18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Majstorinho
- Postovi: 593
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Džaba Švicarskoj posjed kad im je igra jalova. Mi imamo veći xG jbt 
Blue is a color
Football is a game
Football is a game
-
19vendetta87
- Postovi: 10307
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Benjo dodirnuo loptu samo 12 puta
Jedino je manje dodira imao Demirovic, koji je usamljen u špicu
Jedino je manje dodira imao Demirovic, koji je usamljen u špicu
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kad nema osjecaj za pas. Ili ubije covjeka kojem doda ili je nabije njihovim stoperima.StevieG8 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:59Kolasinac im je glavni okidac za presing, kad god primi loptu zalete se ko ludiBiHSportman je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:58Kolašinac je zeznuo par puta, Alajbegović nas gurnuo previše puta u opasnu zonu, a i sebičan je. Svi su se umislili da su neke zvijezde.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nismo primili gol, znalo se gdje su Svicarci najjaci.
Uostalom, mi ovako igramo. Dosad se isplatilo.
Koševo Zapad
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dobrodošla pauza za narizat mezu
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
ovi 'bitno je učestvovati' likovi su najjačiJohannWolfgang je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:56Pretjerujete fakat, pa nismo ni mi Spanija pa da moramo svima uzeti loptu. Drugo veliko takmicenje u historiji, prije dvije godine nas tamburo luxemburg sad igramo s Austrijom, Kanadom, Svicom egal utakmice. Nemamo ljudi vezne igrace da nesto igramo, koga god da stavis isto ti dodje. Zato dva napadaca da se nabija lopta i ako uspiju sami gore isceprkati nesto to je to nema im ko sansu pripremiti. Zato elham samo gurati ovako jedan krompir ce odluciti sad ko ce ga turiti pitanje je. Cak i bod ovdje top onda protiv Katara ide Barba 424 gore Tabak i Dzeko i uzimamo 1 0 tj 5 bodova na kraju idemo dalje.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma znam, ali ni ovo moje nije daleko od istine haha
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Odlično može biti samo što nismo primili gol. Ako ne izvede Tahirbega na poluvremenu nemamo šta tražiti
-
Slobodanpad1945
- Postovi: 646
- Pridružen/a: 17 avg 2012, 18:49
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Švicarci moraju ići na glavu u drugom poluvremenu
. Nadam se da će momci izdržati icu drugom poluvremenu. Odbrana fenomenalna za sada. Idemo uz Božiju pomoć i sreću do pozitivnog rezultata
. Nadam se da će momci izdržati icu drugom poluvremenu. Odbrana fenomenalna za sada. Idemo uz Božiju pomoć i sreću do pozitivnog rezultata
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Top za sad.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
To je nama sada manje vise konstanta. Imamo top odbranu i niko nam nece lako golove davati. Stvar je u tome sto smo predugo izlozeni pritisku protivnika, tesko je u tim okolnostima biti uvijek koncentrisan, pa se moze desiti neka glupost da primimo gol. Jednostavno, moramo naci neki modalitet da zadrzimo loptu, da nesto malo iskreiramo. Kad napadamo, najgora zona nam je srednja trecina. Cim predjemo na njihovu polovinu, to redovno budu dobre akcije, ali brate ovaj prenos lopte od odbrane, pa gore prema Demiru, skoro pa nikako. Tu nam skripi nenormalno
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1328
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
0.06-0.18 i kaze Svicarska bolje sanse imalaMajstorinho je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:00Džaba Švicarskoj posjed kad im je igra jalova. Mi imamo veći xG jbt![]()
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Samo naprijed momci!!!
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
JohannWolfgang
- Postovi: 297
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pa eto treba psovati svima redom jer nemamo dvije pobjede u dvije utakmice na drugom svjetskom koje igramo u historijiRauber33 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:00ovi 'bitno je učestvovati' likovi su najjačiJohannWolfgang je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:56Pretjerujete fakat, pa nismo ni mi Spanija pa da moramo svima uzeti loptu. Drugo veliko takmicenje u historiji, prije dvije godine nas tamburo luxemburg sad igramo s Austrijom, Kanadom, Svicom egal utakmice. Nemamo ljudi vezne igrace da nesto igramo, koga god da stavis isto ti dodje. Zato dva napadaca da se nabija lopta i ako uspiju sami gore isceprkati nesto to je to nema im ko sansu pripremiti. Zato elham samo gurati ovako jedan krompir ce odluciti sad ko ce ga turiti pitanje je. Cak i bod ovdje top onda protiv Katara ide Barba 424 gore Tabak i Dzeko i uzimamo 1 0 tj 5 bodova na kraju idemo dalje.![]()
- Romagnoli13
- Postovi: 14216
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Idemo po pobjeduuu
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)
- BiHSportman
- Postovi: 1246
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Najslabiji sa loptom u nogama.StevieG8 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:59Kolasinac im je glavni okidac za presing, kad god primi loptu zalete se ko ludiBiHSportman je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:58Kolašinac je zeznuo par puta, Alajbegović nas gurnuo previše puta u opasnu zonu, a i sebičan je. Svi su se umislili da su neke zvijezde.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Muharemović sam više vrijedi, nego li ostatak naše reprezentacije.
Na poluvremenu bi trebali Real, Barca... Da mu ponude ugovor.
Zmaj u pravom smislu te riječi.
Bez veznog reda teško da možemo do gola. Ali i 0-0 bih sad potpisao bez razmišljanja.
Na poluvremenu bi trebali Real, Barca... Da mu ponude ugovor.
Zmaj u pravom smislu te riječi.
Bez veznog reda teško da možemo do gola. Ali i 0-0 bih sad potpisao bez razmišljanja.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Tahiraga je Barbin vojnik jbg.
Bice neka prilika u drugom da se ovo rijesi.
Ubijeni su i Svicarci, pogotovo ovaj sto doji po krilu.
Koševo Zapad
-
napapijri1987
- Postovi: 1124
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mi ako odigramo nerjeseno posatvljamo rekord. Naime jos nijedna evropska repka nije imala 7 nerjesenih uzastopno u oficijalnim utakmicama.
Online
Trenutno korisnika/ca: 231983, ASD, DnevnaDozaPklata, General505, LeCoq, MiranGlasnic, Napapijri, Sensei i 50 gostiju.



