Emir Karić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

19vendetta87
Postovi: 10287
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la 19vendetta87 » 03 jun 2026, 11:06

eleGancy je napisao/la:
03 jun 2026, 10:54
Pa na tvom licnom poslu postoje pojedinci koje ne volis, koji se jedenostavno ne uklapaju u tim. Sto jezicka barijera, sto njihov karakter. Ali opet mislim, vidi se na slikama, da ovi koji su problem se ne uklapaju u ekipu, ne cine ekipu boljom. Radeljic, Mujakic, Hadzikic, Sunjic, Hadzikadunic, Basic, Zlomislic, pa cak eto i Gigovic i Bazdar. Niko od njih nije s ostalima na slikama, vec u sjeni.
Znaci Katic, Vasilj, Dzeko i Kolasinac su nebitni igrac jer nisu na slici, a karinas Burnic, Malic i Hadzikic su bitni jer su u grupi na slici i cine ekipu boljom.. :bow:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

eleGancy
Postovi: 214
Pridružen/a: 10 avg 2025, 09:34
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la eleGancy » 03 jun 2026, 11:29

19vendetta87 je napisao/la:
03 jun 2026, 11:06
eleGancy je napisao/la:
03 jun 2026, 10:54
Pa na tvom licnom poslu postoje pojedinci koje ne volis, koji se jedenostavno ne uklapaju u tim. Sto jezicka barijera, sto njihov karakter. Ali opet mislim, vidi se na slikama, da ovi koji su problem se ne uklapaju u ekipu, ne cine ekipu boljom. Radeljic, Mujakic, Hadzikic, Sunjic, Hadzikadunic, Basic, Zlomislic, pa cak eto i Gigovic i Bazdar. Niko od njih nije s ostalima na slikama, vec u sjeni.
Znaci Katic, Vasilj, Dzeko i Kolasinac su nebitni igrac jer nisu na slici, a karinas Burnic, Malic i Hadzikic su bitni jer su u grupi na slici i cine ekipu boljom.. :bow:
Hajd izvuci iz konteksta i da mi se ne svidja boja teksta na majici I am from Bosnia take me to America pa sam zato spomenuo Burnica. Lijep pozdrav!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24457
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Goalgetter » 16 jun 2026, 11:54

Prema pisanjima austrijskih medija, Karic je pred transferom u MLS u Americi. Klub nisu jos spomenuli.

Avatar
Sveti
Postovi: 10112
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Sveti » 16 jun 2026, 20:44

Goalgetter je napisao/la:
16 jun 2026, 11:54
Prema pisanjima austrijskih medija, Karic je pred transferom u MLS u Americi. Klub nisu jos spomenuli.
:crazy:
naprijed rejal

Coolpanda24
Postovi: 3186
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Coolpanda24 » 19 jun 2026, 23:43


Ujedno i završio s repkom 😁

Avatar
Sveti
Postovi: 10112
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Sveti » 20 jun 2026, 00:55

Uh, steta.
naprijed rejal

Avatar
bh22
Postovi: 78
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la bh22 » 20 jun 2026, 00:58

Nemozes ga ni kriviti. Uzeo pare kad je vidljivo da od reprezentativne karijere nema nista dok je ovaj strucni stab ovdje. Opet iza ovo nam je i najbolja opcija na lijevom beku, cak HR igra napadaca iz MLS-a, ali ovo ce sad samo biti dodatni razlog trenutnom sefu da su Mujakic, Burnic i Kolasinac u prednost na tu poziciju.

Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Diadora » 20 jun 2026, 02:49

MLS je nivo austrijske I svicarske lige, tako da nije korak nazad. Ako ce svaku igrati 90 minuta onda ga treba zvati. Kriminal je sto nije pozvan za svjetsko.
Hrvatska ima 2 MLS igraca, dosta ovih repki naseg ranga ili malo jaci imaju na rosteru 2 3 MLS igraca

Avatar
dedo26
Postovi: 647
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la dedo26 » 20 jun 2026, 07:01

Diadora je napisao/la:
20 jun 2026, 02:49
MLS je nivo austrijske I svicarske lige, tako da nije korak nazad. Ako ce svaku igrati 90 minuta onda ga treba zvati. Kriminal je sto nije pozvan za svjetsko.
Hrvatska ima 2 MLS igraca, dosta ovih repki naseg ranga ili malo jaci imaju na rosteru 2 3 MLS igraca
Slazem se. Mada ova njegova ekipa je zadnja na tabeli.

DeeWa
Postovi: 2485
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la DeeWa » 20 jun 2026, 07:57

Pa ja koliko se sjećam Barbarez je izjavio da su i Burnic i Mujakic bolji lijevi bekovi od Karića. Što nije naravno tačno, ali pričam šta je on rekao. Tako da Karića svakako nećemo vjerovatno gledati osim ako baš ne bude opet neki pritisak javnosti. Jer glupo je pozvati u sastav 4 lijeva beka, a ovamo imaš drugih problema.

Plus evo koliko se sjećam Mujakic je i inače uglavnom samo igrao beka kod barbareza, a ni za Burnica se ne mogu sjetiti da je nešto mnogo igrao u vezi. Tj igrao je ali mislim da je bilo nešto baš malo i da ga je uglavnom koristio na beku što znači da su oni praktički samo tu radi lijeve strane.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Coolpanda24
Postovi: 3186
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Coolpanda24 » 24 jun 2026, 17:36


Evo sad i zvanično.

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 499
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 24 jun 2026, 17:37

Još jedan bivši fudbaler...
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12666
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la QUARTERBACK » 24 jun 2026, 17:48

oke sad mi je jasno i sto ga se nije zvalo, iako bi svakako bio bolja opcija na beku od burnica i mujakica, ovo je bas los izbor

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la NoDi80 » 24 jun 2026, 18:10

QUARTERBACK je napisao/la:
24 jun 2026, 17:48
oke sad mi je jasno i sto ga se nije zvalo, iako bi svakako bio bolja opcija na beku od burnica i mujakica, ovo je bas los izbor
Sta ces ocekivati baraca ima 30 godine, ode sta para uzet
Vidjeces i Mujakic ce kod pitara zavrsiti
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

DeeWa
Postovi: 2485
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la DeeWa » 24 jun 2026, 18:14

Otišao u najlošiju ekipu mlsa. Ostali su u ligi samo zato što kod njih niko ne ispada.

To je izgleda to što se reprezentativne karijere tiče.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
DamirT
Postovi: 30979
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la DamirT » 24 jun 2026, 18:15

DeeWa je napisao/la:
24 jun 2026, 18:14
Otišao u najlošiju ekipu mlsa. Ostali su u ligi samo zato što kod njih niko ne ispada.

To je izgleda to što se reprezentativne karijere tiče.
Jest mu dugo i trajala karijera :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Micron
Postovi: 766
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Micron » 24 jun 2026, 19:03

Ako prodjemo u sesnestinu finala igramo protiv SAD, kojoj vise od pola repke igra u MLS, i ne ocekujemo prolazak, ali ne može kod nas igrac MLSa igrati jer je automatski loš...

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4400
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la RollingPaper » 24 jun 2026, 19:08

Micron je napisao/la:
24 jun 2026, 19:03
Ako prodjemo u sesnestinu finala igramo protiv SAD, kojoj vise od pola repke igra u MLS, i ne ocekujemo prolazak, ali ne može kod nas igrac MLSa igrati jer je automatski loš...
O čemu ti prijatelju? U SAD-u u prvih 11 igraju samo 2 igrača MLS-a

Avatar
PasodelMar
Postovi: 720
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la PasodelMar » 24 jun 2026, 19:11

QUARTERBACK je napisao/la:
24 jun 2026, 17:48
oke sad mi je jasno i sto ga se nije zvalo, iako bi svakako bio bolja opcija na beku od burnica i mujakica, ovo je bas los izbor
Sta misliš drug moj, da ga se forsiralo na lijevom beku kao što su se forsirali Burnic i Mujakic, da li bi završio baš u Kansas Cityu? Protiv Austrije odigrao jako dobru utakmicu kao debitant. Hajmo reci, da je pozvan na ovo SP kao back-up Seadu i da prođemo u KO-fazu, da li bi i tada bio domet Kansas City? Naravno da ne bi. Ovo je domet kada nemaš podršku selektora.

Avatar
Micron
Postovi: 766
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Micron » 24 jun 2026, 19:14

RollingPaper je napisao/la:
24 jun 2026, 19:08
Micron je napisao/la:
24 jun 2026, 19:03
Ako prodjemo u sesnestinu finala igramo protiv SAD, kojoj vise od pola repke igra u MLS, i ne ocekujemo prolazak, ali ne može kod nas igrac MLSa igrati jer je automatski loš...
O čemu ti prijatelju? U SAD-u u prvih 11 igraju samo 2 igrača MLS-a
Ja kako znam 26 igrača je pozvano a ne samo 11, i kako god, i da su samo 2 njima moze nama ne moze, hrvatima moze nama ne moze?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []