Kanada je bolja reprezentacija od Svicarske.
Bar u ova 2 kola.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Kanada je bolja reprezentacija od Svicarske.
Nabili smo 6-0 San Marino, nebitno za ovaj meč ali eto i mi smo nekog nabili.
Umjesto njih dvojice samo treba staviti Misimovica i Pjanica. I treba jos Demirovica izbaciti i staviti Besica.