljudi iz hrvatskog i bosnjackog naroda.Velika je floskula koju Covic potencira da je to PREDSTAVNIK nekog naroda sto nije ,lpa na toj floskuli on trazi da samo hrvati biraju "HRVATSKOG" clana predsjednistva sto se sigurno nece desiti .Ide Slaven zivotom :kafa:






U daljni tvoj tekst ne bih ulazio u raspravu jer sami sebi kopate jamu takvim razmisljanjem o BiH.
sta ti tacno ne odgovara u ovome sto sam napiso :roll: ili sta nije tacno .

ja razumijem da ima zvizdanja himni,pogotovo kad jedna reprezentacija igra protiv druge.Recimo bilo je zvizdanje u Skenderiji himni Srbije kad je bila kosaarka(2 razlicite drzave) gdje sam isto bio protiv takvog ponasanja i upucivao sam kritike zbog takvog ponasanja jer Srbija nije samo Vucic ili Seselj,Srbija je mnogo sira,recimo prva je ponudila besplatno vakcine u kovidu za gradjane BiH,prva pritekla u pomoc kad je bila poplava u Jablanici,znaci ima i dobrh stvari u komsiluku,nisu sve kriminalvci i zlocinci,i radi tih ljudi ne treba zvizdati himni Srbije jer je to i njihova himnsa.I inace sam pri stavu da se svacija himna ispostuje.
Ali ovdje se radi o nasim gradjanima,iz iste drzave i istog grada i gdje su rodjeni.Navijaci kojima je Covic predsjednik psuju i vrijedjaju drzavu ,da bi danas Covic u Sirokom izjavio da je Bosna i Hercegovina nasa domovina(hrvatskog naroda,sto i jeste :shh: )
Praviš se slijep pored očiju,lik ti je lijepo priložio videozapise gdje Katalonci i Baski zvižde kvazi svojoj himnoj odavno se zna da Španjolsku ne priznaju i žele da se odvoje…Kad tad i hoće !

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Uniited » 08 maj 2026, 08:54

Zrinjaaaa je napisao/la:
08 maj 2026, 08:46
rodjak je napisao/la:
07 maj 2026, 23:46
Zaboljesutra je napisao/la:
07 maj 2026, 22:37








U daljni tvoj tekst ne bih ulazio u raspravu jer sami sebi kopate jamu takvim razmisljanjem o BiH.
sta ti tacno ne odgovara u ovome sto sam napiso :roll: ili sta nije tacno .

ja razumijem da ima zvizdanja himni,pogotovo kad jedna reprezentacija igra protiv druge.Recimo bilo je zvizdanje u Skenderiji himni Srbije kad je bila kosaarka(2 razlicite drzave) gdje sam isto bio protiv takvog ponasanja i upucivao sam kritike zbog takvog ponasanja jer Srbija nije samo Vucic ili Seselj,Srbija je mnogo sira,recimo prva je ponudila besplatno vakcine u kovidu za gradjane BiH,prva pritekla u pomoc kad je bila poplava u Jablanici,znaci ima i dobrh stvari u komsiluku,nisu sve kriminalvci i zlocinci,i radi tih ljudi ne treba zvizdati himni Srbije jer je to i njihova himnsa.I inace sam pri stavu da se svacija himna ispostuje.
Ali ovdje se radi o nasim gradjanima,iz iste drzave i istog grada i gdje su rodjeni.Navijaci kojima je Covic predsjednik psuju i vrijedjaju drzavu ,da bi danas Covic u Sirokom izjavio da je Bosna i Hercegovina nasa domovina(hrvatskog naroda,sto i jeste :shh: )
Praviš se slijep pored očiju,lik ti je lijepo priložio videozapise gdje Katalonci i Baski zvižde kvazi svojoj himnoj odavno se zna da Španjolsku ne priznaju i žele da se odvoje…Kad tad i hoće !
Oni možda i hoće, ali vi NIKAD. :bih: :bih:
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo


Tuce11
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 08 maj 2026, 09:33

Odličan
Boris Lovrić: “Nisi ništa veći Hrvat zato što psuješ Bosnu. Možeš samo biti manji čovjek” – Crna hronika https://share.google/2G1PukLRVdcl9gJLG
Zadnja izmjena: Tuce11, dana/u 08 maj 2026, 09:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59797
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 08 maj 2026, 09:37

Ignatkov odabrao Ukrajinu. Tradicija se nastavlja. :kafa:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

onako
Postovi: 587
Pridružen/a: 05 nov 2012, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la onako » 08 maj 2026, 10:35

Gdje danas nastupa Sanin? A ovdje pisali, da je on ozbiljan poslovni covjek, ne voli da se exponira, da je sve suprotno od Ismira, a njega ko medu vodaju po mahalama. Kakvi su to prevrtaneri sa Grbavice.
since 1973

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 08 maj 2026, 11:09

Virtu4l je napisao/la:
08 maj 2026, 09:37
Ignatkov odabrao Ukrajinu. Tradicija se nastavlja. :kafa:
Kakva tradicija?

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []