Ono je bila lakrdija kakva nije vidjenja,nije dao da pridjemo golu al nikako nije mogao da zaustavi sut sa 30 jbga treba pojacati protiv nas jer nemoguca misija je nas da dobijete,nek svirne sljedeci put 100 faulova mozda bude staPlatonova je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:51Jeste vama je zabranjeno da nas pobjedite u BLmosarajvosa83 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 14:45Tako je Luca ides na blok opet. Da je ikad bilo po nasim principima zato onda nismo ovako ko Borac otimali i osvajali? Zasto nije bilo zabranjeno da nas iko pobijedi,nemoj mi tih vasih lazi i patetike.to je dokazano prošlo kolo
Premijer liga BiH - aktuelno
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Iz tvojih, i iz tabora plavih navijača, postova se tačno vidi da nikome Mirvić ne smeta.
Vidjet' ćemo šta će Abdulah unaprijediti.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imali još 5 prilika, kaže nisu mogli prići golu...e svaštamosarajvosa83 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:54Ono je bila lakrdija kakva nije vidjenja,nije dao da pridjemo golu al nikako nije mogao da zaustavi sut sa 30 jbga treba pojacati protiv nas jer nemoguca misija je nas da dobijete,nek svirne sljedeci put 100 faulova mozda bude staPlatonova je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:51Jeste vama je zabranjeno da nas pobjedite u BLmosarajvosa83 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 14:45
Tako je Luca ides na blok opet. Da je ikad bilo po nasim principima zato onda nismo ovako ko Borac otimali i osvajali? Zasto nije bilo zabranjeno da nas iko pobijedi,nemoj mi tih vasih lazi i patetike.to je dokazano prošlo kolo
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo jak borac snsd ga spašava!!!
1. Pažljivo izabiranje glavnog i var sudije!!!
2. Glavni ima zadatak:
- da pokuša suditi normalno ako borca ide
- da svaki pokušaj muške igre, sankcioniše
- da faulovima oduzima mogućnost igranja odbrane
- da se igrači boje ikakvog starta i boje se kartona
- da unese strah i nesigurnost protivniku
- da osokoli napadače borca na prodore jer znaju da će im svaki pad svirati
- da dozvoli defanzivcima jaku igru jer znaju da im neće svirati faul ili ne daj Bože dati karton
- imalo sumnjivi korneri, auti opet idu borcu
3.uloga var sudije da vidi i najmizerniju priliku za penal, nešto što samo liči na penal, a protivniku da ne vidi i ono što je čist crveni, penal
4.uloga arene je da pušta usporene snimke koje ona hoće, da ima debilne komentatore i debilne emisije koje moraju šutiti o svemu ovome
5. uloga raznih delegata i komisija je da ovo sve opravdaju
- sudije su zaplašili sa Peljtom, pa je odmah poslije Jelić imao fantastično sudjenje, samo što nije gol dao za borac
6. uloga par botova pa i na forumu da priču pravda ili odvodi od suštini
7. uloga Vice je da pomogne Sarajevu, Želji, Veležu....i ostalima kad oni više ne budu prijetnja Borcu, da bi se priča vratila na evo svi kradu.....
- kartoniranje ostalih ekipa na drugim mečevima je posebna tema
Ufffff nije mi bilo teško....uživam u ovome.
1. Pažljivo izabiranje glavnog i var sudije!!!
2. Glavni ima zadatak:
- da pokuša suditi normalno ako borca ide
- da svaki pokušaj muške igre, sankcioniše
- da faulovima oduzima mogućnost igranja odbrane
- da se igrači boje ikakvog starta i boje se kartona
- da unese strah i nesigurnost protivniku
- da osokoli napadače borca na prodore jer znaju da će im svaki pad svirati
- da dozvoli defanzivcima jaku igru jer znaju da im neće svirati faul ili ne daj Bože dati karton
- imalo sumnjivi korneri, auti opet idu borcu
3.uloga var sudije da vidi i najmizerniju priliku za penal, nešto što samo liči na penal, a protivniku da ne vidi i ono što je čist crveni, penal
4.uloga arene je da pušta usporene snimke koje ona hoće, da ima debilne komentatore i debilne emisije koje moraju šutiti o svemu ovome
5. uloga raznih delegata i komisija je da ovo sve opravdaju
- sudije su zaplašili sa Peljtom, pa je odmah poslije Jelić imao fantastično sudjenje, samo što nije gol dao za borac
6. uloga par botova pa i na forumu da priču pravda ili odvodi od suštini
7. uloga Vice je da pomogne Sarajevu, Želji, Veležu....i ostalima kad oni više ne budu prijetnja Borcu, da bi se priča vratila na evo svi kradu.....
- kartoniranje ostalih ekipa na drugim mečevima je posebna tema
Ufffff nije mi bilo teško....uživam u ovome.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
nije nebitan al dobije nizu ocjenu za to .najbolje da ce za svaku tekmu komisija zasjedatkillafrommanilla je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:43Hahahahaha ma ja nebitan crveni na 0:1 i to stopera U21. Osim sto bi bilo 10 na 10, a nisu toliko dominantniji bili ni s igracem vise, morao bi uci u21 negdje drugo odmah
Bezveze sta, jos jedan maali crveni bio i to je to, sudjenje evropsko s 1739 prekrsaja.
Brokula: "..Prije je Kina zapadni Tajvan.." 👌
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bore se za ozdravljenje fudbala tako što pokušavaju instalirati Abdulaha Ibrakovića.
Pa se još čude što niko neće sa njima.
Pa se još čude što niko neće sa njima.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Za svaku tekmu borca, izgleda da će morati.Riquelme je napisao/la: ↑14 okt 2024, 16:22nije nebitan al dobije nizu ocjenu za to .najbolje da ce za svaku tekmu komisija zasjedatkillafrommanilla je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:43Hahahahaha ma ja nebitan crveni na 0:1 i to stopera U21. Osim sto bi bilo 10 na 10, a nisu toliko dominantniji bili ni s igracem vise, morao bi uci u21 negdje drugo odmah
Bezveze sta, jos jedan maali crveni bio i to je to, sudjenje evropsko s 1739 prekrsaja.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma samo se slozi da su nasi bjezali,video je montaza nije istina ono sto se vidi12345678922 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 14:58Kad se simpatizer miješa u navijačke obračune pritom nije pokupio dobre informacije.
![]()
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da je sam zbog njih. Nije bolje ni sa ostalim.Pendulum je napisao/la: ↑14 okt 2024, 16:36Za svaku tekmu borca, izgleda da će morati.Riquelme je napisao/la: ↑14 okt 2024, 16:22nije nebitan al dobije nizu ocjenu za to .najbolje da ce za svaku tekmu komisija zasjedatkillafrommanilla je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:43
Hahahahaha ma ja nebitan crveni na 0:1 i to stopera U21. Osim sto bi bilo 10 na 10, a nisu toliko dominantniji bili ni s igracem vise, morao bi uci u21 negdje drugo odmah
Bezveze sta, jos jedan maali crveni bio i to je to, sudjenje evropsko s 1739 prekrsaja.![]()
Svako se **** nad slabijim.
Sjeti se Husrefa i njegove izjave nakon Velež-Konjic.
Brokula: "..Prije je Kina zapadni Tajvan.." 👌
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zar nije prvo na crtanju grafita pa onda na AP i onda kao uspjeh izbosti nekog? I onda opet po starom danas, bjezi i zovi muriju?
Mani se ovih prica u ovim vremenima, mani se price o ovim stvarima, posebno jer nicemu dobrom ne pridonosis. Budi pametan. Svoj poso furaj.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ti si taj vođoHole82 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 17:09
Zar nije prvo na crtanju grafita pa onda na AP i onda kao uspjeh izbosti nekog? I onda opet po starom danas, bjezi i zovi muriju?
Mani se ovih prica u ovim vremenima, mani se price o ovim stvarima, posebno jer nicemu dobrom ne pridonosis. Budi pametan. Svoj poso furaj.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Manite se ćorava posla, djeco draga. Kakvi noževi kakve pi*ke materine, šta vam je?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja još kmečim po navici, u bordo majici u bordo majiciii, ja još kmečimmm...
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bogami se i željezničar fino gura.Pendulum je napisao/la: ↑14 okt 2024, 16:36Za svaku tekmu borca, izgleda da će morati.Riquelme je napisao/la: ↑14 okt 2024, 16:22nije nebitan al dobije nizu ocjenu za to .najbolje da ce za svaku tekmu komisija zasjedatkillafrommanilla je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:43
Hahahahaha ma ja nebitan crveni na 0:1 i to stopera U21. Osim sto bi bilo 10 na 10, a nisu toliko dominantniji bili ni s igracem vise, morao bi uci u21 negdje drugo odmah
Bezveze sta, jos jedan maali crveni bio i to je to, sudjenje evropsko s 1739 prekrsaja.![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U duetu smo odpjevali
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !
-
12345678922
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
+1jasta je napisao/la: ↑14 okt 2024, 16:15Samo jak borac snsd ga spašava!!!
1. Pažljivo izabiranje glavnog i var sudije!!!
2. Glavni ima zadatak:
- da pokuša suditi normalno ako borca ide
- da svaki pokušaj muške igre, sankcioniše
- da faulovima oduzima mogućnost igranja odbrane
- da se igrači boje ikakvog starta i boje se kartona
- da unese strah i nesigurnost protivniku
- da osokoli napadače borca na prodore jer znaju da će im svaki pad svirati
- da dozvoli defanzivcima jaku igru jer znaju da im neće svirati faul ili ne daj Bože dati karton
- imalo sumnjivi korneri, auti opet idu borcu
3.uloga var sudije da vidi i najmizerniju priliku za penal, nešto što samo liči na penal, a protivniku da ne vidi i ono što je čist crveni, penal
4.uloga arene je da pušta usporene snimke koje ona hoće, da ima debilne komentatore i debilne emisije koje moraju šutiti o svemu ovome
5. uloga raznih delegata i komisija je da ovo sve opravdaju
- sudije su zaplašili sa Peljtom, pa je odmah poslije Jelić imao fantastično sudjenje, samo što nije gol dao za borac
6. uloga par botova pa i na forumu da priču pravda ili odvodi od suštini
7. uloga Vice je da pomogne Sarajevu, Želji, Veležu....i ostalima kad oni više ne budu prijetnja Borcu, da bi se priča vratila na evo svi kradu.....
- kartoniranje ostalih ekipa na drugim mečevima je posebna tema
Ufffff nije mi bilo teško....uživam u ovome.
ne, feđa jecurvanord je napisao/la: ↑14 okt 2024, 17:13Ti si taj vođoHole82 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 17:09
Zar nije prvo na crtanju grafita pa onda na AP i onda kao uspjeh izbosti nekog? I onda opet po starom danas, bjezi i zovi muriju?
Mani se ovih prica u ovim vremenima, mani se price o ovim stvarima, posebno jer nicemu dobrom ne pridonosis. Budi pametan. Svoj poso furaj.
Zadnja izmjena: 12345678922, dana/u 14 okt 2024, 18:13, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije ti on vodja ne sikiraj se. Vodja ti bjezicurvanord je napisao/la: ↑14 okt 2024, 17:13Ti si taj vođoHole82 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 17:09
Zar nije prvo na crtanju grafita pa onda na AP i onda kao uspjeh izbosti nekog? I onda opet po starom danas, bjezi i zovi muriju?
Mani se ovih prica u ovim vremenima, mani se price o ovim stvarima, posebno jer nicemu dobrom ne pridonosis. Budi pametan. Svoj poso furaj.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.
90KA pobjednik SS foruma.

