Znaci Katic, Vasilj, Dzeko i Kolasinac su nebitni igrac jer nisu na slici, a karinas Burnic, Malic i Hadzikic su bitni jer su u grupi na slici i cine ekipu boljom..eleGancy je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:54Pa na tvom licnom poslu postoje pojedinci koje ne volis, koji se jedenostavno ne uklapaju u tim. Sto jezicka barijera, sto njihov karakter. Ali opet mislim, vidi se na slikama, da ovi koji su problem se ne uklapaju u ekipu, ne cine ekipu boljom. Radeljic, Mujakic, Hadzikic, Sunjic, Hadzikadunic, Basic, Zlomislic, pa cak eto i Gigovic i Bazdar. Niko od njih nije s ostalima na slikama, vec u sjeni.
Emir Karić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
19vendetta87
- Postovi: 10289
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Emir Karić
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Emir Karić
Hajd izvuci iz konteksta i da mi se ne svidja boja teksta na majici I am from Bosnia take me to America pa sam zato spomenuo Burnica. Lijep pozdrav!19vendetta87 je napisao/la: ↑03 jun 2026, 11:06Znaci Katic, Vasilj, Dzeko i Kolasinac su nebitni igrac jer nisu na slici, a karinas Burnic, Malic i Hadzikic su bitni jer su u grupi na slici i cine ekipu boljom..eleGancy je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:54Pa na tvom licnom poslu postoje pojedinci koje ne volis, koji se jedenostavno ne uklapaju u tim. Sto jezicka barijera, sto njihov karakter. Ali opet mislim, vidi se na slikama, da ovi koji su problem se ne uklapaju u ekipu, ne cine ekipu boljom. Radeljic, Mujakic, Hadzikic, Sunjic, Hadzikadunic, Basic, Zlomislic, pa cak eto i Gigovic i Bazdar. Niko od njih nije s ostalima na slikama, vec u sjeni.![]()
- Goalgetter
- Postovi: 24460
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Emir Karić
Prema pisanjima austrijskih medija, Karic je pred transferom u MLS u Americi. Klub nisu jos spomenuli.
Re: Emir Karić
Goalgetter je napisao/la: ↑16 jun 2026, 11:54Prema pisanjima austrijskih medija, Karic je pred transferom u MLS u Americi. Klub nisu jos spomenuli.
naprijed rejal
-
Coolpanda24
- Postovi: 3187
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Emir Karić
Ujedno i završio s repkom
Re: Emir Karić
Nemozes ga ni kriviti. Uzeo pare kad je vidljivo da od reprezentativne karijere nema nista dok je ovaj strucni stab ovdje. Opet iza ovo nam je i najbolja opcija na lijevom beku, cak HR igra napadaca iz MLS-a, ali ovo ce sad samo biti dodatni razlog trenutnom sefu da su Mujakic, Burnic i Kolasinac u prednost na tu poziciju.
Re: Emir Karić
MLS je nivo austrijske I svicarske lige, tako da nije korak nazad. Ako ce svaku igrati 90 minuta onda ga treba zvati. Kriminal je sto nije pozvan za svjetsko.
Hrvatska ima 2 MLS igraca, dosta ovih repki naseg ranga ili malo jaci imaju na rosteru 2 3 MLS igraca
Hrvatska ima 2 MLS igraca, dosta ovih repki naseg ranga ili malo jaci imaju na rosteru 2 3 MLS igraca
Re: Emir Karić
Slazem se. Mada ova njegova ekipa je zadnja na tabeli.Diadora je napisao/la: ↑20 jun 2026, 02:49MLS je nivo austrijske I svicarske lige, tako da nije korak nazad. Ako ce svaku igrati 90 minuta onda ga treba zvati. Kriminal je sto nije pozvan za svjetsko.
Hrvatska ima 2 MLS igraca, dosta ovih repki naseg ranga ili malo jaci imaju na rosteru 2 3 MLS igraca
Re: Emir Karić
Pa ja koliko se sjećam Barbarez je izjavio da su i Burnic i Mujakic bolji lijevi bekovi od Karića. Što nije naravno tačno, ali pričam šta je on rekao. Tako da Karića svakako nećemo vjerovatno gledati osim ako baš ne bude opet neki pritisak javnosti. Jer glupo je pozvati u sastav 4 lijeva beka, a ovamo imaš drugih problema.
Plus evo koliko se sjećam Mujakic je i inače uglavnom samo igrao beka kod barbareza, a ni za Burnica se ne mogu sjetiti da je nešto mnogo igrao u vezi. Tj igrao je ali mislim da je bilo nešto baš malo i da ga je uglavnom koristio na beku što znači da su oni praktički samo tu radi lijeve strane.
Plus evo koliko se sjećam Mujakic je i inače uglavnom samo igrao beka kod barbareza, a ni za Burnica se ne mogu sjetiti da je nešto mnogo igrao u vezi. Tj igrao je ali mislim da je bilo nešto baš malo i da ga je uglavnom koristio na beku što znači da su oni praktički samo tu radi lijeve strane.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3187
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Emir Karić
Evo sad i zvanično.
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
- QUARTERBACK
- Postovi: 12666
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Emir Karić
oke sad mi je jasno i sto ga se nije zvalo, iako bi svakako bio bolja opcija na beku od burnica i mujakica, ovo je bas los izbor
Re: Emir Karić
Sta ces ocekivati baraca ima 30 godine, ode sta para uzetQUARTERBACK je napisao/la: ↑24 jun 2026, 17:48oke sad mi je jasno i sto ga se nije zvalo, iako bi svakako bio bolja opcija na beku od burnica i mujakica, ovo je bas los izbor
Vidjeces i Mujakic ce kod pitara zavrsiti
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Emir Karić
Otišao u najlošiju ekipu mlsa. Ostali su u ligi samo zato što kod njih niko ne ispada.
To je izgleda to što se reprezentativne karijere tiče.
To je izgleda to što se reprezentativne karijere tiče.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
Re: Emir Karić
Jest mu dugo i trajala karijera
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Emir Karić
Ako prodjemo u sesnestinu finala igramo protiv SAD, kojoj vise od pola repke igra u MLS, i ne ocekujemo prolazak, ali ne može kod nas igrac MLSa igrati jer je automatski loš...
- RollingPaper
- Postovi: 4400
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
- PasodelMar
- Postovi: 720
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: Emir Karić
Sta misliš drug moj, da ga se forsiralo na lijevom beku kao što su se forsirali Burnic i Mujakic, da li bi završio baš u Kansas Cityu? Protiv Austrije odigrao jako dobru utakmicu kao debitant. Hajmo reci, da je pozvan na ovo SP kao back-up Seadu i da prođemo u KO-fazu, da li bi i tada bio domet Kansas City? Naravno da ne bi. Ovo je domet kada nemaš podršku selektora.QUARTERBACK je napisao/la: ↑24 jun 2026, 17:48oke sad mi je jasno i sto ga se nije zvalo, iako bi svakako bio bolja opcija na beku od burnica i mujakica, ovo je bas los izbor
Re: Emir Karić
Ja kako znam 26 igrača je pozvano a ne samo 11, i kako god, i da su samo 2 njima moze nama ne moze, hrvatima moze nama ne moze?RollingPaper je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:08O čemu ti prijatelju? U SAD-u u prvih 11 igraju samo 2 igrača MLS-a
Online
Trenutno korisnika/ca: Beduin, bvsic, Daduli, Hansestadt, izdzezveubrazil, klasik, kouadio, Lavcina, ludilompredozirani, Muumii, Napapijri, PeppermintSA i 109 gostiju.




