18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Majstorinho
Postovi: 593
Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Majstorinho » 18 jun 2026, 22:00

Džaba Švicarskoj posjed kad im je igra jalova. Mi imamo veći xG jbt :rol:
Blue is a color
Football is a game

19vendetta87
Postovi: 10307
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la 19vendetta87 » 18 jun 2026, 22:00

Benjo dodirnuo loptu samo 12 puta :tokralju:
Jedino je manje dodira imao Demirovic, koji je usamljen u špicu
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
DamirT
Postovi: 31086
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 22:00

StevieG8 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:59
BiHSportman je napisao/la:
18 jun 2026, 21:58
Kolašinac je zeznuo par puta, Alajbegović nas gurnuo previše puta u opasnu zonu, a i sebičan je. Svi su se umislili da su neke zvijezde.
Kolasinac im je glavni okidac za presing, kad god primi loptu zalete se ko ludi
Kad nema osjecaj za pas. Ili ubije covjeka kojem doda ili je nabije njihovim stoperima.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Shategabri » 18 jun 2026, 22:00

Imamkarbarum je napisao/la:
18 jun 2026, 21:50
Shategabri je napisao/la:
18 jun 2026, 21:49
Odlicno nase poluvrijeme!
Druze sta je tb ovdje odlicno....
Nismo primili gol, znalo se gdje su Svicarci najjaci.
Uostalom, mi ovako igramo. Dosad se isplatilo.
Koševo Zapad

Avatar
perun
Postovi: 956
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la perun » 18 jun 2026, 22:00

Dobrodošla pauza za narizat mezu😊
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Rauber33
Postovi: 840
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:16
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Rauber33 » 18 jun 2026, 22:00

JohannWolfgang je napisao/la:
18 jun 2026, 21:56
Pretjerujete fakat, pa nismo ni mi Spanija pa da moramo svima uzeti loptu. Drugo veliko takmicenje u historiji, prije dvije godine nas tamburo luxemburg sad igramo s Austrijom, Kanadom, Svicom egal utakmice. Nemamo ljudi vezne igrace da nesto igramo, koga god da stavis isto ti dodje. Zato dva napadaca da se nabija lopta i ako uspiju sami gore isceprkati nesto to je to nema im ko sansu pripremiti. Zato elham samo gurati ovako jedan krompir ce odluciti sad ko ce ga turiti pitanje je. Cak i bod ovdje top onda protiv Katara ide Barba 424 gore Tabak i Dzeko i uzimamo 1 0 tj 5 bodova na kraju idemo dalje.
ovi 'bitno je učestvovati' likovi su najjači :lol:

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2854
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la h1a2s3o4 » 18 jun 2026, 22:00

Valter je napisao/la:
18 jun 2026, 21:58
h1a2s3o4 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:54
Valter je napisao/la:
18 jun 2026, 21:53
Mora ući Bajramović da pomogne Dediću. Smije li se reči da je Kerim najtanji.
Što je najtužnije protiv ove Švice se može igrati.
Bajramovic je bolji vezni od Benje.
Bajraktarević :salut:
Ma znam, ali ni ovo moje nije daleko od istine haha
Barba halali sto smo sumnjali.

Jurica95
Postovi: 625
Pridružen/a: 05 jul 2023, 17:42
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Jurica95 » 18 jun 2026, 22:00

Imamkarbarum je napisao/la:
18 jun 2026, 21:50
Shategabri je napisao/la:
18 jun 2026, 21:49
Odlicno nase poluvrijeme!
Druze sta je tb ovdje odlicno....
Odlično može biti samo što nismo primili gol. Ako ne izvede Tahirbega na poluvremenu nemamo šta tražiti

Slobodanpad1945
Postovi: 646
Pridružen/a: 17 avg 2012, 18:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Slobodanpad1945 » 18 jun 2026, 22:00

Švicarci moraju ići na glavu u drugom poluvremenu
. Nadam se da će momci izdržati icu drugom poluvremenu. Odbrana fenomenalna za sada. Idemo uz Božiju pomoć i sreću do pozitivnog rezultata 🇧🇦

Avatar
Madal
Postovi: 6045
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Madal » 18 jun 2026, 22:01

Top za sad.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Confiance
Postovi: 1355
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Confiance » 18 jun 2026, 22:01

NoDi80 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:56
Svicarska je proslo euro igrala cetvrfinale, a na proslom svjetskom su prosli grupu. Ovo je odlicno od nas, jer nemaju rijesenje za nasu dobru odbranu.. Opusteno!!!
To je nama sada manje vise konstanta. Imamo top odbranu i niko nam nece lako golove davati. Stvar je u tome sto smo predugo izlozeni pritisku protivnika, tesko je u tim okolnostima biti uvijek koncentrisan, pa se moze desiti neka glupost da primimo gol. Jednostavno, moramo naci neki modalitet da zadrzimo loptu, da nesto malo iskreiramo. Kad napadamo, najgora zona nam je srednja trecina. Cim predjemo na njihovu polovinu, to redovno budu dobre akcije, ali brate ovaj prenos lopte od odbrane, pa gore prema Demiru, skoro pa nikako. Tu nam skripi nenormalno

BarbareZeljin
Postovi: 1328
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la BarbareZeljin » 18 jun 2026, 22:01

Enigmaa je napisao/la:
18 jun 2026, 21:56
Nisam stvarno komentirao Tahirovica do sada, momak je pogubljen, da hoće dati priliku malom Mahmicu.
Njegov najveci problem je sto decko se zanese pa izlazi na 10 metara iza.napadaca i onda propuh nazad.

Avatar
DamirT
Postovi: 31086
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 22:01

Majstorinho je napisao/la:
18 jun 2026, 22:00
Džaba Švicarskoj posjed kad im je igra jalova. Mi imamo veći xG jbt :rol:
0.06-0.18 i kaze Svicarska bolje sanse imala :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

NoDi80
Postovi: 19034
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NoDi80 » 18 jun 2026, 22:01

Samo naprijed momci!!!
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

JohannWolfgang
Postovi: 297
Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la JohannWolfgang » 18 jun 2026, 22:01

Rauber33 je napisao/la:
18 jun 2026, 22:00
JohannWolfgang je napisao/la:
18 jun 2026, 21:56
Pretjerujete fakat, pa nismo ni mi Spanija pa da moramo svima uzeti loptu. Drugo veliko takmicenje u historiji, prije dvije godine nas tamburo luxemburg sad igramo s Austrijom, Kanadom, Svicom egal utakmice. Nemamo ljudi vezne igrace da nesto igramo, koga god da stavis isto ti dodje. Zato dva napadaca da se nabija lopta i ako uspiju sami gore isceprkati nesto to je to nema im ko sansu pripremiti. Zato elham samo gurati ovako jedan krompir ce odluciti sad ko ce ga turiti pitanje je. Cak i bod ovdje top onda protiv Katara ide Barba 424 gore Tabak i Dzeko i uzimamo 1 0 tj 5 bodova na kraju idemo dalje.
ovi 'bitno je učestvovati' likovi su najjači :lol:
Pa eto treba psovati svima redom jer nemamo dvije pobjede u dvije utakmice na drugom svjetskom koje igramo u historiji

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14216
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 jun 2026, 22:01

Idemo po pobjeduuu
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1246
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la BiHSportman » 18 jun 2026, 22:02

StevieG8 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:59
BiHSportman je napisao/la:
18 jun 2026, 21:58
Kolašinac je zeznuo par puta, Alajbegović nas gurnuo previše puta u opasnu zonu, a i sebičan je. Svi su se umislili da su neke zvijezde.
Kolasinac im je glavni okidac za presing, kad god primi loptu zalete se ko ludi
Najslabiji sa loptom u nogama.

Avatar
emir79
Postovi: 8913
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la emir79 » 18 jun 2026, 22:02

Muharemović sam više vrijedi, nego li ostatak naše reprezentacije.
Na poluvremenu bi trebali Real, Barca... Da mu ponude ugovor.
Zmaj u pravom smislu te riječi.
Bez veznog reda teško da možemo do gola. Ali i 0-0 bih sad potpisao bez razmišljanja.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Shategabri » 18 jun 2026, 22:02

Stroj1946 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:53
Shategabri je napisao/la:
18 jun 2026, 21:49
Odlicno nase poluvrijeme!
Nakon promjene formacije :thumbup: Samo nek drze ovaj rezultat. Top!

Samo ubise Dedica, Tahirovic zaluto na ovo prvenstvo. On je nivo nase lige.
Demirovic totalno pao psihicki. Njemu fali go, da se oslobodi.
Tahiraga je Barbin vojnik jbg.
Bice neka prilika u drugom da se ovo rijesi.
Ubijeni su i Svicarci, pogotovo ovaj sto doji po krilu.
Koševo Zapad

napapijri1987
Postovi: 1124
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la napapijri1987 » 18 jun 2026, 22:02

Mi ako odigramo nerjeseno posatvljamo rekord. Naime jos nijedna evropska repka nije imala 7 nerjesenih uzastopno u oficijalnim utakmicama.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, Bing [Bot], Elddar, Nakata, Shevko, trunks1946, Wisey i 48 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []