18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

lakilone
Postovi: 1355
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la lakilone » 20 jun 2026, 02:38

Diadora je napisao/la:
20 jun 2026, 02:37
Ako svicaraci pobjede kanadu 2 0 a mi Katar 7 0 mi smo drugi. Pobjeda svicarske sa 2 3 razlike uopste nije nemoguca Ali mislim da I mi mozemo natrpati Katar pod uslovi da sunjic I tahirovic ne igraju
Kanada je bolja reprezentacija od Svicarske.
Bar u ova 2 kola.
Željezničar über alles

Diadora
Postovi: 683
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Diadora » 20 jun 2026, 02:44

lakilone je napisao/la:
20 jun 2026, 02:38
Diadora je napisao/la:
20 jun 2026, 02:37
Ako svicaraci pobjede kanadu 2 0 a mi Katar 7 0 mi smo drugi. Pobjeda svicarske sa 2 3 razlike uopste nije nemoguca Ali mislim da I mi mozemo natrpati Katar pod uslovi da sunjic I tahirovic ne igraju
Kanada je bolja reprezentacija od Svicarske.
Bar u ova 2 kola.
Bez konea su 20 posto slabiji. I svicarci bi da budu prvi

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21911
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Unofficialpage » 20 jun 2026, 10:14

Shevko je napisao/la:
20 jun 2026, 02:38
Ne bi natrpali ni vreću jabuka a kamo li 7 golova u mrežu.
Nabili smo 6-0 San Marino, nebitno za ovaj meč ali eto i mi smo nekog nabili. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Daduli
Postovi: 1026
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Daduli » 20 jun 2026, 10:43

Diadora je napisao/la:
20 jun 2026, 02:37
Ako svicaraci pobjede kanadu 2 0 a mi Katar 7 0 mi smo drugi. Pobjeda svicarske sa 2 3 razlike uopste nije nemoguca Ali mislim da I mi mozemo natrpati Katar pod uslovi da sunjic I tahirovic ne igraju
Kaže se "pobijede".
Glory Glory Man United

Avatar
Ozymandias
Postovi: 924
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Ozymandias » 20 jun 2026, 12:34

Nije los poraz ukoliko se uspijemo plasirat u naredni krug. Malo da nas prizemlji i da se izvuce neka pouka. Ne mijenja nas plan ni sekunde a to je da ne izgubimo od Kanade i da ganjamo pobjedu protiv Katara. Jedino steta sto primismo bas 4 komada al Boze moj.

Avatar
Micron
Postovi: 758
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Micron » 21 jun 2026, 10:22

top review tekme

babino
Postovi: 8022
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la babino » 21 jun 2026, 11:40

Micron je napisao/la:
21 jun 2026, 10:22
top review tekme
prilicno dobro zbori ovaj Nihad, rijetkost je nesto ovako cuti od nasih novinara..evo koliko vidim lik radi na klixu :clap:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21911
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Unofficialpage » 21 jun 2026, 16:22

Najjači Katić kako blokira glavom svaki šut, s početka izblokira šut Xhake rutinski. :mrgreen:

Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

soko
Postovi: 5164
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la soko » 21 jun 2026, 16:28

Diadora je napisao/la:
20 jun 2026, 02:37
Ako svicaraci pobjede kanadu 2 0 a mi Katar 7 0 mi smo drugi. Pobjeda svicarske sa 2 3 razlike uopste nije nemoguca Ali mislim da I mi mozemo natrpati Katar pod uslovi da sunjic I tahirovic ne igraju
Umjesto njih dvojice samo treba staviti Misimovica i Pjanica. I treba jos Demirovica izbaciti i staviti Besica.
Lake sale mozemo natrpati Katar.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, GIBRA, Harare, inzomni, random11, Zgemboo89 i 45 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []